forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 7:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 701, 702, 703, 704, 705, 706, 707 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 sty 2019, 11:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
We wpisie powyżej napisałem co myślę o zatrzymaniu pewnego grubasa z MON.

I zdaje się ten tekst potwierdza moje obawy, że to dymna zasłona dla tego co PiS w Polsce robi, jaki kierunek obiera.

Cytuj:
Gdyby nie akcja CBA ws. Bartłomieja M., tematy dnia byłyby dwa: skandal z antysemitą Piotrem Rybakiem, który w państwie PiS śpi spokojnie, i milionowa afera z chrześniakiem wiceprezesa PiS w roli głównej. Zatrzymanie "Misia" to prezent dla rządzących: "Patrzcie, łapiemy swoich, korupcję wypalimy żelazem, chociaż boli".


https://natemat.pl/262285,zatrzymanie-b ... -komentarz

Oczywiście tak jak PiS chciał opozycja podchwyciła temat, sypią się jedna po drugiej konferencje prasowe, a politycy przerzucają się propozycjami, kto lepszy. O to tu chodzi. Mają ochłap, padlinę, która smrodem zasłoni to co było kilka dni temu najważniejsze. I co jeszcze istotne - PiS może liczyć na powrót dawnego języka nienawiści. To mają jak w banku. Pierwsza zaczęła Mazurek swoim nieprawdopodobnym komentarzem o jakości standardów rządzenia PiS i PO.

ps.

nie eksponuję tekstu na czerwono i dużymi literami bo pan kowalew się obruszy. Od dziś nie będę tego więcej robił, jak "bonie dydy" :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sty 2019, 12:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
Cytuj:
zdaje się ten tekst potwierdza moje obawy, że to dymna zasłona dla tego co PiS w Polsce robi, jaki kierunek obiera.

Szanowny Boruch, ja też tak uważam, teraz umówieni na zatrzymanie pojedzą trochę kawioru i innych ośmiorniczek przez jakiś czas pod kluczem, a potem wyjdą i odbiorą tantiemy za ów występ. 8-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sty 2019, 12:11 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Przecież to oczywiste, kiedy smród wokół pisu jest już nie do zwytrzymania, oni "zatrzymują" kogoś ze swoich.
W międzyczasie pierdolną kolejną kolanową ustawe, której stosowanie doprowadzi nas do szczęścia zupełnego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sty 2019, 12:19 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Na przykład to:
Cytuj:
Filmujący zamieszki reportażyści szwajcarskiej telewizji zarejestrowali wówczas brutalne działania jednego z policjantów. Na kadrach widać, jak policjant w cywilu kopie zatrzymanego chłopaka w brzuch, potem – z większą siłą – w głowę. W kolejnej scenie „cywil” – znany z poprzedniego ujęcia – kopie z kolei młodą dziewczynę w brzuch. Ofiara zwija się z bólu. Kolejny fragment: do młodego mężczyzny siedzącego na śniegu podchodzi ten sam „cywil” i z marszu wymierza kopniaka w okolice głowy.


Dzielny ów "sportowiec" nie tylko nie został posłany na szczaw, ale awansował:
Cytuj:
Policjant, którego telewizyjne kamery uchwyciły, jak kopie zatrzymanych podczas koncertu WOŚP, dzisiaj awansuje na zastępcę szefa wydziału zajmującego się bezpieczeństwem imprez masowych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sty 2019, 13:25 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
No proszę, gnajcie do urn, najtęższe umysły kandydują:
Cytuj:
Kaja Godek ogłosiła, że będzie startować w wyborach do europarlamentu z listy koalicji narodowo-wolnościowej.
Dodała, że robi to, aby "bronić życia i rodziny przed presją europejskiej lewicy".

To chyba źle kieruje swe kroki, powinna do Watykanu, albo Salwadoru,naprawdę nikt jej nie zaproponował.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sty 2019, 14:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
I myślicie, że nie wybiorą? Wybiorą. Tak naprawdę jestem za. W PE jest nudno. Potrzebny jest tam folklor. A gdzie jak nie u nas mamy najlepszy folklor w Europie?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sty 2019, 14:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Tylko za ten folklor na zachodzie zapłacisz 5 razy drożej niżby ona w Polszce folklorowała. A i wstydu tyle samo więcej. Ale widać stać cię i nie boisz się śmieszności.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sty 2019, 15:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Skomentowałem ów zamiar szanownej pani Godek. Nie znaczy, że cieszę się z tego. Co mam kurwa zrobić, kiedy wielce to prawdopodobne? Czy ja się będę cieszył, czy szydził, co to da? Pan kowalew poradził mi w jednym z wątków, ze mam wyjąć korek z dupy i przestać wylewać swoje emocje na forum, bo zarażam tym innych. Próbuję więc to robić obracając w żart. Bo podobno wszystkim mącą jacyś oni zza Wielkiej Wody. A Pan kowalew to miejscowy autorytet przecież, co nie? :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sty 2019, 17:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Jest jeszcze trzecia aferka, otóż posunięty został wiceminister zdrowia.


Oficjalny powód to kłopoty zdrowotne, ale w tle są kolejne afery z lekami.
Marcin Czech od kilkunastu dni był na zwolnieniu chorobowym. Zbiegło się
to w czasie z decyzją Prokuratury Okręgowej w Warszawie, która 14 stycznia
wszczęła śledztwo w sprawie możliwej korupcji przy wydawaniu decyzji o refundacji leków.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sty 2019, 17:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nie chcę tu robić porównań do komuny, ale wtedy też najważniejsi oficjele odchodzili ze względu na stan zdrowia. I czy to dobrze, że tak się tłumaczą teraz? Nie potrafię tego rozstrzygnąć. Może pan kowalew będzie wiedział? Bo on przecież wie wszystko najlepiej.
I o żydach i o wschodzie i zachodzie i o tym co dzieje się za Wielką Wodą:D No dobra już nie będę dręczy pana kowalewa więcej

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 701, 702, 703, 704, 705, 706, 707 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group