forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 6:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 860, 861, 862, 863, 864, 865, 866 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 cze 2019, 19:11 
Cytuj:
Czytam i czytam i juz nie moge dluzej tego czytac bo sie juz kurwa nie da.
I tu pełna zgoda, bo ja też już nie mogę czytać tego co Irek (przede wszystkim) , Boruch, a nawet i Ty z Meorose czasem produkujecie. Serio. Nie da się, bo wszystko opada.

Co do reszty Twojego wpisu, czemu upadła cywilizacja Indusu? Czemu wyginęły dinozaury, Mezopotamia.. Bo klimat się się zmienia i zmieniał będzie, tak już ma, ten klimat.
Nie twierdzę, że człowiek obecnie nie popchnął tego procesu kilka oczek dalej, jednak twierdzę że to stały proces. I wiesz Korba, ja tak sobie myślę, jeśli Ty w przyszłości, chcesz się dzielić wodą z obcymi ludźmi, kosztem swoich bliskich, to ja Tobie absolutnie tego nie zabraniam. Ja jednak wolę sama przetrwać i chcę by moi bliscy przetrwali.
Taka ze mnie zła kobieta.
I nie próbujcie mi narzucać swojego altruizmu, bo was powystrzelam, zanim wy doprowadzicie mnie do śmierci w imię chuj wie jakich idei i kretyńskiej solidarności. ( A i tak przypuszczam, że w przypadku skrajnego odwodnienia, pierwsi byście bukłaczki z wodą bliźnim wyrywali, a w razie głodu nawet ich zjedli).
Nie jestem idealistką, nie jestem humanistką, nie jestem kretynką. Jestem zwierzem, zaprogramowanym na przetrwanie, lwicą, która wyrżnie wszystko wokół żeby utrzymać własne młode przy życiu. Jestem produktem ewolucji, bardziej niż Ty i reszta ww. przystosowanym przez tę ewolucję do przetrwania.
Co mogę jeszcze dodać? Chcesz? Umieraj, ja chcę żyć i nikt ani nic nie zmusi mnie do gremialnego zdychania, bo Wam się kurwa altruizm włączył. Bądż sobie altruistką, ale na własne konto.
Nie na moje.

Nie wiem już jak jaśniej to wytłumaczyć..


Na górę
  
 
Post: 11 cze 2019, 19:17 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
A to z katastrofą klimatyczną to racja. Ale ona też i problem imigracji spotęguje.

Tylko, że przed załamaniem naszej cywilizacji prawdopodobnie uciec się nie da. To chyba już koniec i nic tego nie zmieni. Bo jak ograniczymy, a tak na serio to powinniśmy mieć, przy obecnym wzroście populacji, globalnie ujemny wzrost gospodarczy i ujemny wzrost poziomu życia i konsumpcji, to nasza cywilizacja, taka jaką znamy, oparta na wzroście i konsumpcji silą rzeczy upadnie. Stanie się cywilizacją swiadomego umiaru i świadomych ograniczeń i ubożenia. Ale to chyba utopia i niemożliwe.

A w przypadku katastrofy podziałów będzie więcej. Pewnie na początku taki jak mówisz. Ale na dłużej nie do utrzymania. Nawet ci bogaci nie będą wstanie zatrzymać 200 - 300 mln emigrantów rocznie i jeszcze utrzymać porządek ze swoimi pobratymcami i tymi imigrantami co już tu są. Lud (zdesperowany nie mający nic do stracenia tłum) zniesie bogaczy i ich siły przymusu. Wszystko zniesie. Państwa upadną, nawet jak formalnie nadal będą istnieć, powstaną izolowane enklawy - "samorządowe" lub korporacyjne i jedna wielka dzicz. I pewnie nawet te enklawy upadną po jakimś czasie albo zmarnieją.

