forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 19:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 gru 2017, 17:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
Przestań pierdolić.
Katole w Polsce nie są jakimiś wyjątkowymi piratami, którzy zabijają ponadnaturalną ilość ludzi na drogach.
Wasza irracjonalna, sadystyczna radocha z nieszczęść którymi obdarzają nas rodacy po prostu wkurwia. I tyle.

A i nasza wyjątkowa miłość do wódy, to też już mit, który powielają chuj wie po co mitomani.
Po co to powielasz Boruch?
Fajnie Ci z tym jak srasz we własne gniazdo?

Obrazek



Nie rozumiem czegoś, albo Ty jesteś typowym wytworem polskiej głupoty. Polar, pijak za kierownicą to nie problem? Co ma wspólnego spożycie alkoholu przez przeciętnego Polaka z tym, że po kielichu ma zaraz chęć wsiąść na koń(za kierunek)? Pomyśl - no? Jak często powołujemy się na wiarę w Boga a jak często ją łamiemy. Chcemy być patriotami. A patriotyzm to również przestrzeganie prawa. Tych statystyk nikt nie prowadzi, a może przydałoby się. Zamiast podawać np 45latek w stanie nietrzeźwym spowodował wypadek przejeżdżając na pasach dwie nastolatki. Można tak: katolik, prawosławny, luteranin, itc./niewierzący w stanie nietrzeźwym spowodował wypadek przejeżdżając na pasach dwie nastolatki. Może dziwnie to wygląda co napisałem w dwóch ostatnich zdaniach ale zapewniam Cię, że nie mniej dziwnie jak Twoje argumenty w postaci biednych Palestyńczyków w zestawieniu z polskimi pijakami za kierownicą, którzy są owiani sławą nawet zagranicą. Przypomnieć kilka faktów? A chociażby jeden z ostatnich:

https://www.tvp.info/33754189/polski-ki ... elo-8-osob

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 gru 2017, 18:17 
older pisze:
Polar, nie bydź aż tak koszerny, daj powiedzieć ludziom co ich boli, ciebie co innego i ich co innego...


Ale czemu znowu do mnie piszesz? Boruchowe pierdolenie nie razi wrażych oczęt? Czy może jedynym wykładnikiem akceptacji jest ...wiek? Albo status?
Mnie boli boruchowe pieprzenie więc o co chodzi?

older pisze:
Ja nie lubię spawaczy bo miałem z nimi chujowo kiedyś ale ciebie lubię bo się ładnie wyrażasz...

Dla mnie masz lekko dziwny system wartości w ocenianiu ludzi. Ale masz to tego prawo.
I nie wiem co mam z tym zrobić? Z tym twoim lubieniem mnie. Po co o tym piszesz? Inni mają mnie też lubić?

Boruch pisze:
Nie rozumiem czegoś, albo Ty jesteś typowym wytworem polskiej głupoty. Polar, pijak za kierownicą to nie problem?
Co ma wspólnego spożycie alkoholu przez przeciętnego Polaka z tym, że po kielichu ma zaraz chęć wsiąść na koń(za kierunek)? Pomyśl - no? Jak często powołujemy się na wiarę w Boga a jak często ją łamiemy. Chcemy być patriotami. A patriotyzm to również przestrzeganie prawa. Tych statystyk nikt nie prowadzi, a może przydałoby się.


To na podstawie czego, jakiej metodologii, wysnuwasz swoje teorie???

Kurwa, piję, i może nie mało, ale nigdy nie mam chęci wsiadać za kierownicę po alkoholu, a tym bardziej przejeżdżać babci i wnuczki na pasach.
Boruch, konfabulujesz. ot co.
Każdy który wsiądzie po pijaku za kółko i zabije to...oczywiście polak-katolik.
Ja pier...


Na górę
  
 
Post: 26 gru 2017, 18:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch polski pijak to brzmi jak ktoś gorszy od Ciebie. Sądzisz, że nieustającą pogardą dla innych zmienisz ich na swój wzór i podobieństwo swoje i świat zacznie być cudowny?