A wtedy moja droga podziały będą prawie, że plemienne - nawet wśród ludzi tej samej nacji. A te etniczne i religijne przybiorą na sile. Bo jak zasobów (nie chodzi o złoto czy rudę a prozaiczną wodę i chleb) będzie mało dla nas (Europejczyków, nie ważne czy nas Polaków czy Niemców) to każdy obcy w większej ilości będzie śmiertelnym wrogiem a już na pewno czarny czy arab. I ludzie na dodatek powrócą do wiary i się zradykalizują w niej. A muzułmanie dostaną kolejnego impulsu do dżihadu. Będą dodatkowo walczyli o życie swoich dzieci. I my będziemy ich śmiertelnym wrogiem bo mamy strumień, farmę...I bez pretensji z będą walczyć. Bo my też.
I w tym kontekście przyjmowanie imigrantów to również głupota. bo jakby do czego doszło to łatwiej zatrzymać na granicach - nawet strzelając - niż mieć u siebie, często pod bokiem i czekać na Wołyń czy Kosowo.
Tak, tak, chce faszysta strzelać powiecie zaraz. Nie, nie chcę. Ale tak będzie.

A kataklizmu chyba już zatrzymać się nie da. Nawet jak w Europie będziemy mieli zeroemisyjną gospodarkę czy lepiej z ujemną emisją. Często kosztem innych bo korporacje przeniosą całą emisyjną produkcje do innych krajów. A i te kraje rozwijające się będą nadal truły, korzystając z okazji (i ze względu na te przeniesienie reszty uciążliwej produkcji od nas) jeszcze bardziej. Oni dalej będą gonić nasz poziom konsumpcji. I też nie ma co się dziwić i mieć pretensji. Sami chcemy żyć jak Niemcy i gonimy. A jest ich np Indiach prawie miliard, w innych krajach też już setki milionów. Biedne kraje nie zaprzestaną wyrębu lasów deszczowych, trucia swojej wody, bo to ich jedyna praktycznie szansa na rozwój. "Głodny" (w tym dóbr innych jak jedzenie) człowiek nie patrzy co będzie za 30 lat. On chce żarcia i butów dla dziecka teraz. A myślicie, ze świadomość ekologiczna w Indiach, Pakistanie itp (oprócz nielicznych elit) jakaś jest? Żadnej nie ma. A dwa nie stać ich na ekologię i np, właściwa gospodarkę odpadami. Nawet w bogatych krajach Arabskich nie ma świadomości. Tam się śmieci walają po ulicach, pustynia zaczyna być jednym wielkim śmietnikiem, nasze lasy to czyściutkie są. Stać ich na utylizację, segregacje, recykling itd ale tego nie robią, bo nie widzą potrzeby. W bogatych miastach prędzej znajdziesz salon Rolexa, Diora, Armaniego, Ferrari niż śmietnik.

To nie jest dyskusja, która religia lepsza czy gorsza, czy lepiej jak bije żonę katolik czy muszynianin. Dla mnie w sumie nie ważne jaka wiara. Ważne ile razy częściej bije, czy legalnie i według niego całkiem etycznie i moralnie jest żenić się współżyć z 10 latkami czy nie.
Nawet jakbyśmy nie patrzyli na kolor skory, religie to chyba te czyny i mentalność je aprobująca już same w sobie powinny nas odstręczać. Nie? Biały katolik razy kaukaskiej robiący takie rzeczy też jest obrzydliwy i godny potępienia. I słusznie się na takich bydlaków oburzamy. Ale czemu na tych biednych co przytulić chcemy do serduszka już nie? A robią to powiedzmy ze systemowo i ani oni sami, ani ich ziomkowie, w swej masie, nie widzą w tym nic złego.

Skoro idą te złe czasy to bo co nam za plecami tacy obcy mentalnie, zdesperowani, co najmniej do nas nieprzyjaźnie nastawieni ludzie? I tak przyjdą i nas zaleją ale chyba lepiej trochę później niż wcześniej.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2019, 19:37 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Boruch pisze:
Panu Komandorowi powiem tylko tyle jak będziemy chcieli to w taki sposób przerzucać się występującymi jednostkowo wydarzeniami możemy do usranej śmierci i nikt nikomu nie udowodni kto ma rację. .