Odpowiedź wpierw jak tu nie pić?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 gru 2017, 19:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Akurat większość kierowców co pozabijali ludzi na Pasterkach była trzeźwa-ewentualnie po Palikotowej maryśce.
Szkodliwe jest wałęsanie się o 1 po drogach aby uzyskać zaświadczenie do bierzmowania.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 gru 2017, 20:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
older pisze:
Polar, nie bydź aż tak koszerny, daj powiedzieć ludziom co ich boli, ciebie co innego i ich co innego...


Ale czemu znowu do mnie piszesz? Boruchowe pierdolenie nie razi wrażych oczęt? Czy może jedynym wykładnikiem akceptacji jest ...wiek? Albo status?
Mnie boli boruchowe pieprzenie więc o co chodzi?

older pisze:
Ja nie lubię spawaczy bo miałem z nimi chujowo kiedyś ale ciebie lubię bo się ładnie wyrażasz...

Dla mnie masz lekko dziwny system wartości w ocenianiu ludzi. Ale masz to tego prawo.
I nie wiem co mam z tym zrobić? Z tym twoim lubieniem mnie. Po co o tym piszesz? Inni mają mnie też lubić?

Boruch pisze:
Nie rozumiem czegoś, albo Ty jesteś typowym wytworem polskiej głupoty. Polar, pijak za kierownicą to nie problem?
Co ma wspólnego spożycie alkoholu przez przeciętnego Polaka z tym, że po kielichu ma zaraz chęć wsiąść na koń(za kierunek)? Pomyśl - no? Jak często powołujemy się na wiarę w Boga a jak często ją łamiemy. Chcemy być patriotami. A patriotyzm to również przestrzeganie prawa. Tych statystyk nikt nie prowadzi, a może przydałoby się.


To na podstawie czego, jakiej metodologii, wysnuwasz swoje teorie???

Kurwa, piję, i może nie mało, ale nigdy nie mam chęci wsiadać za kierownicę po alkoholu, a tym bardziej przejeżdżać babci i wnuczki na pasach.
Boruch, konfabulujesz. ot co.
Każdy który wsiądzie po pijaku za kółko i zabije to...oczywiście polak-katolik.
Ja pier...



"Boruchowe pierdolenie". Boruchu nie pierdol bo kłamiesz ponad 700 pijanych za kierownicą tylko w te święta. A to jeszcze nie koniec bo przecież przed nami powroty. Ale Boruchu nie pierdol, bo jak można tak we własne gniazdo. Co tam Boruch, te dane Boruch z chuja nie wytrzepał, tylko ze statystyk, które podają media. Ale Boruchu stul ryja świnio, bo srasz we własne, jakże zacne bogobojne gniazdo. Nosz kurwa co za hipokryta z Pana Panie Polar. A ile przy tym ofiar śmiertelnych? Oczywiście wszystkich, w tym pijaków i ćpunów - 34 to więcej niż w latach 2015 i 2016 łącznie - odpowiednio 13 i 17. I jeszcze konfetti oraz zimne ognie - 385 rannych, 700 pijaków za kierownicą. Oto efekty obchodzenia przez najbardziej bogobojny naród w Europie świąt bożego narodzenia. Ale ty Boruchu morda w kubeł bo srasz we własne gniazdo. Oto kurwa hipokryta się nam narodził - Polar. Hosanna i alleluja - wśród nocnej ciszy! Nie sraj w polskie gniazdo, nasraj w Palestyńskie. Nie mów o polskich pijakach, którzy rozjeżdżają ludzi na ulicach. Mów może o walce z kornikiem, a może ze stonką ziemniaczaną i słodyszkiem rzepakowym. O tym mów Boruchu. A o metodykę zapytaj policję. która trąbi przy każdej okazji, że jest źle. Bo na tle Europy pod tym względem wyglądamy jak dupa która wpadła w jeżyny.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 gru 2017, 7:37 
a chuj tam: nie lubie cie! ;) I niech inni też cie nie lubiom! Pies cie i te małe pieski! ;)


Na górę
  
 
Post: 27 gru 2017, 9:33 
Boruch pisze:
"Boruchowe pierdolenie".