W tym problem Panie Boruch, ze mentalnie i kulturowo to to co opisałem, nieletnie żony, poligamia często, bicie i karanie żon, szerzej podległość kobiet mężczyzną, burki itp to nie są jednostkowe wydarzenia ale uwarunkowania cywilizacyjno-kulturowo-religijne tych ludzi. Głęboko tkwiące w mentalności. Tak głęboko, że nawet nie zdają sobie sprawy, że według naszych kanonów etycznych robią źle.
Przecież nasz rodzimy pedofil nie poszedł by do sądu na skargę, ze mu dziecko z łózka zabrali bo jego żona. No chyba, że jakiś chory psychicznie. 400 nieletnich żon imigrantów w samej Bawarii to dla pana przypadki jednostkowe, którymi się przerzucamy bo u nas jakiegoś pedofila też złapano? Widzi Pan różnice w skali i podejściu. U nas potępienie, czasami wręcz histeryczne do takich takich w ich środowisku szacunek i zrozumienie. albo przynajmniej - obojętność, normalne przecież...

A dżihad? Niby też jednostkowe?
No dobra to ilu tych ciemnych, fanatycznych katoli co ich nie lubicie i za bydło macie z pasami z dynamitem po kraju lata? Ilu ciężarówkami w paradę równości wjechało albo w redakcji Nie jatkę zrobiło?. Ile feministek, ateistek, postępowych dziennikarek musi z ochroną policją chodzić bo Rodzina Radia Maryja atakuje?
To coś mis się zdaje, ze to Wy posługujecie się jednostkowymi przypadkami u nas aby sprawić wrażenie pewnej symetrii. Imigrant pedofil, gwałciciel, zabójca ojtam ojtam cóż takiego u nas też nożami katolik Polak Adamowicza zadźgał, zgwałcił, zonę pobił....

A tu nie ma symetrii. Bo chociażby ożenek i współżycie z nieletnią wśród imigrantów muzułmańskich społeczna NORMA, lanie zony, córki w obronie honoru rodziny, głowy domu to również NORMA i imperatyw kulturowy. Itp, itd...

U nas też się zdarza ale u nas to w odbiorze społecznym PATOLOGIA nie NORMA!

I TU JEST RÓŻNICA!!!

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2019, 19:50 
Cytuj:
A wtedy moja droga podziały będą prawie, że plemienne - nawet wśród ludzi tej samej nacji. A te etniczne i religijne przybiorą na sile. Bo jak zasobów (nie chodzi o złoto czy rudę a prozaiczną wodę i chleb) będzie mało dla nas (Europejczyków, nie ważne czy nas Polaków czy Niemców) to każdy obcy w większej ilości będzie śmiertelnym wrogiem a już na pewno czarny czy arab. I ludzie na dodatek powrócą do wiary i się zradykalizują w niej. A muzułmanie dostaną kolejnego impulsu do dżihadu. Będą dodatkowo walczyli o życie swoich dzieci. I my będziemy ich śmiertelnym wrogiem bo mamy strumień, farmę...I bez pretensji z będą walczyć. Bo my też.
I w tym kontekście przyjmowanie imigrantów to również głupota. bo jakby do czego doszło to łatwiej zatrzymać na granicach - nawet strzelając - niż mieć u siebie, często pod bokiem i czekać na Wołyń czy Kosowo.
Tak, tak, chce faszysta strzelać powiecie zaraz. Nie, nie chcę. Ale tak będzie.
Ech, też to właśnie przewiduję.. Ale to jakbyś krzyczał do ściany, ona i tak się nie przesunie. Dlatego w przyszłości czeka nas wojna. :cry:


Na górę
  
 
Post: 11 cze 2019, 20:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
@Agafia
Wolalabym zeby do takiej sytuacji nigdy nie doszło, ale wszystko wskazuje na to ze dojdzie i dlatego napisałam ze bedzie to dla nas bardzo brutalna rzeczywistość. Dla nas ale bardziej dla przyszłych pokoleń.
@Komandor
Małżeństwa z nieletnimi sa powszechne w niektórych stanach w USA, wsrod białych chrześcijan, tzw. Child brides. Świat islamu nie jest jakis wyjątkowy pod tym względem.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2019, 20:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Dobra bójcie się sami. Ja nie zamierzam. Bójcie się islamu, bójcie się pedałów. Kogo jeszcze macie się bać? Zapytajcie ojca narodu z nowogrodzkiej. On wam powie. Brońcie tej naszej cywylyzacji. Tylko pamiętajcie że my nawet własnych wartości nie szanujemy. Potraficie je chociaż wymienić? Nie! Potraficie sprzedać je za +.

Mam dość tej popierdolonej dyskusji z ludźmi, którzy widzą tylko same strachy i strzygi.Brońcie wartości tradycyjnej rodziny, honoru Polaka katola. Brońcie kurwa tradycji czyli kołtuna i ciemniactwa.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2019, 20:54 
I co ja mam zrobić Korba? Nie stosuję oprysków, nie zużywam niepotrzebnie energii, nie palę śmieciami, chemię ograniczam do minium, mam kurde 6 kotów i kundla, żarówki energooszczędne, praktycznie nie jedam mięsa, zbieram nakrętki, segreguję śmieci, moje 10 arów, wygląda na tle ogrodów sąsiadów jak nieużytek, bo zakładam kwietne łąki, nie koszę, mam jeże, żaby, jaszczurki oraz mnóstwo innych gówienek, które mnie żrą na żywca powodując, że muszę zwiększyć dawkę sterydów. O ile mnie stać, napoje kupuję w szklanych butelkach, plastiku nie cierpię w żadnej postaci...

Co jeszcze? Sama rewolucji nie zrobię i świata nie zmienię. Ba, pierwsza na barykady też nie wyskoczę, bo życie nauczyło mnie;

nie przejmuj się rolą bo cię wypierdolą

Prostackie, ale cholernie prawdziwe.

Reasumując, jeszcze jakbym miałam 17 lat, może by coś przeszło. Ale dzisiaj myślę o sobie, jakkolwiek to ktoś zrozumie. Za mało mi czasu zostało na martwienie się o ludzkość, szczególnie, że ta ma mnie w dupie.


Na górę
  
 
Post: 11 cze 2019, 21:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Powiem ci cos teraz i to jest najprawdziwsza prawda - całe to gadanie ze tylko od ciebie i innych ludzi zależy czystość planety, całe to oszczędzaj energię , gas światło, oszczędzaj wodę itd, itp - to jest wielka ściema.
Owszem, to jest dobre bo wyrabia pewne nawyki i uczy szacunku do otoczenia i środowiska. Człowiek ma poczucie ze cos znaczy w większej skali, przyjemniej sie żyje w czystości i bez smrodku rezygnując ze szkodliwych śmieci.
Ale w skali globalnej to nie ludzie trują tylko korporacje - duze fabryki, przemysł i hodowle zużywające masę wody, chemikaliów, produkujące ścieki i odpady na olbrzymia skalę. To oni powinni byc eko a tak naprawde przerzucają całą odpowiedzialność za stan środowiska na zwykłych ludzi. To nie znaczy ze masz przestać robić to co robisz, trzeba tylko miec świadomość jak oni nas robia w chuja i bojkotować ich działania. presja ma sens. na zachodzie to działa.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2019, 21:17 
Ale Ty wiesz, jak to działa w realu?
Wszyscy bojkutują piwo Ciechan, ale na fejsie..
To trochę tak, jak zwalczanie terroryzmu kredą.


Na górę
  
 
Post: 11 cze 2019, 23:54 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
korbaczeska pisze:

@Komandor
Małżeństwa z nieletnimi sa powszechne w niektórych stanach w USA, wsrod białych chrześcijan, tzw. Child brides. Świat islamu nie jest jakis wyjątkowy pod tym względem.


Wiem. W niektórych stanach. w przypadku ciąży, nawet od 14 lat. Niby sądownie ale zawsze. I często z gwałcicielem. W innych od 16 lat za zgodą rodziców i też sąd musi klepnąć. Zresztą chyba i u nas sądownie od 16 lat (kobieta) można. Ale to nie norma a wyjątek i też 16 to nie 12 np.
Pewnie w krajach muzułmańskich też większość małżeństw jest zawieranych ze starszymi kobietami i te z dziećmi, szczególnie młodymi to mniejszość. Jednak odsetek znacznie większy i zależne tylko od chęci mężczyzny i zgody rodziców, którzy często chcą się zwyczajnie pozbyć jednej gęby do wyżywienia.
Miałem nawet o tym wspomnieć.
Ale my mówimy o Europie (jednak społecznie bardziej rozwiniętej niż USA) . No i 14 to jednak nie 10. I jednak nawet w USA nie jest to NORMA. Na zasadzie idziesz i poślubiasz sobie 14 latkę bo tak.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 860, 861, 862, 863, 864, 865, 866 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group