Nie chodzi o problemy które przedstawiasz, a o sposób w jaki to robisz. I dobrze wiesz o czym mówię.
Zwykła, prymitywna nienawiść zabrała Ci obiektywne spojrzenie na sprawy które komentujesz.
Biorę jeszcze pod uwagę zwykłą klakę, którą chcesz się przypodobać, ale nie zmienia to faktu, że najzwyczajniej w świecie pierdolisz. :)

Próbujesz zwalić winę za gnój w tym kraju na najniższe warstwy społeczne, sugerując ich rozmodlenie i w tym upatrując wszelkich patologii.
Otóż gówno. Wielki gówno Panie Boruch.
W każdym kraju można znaleźć alkusów, narkomanów, morderców i przy odpowiedniej manipulacji wykazać, że to narodowa przypadłość dyskryminująca dany naród do cywilizowanych zachowań i miejsca w światowej społeczności. A Pan to robisz na każdym możliwym kroku, skrzętnie omijając prawdę, bądź to z cynizmu, bądź ze zwykłej niewiedzy.

Religia, jak wszyscy normalni wiedzą, jest zwykłym narzędziem do kontrolowania mas. I nie ma nic wspólnego z genami i nacją. Wykorzystuje między innymi naturalną potrzebę człowieka do gromadzenia się w stada/społeczności i stąd kościelne gusła z setkami w środku. I wie to każdy szczyl, nawet ten nie czytający urbanowego NIE.
I dziwnym trafem, hierarchowie wszystkich religii idą przez życie zawsze pod rękę z aktualnymi elitami intelektualnymi, tworzącymi władzuchnę, jak i ze zbrojnym ramieniem tej władzuchny - wojskiem, wspólnie łupiąc tych, których TY postponujesz. I na to, kurwa, mojej zgody nie będzie. Bo IPN przy Tobie, manipulancie, to krynica wiedzy i ostoja sprawiedliwości.

Pijaństwo Polaków nie jest jakieś wyjątkowe w skali świata, a na ilość wypadków ma również wpływ miliony szrotów zakupywanych przez biednych rodaków u bogatych Niemców, przy pełnej aprobacie rządzących od...no, od kiedy Polakom umożliwia się czyszczenie niemieckich landów ze złomu i rejestrację tego gówna w Polsce? No?
A i jakość polskich dróg wraz z infrastrukturą, to skandal na skalę światową. A kto dysponuje szmalem na budowę dróg i wydaje koncesję? Kto kurwa się pytam!? I od kiedy?
Kto dorobił się mająteczków na tych, pożal się bobrze autostradach? Janusz, Seba? Czy może światli, wykształceni złodzieje w garniturach, sprawnie posługujący się polszczyzną?
I kto wpierdolił Polskę w łapy Watykanu i jego pasożytniczej armii? Stachu co przejechał babcię z wnuczką, czy pierdolone, oświecone elity rychtując dokument prawny, sygnowany podpisami autorytetów, zwany konkordatem???

P.S.
I jak odpowiadasz na post nie cytuj w nim fragmentów nie dotyczących Twojej odpowiedzi, bo żałośnie to wygląda.


Ostatnio zmieniony 27 gru 2017, 10:13 przez polar, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 27 gru 2017, 10:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Pamięta ktoś jeszcze taką "intelekualistkę", która tu pisała,
że obowiazkowe lekcje religii i oceny z niej na świadectwie
to samo dobro?

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 gru 2017, 10:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
I pisdzilece mają swojego Moniuszkę. :lol: :lol: :lol:

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 gru 2017, 11:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Polar nie sposób zgodzić się z twoimi wnioskami.
1. Dajesz wyraźnie do zrozumienia, że religia rządząc masa ludzi jest zła dla tej masy. To jest historycznie udowodniona nieprawda. Religia tak jak fabryka zniewala ale zapewnia przetrwanie, czyni z chaosu zorganizowane społeczeństwo.
2. Dajesz wyraźnie do zrozumienia, że stworzenie majteczku na budowie autostrady jest zle ale ja się pytam jakiego majateczku? Chodzi o posiadanie złotego pałacu czy właśnie tej autostrady? Bo jeśli efektem jest posiadanie autostrady to ja nie widzę w tym niczego złego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group