forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 2:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 611, 612, 613, 614, 615, 616, 617 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 wrz 2018, 17:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A niech mnie dżwi ścisną jak ja bym miał się na Panią obrażać! :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=faHwAc4N00U

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2018, 9:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Będąc z wizytą u Saudów, uważajcie, z kim jecie.

W Arabii Saudyjskiej aresztowano mężczyznę. Jadł z kobietą

Obywatel Egiptu zamieścił w internecie krótkie nagranie, na którym widać, jak spożywa śniadanie ze swoją koleżanką z pracy. Mężczyzna został aresztowany

https://www.rp.pl/Spoleczenstwo/1809198 ... bieta.html

PS.

Ciekawe, co na to wszelkiej maści obrońcy praw człowieka i demokracji z tzw. Zachodu.
Którzy wyrażają takie święta oburzenie, gdy Nawalonemu w Rosji ktoś mordę zieloną farbą wysmaruje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2018, 10:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Jestem, powiedzmy sobie obrońcom praw człowieka, i co z tego? Nie rozumiem pytania. Uważam, że to co się stało jest nie do przyjęcia. Także samo wysmarowanie komuś zieloną farba mordy nie jest dobrą metodą na ładną cerę. I również nie jest wskazane bicie w tramwaju lub na ulicy ludzi o mahoniowej cerze, zaczepianie i wyzywanie kobiet w burkach, co dzieje się u nas.

Poza tym dobrze jest mieć wiedzę jak należy zachowywać się podczas pobytu w obcym kraju. Zwłaszcza w takim, w którym kwestie obyczaju są traktowane jakby było się w domu wariatów.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2018, 10:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Nie rozumiesz kontekstu.
Saudowie to bliscy kumple osobników z za dużej kałuży, którzy niestrudzenie wytykają wszystkim wokół naruszenia praw człowieka, widzą jakieś dyktatury itp.
Nie przeszkadza im to jednak miziać się z Saudami.
I stąd moje pytanie.
A wysmarowanie komuś mordy farbą ma się nijak do wsadzenia kogoś do pierdla za nic. To nawet nie jest obicie ryja. Od, wyrażenie dezaprobaty dla czyjejś postawy. Sytuacja całkowicie zrozumiała dla polskiej prokuratury.
Już zrozumiałeś pytanie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2018, 10:48 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
I słusznie go przymknęli;
Kobiety mają podawać do stołu a nie siadać przy nim jak równy z równym........ :lol:


p.s
Przecież to był tambylec więc powinien wiedzieć, że nie wolno........ :oops:
Złamał prawo tam obowiązujące więc ma.
Na marginesie: - to ich prawo jest faktycznie pojebane....... :roll:

p.s2
Oczywiście to co napisałem to żart/sarkazm etc,etc......... ;)
Poza tym jedzenie z kobietą aż tak kosztowne nie jest. One niewiele jedzą. Za wyjątkiem niektórych posłanek z PiS-u.........


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2018, 11:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Z Saudami się miziają bo mają tam intresy. Traktują Saudów jako żandarma regionu, cysternę z ropą i gazem oraz sprzedają im wszystko co mogą na czele z bronią. Myślę również, że wiążą Saudów w ten sposób do siebie. Lepiej mieć takich jako sojusznika niż przeciwnika jak np Iran, Irak albo Syria.


W Arabii Saudyjskiej panuje wyjątkowe prawo u nas nie do przyjęcia. Jest to właśnie przykład dla Polaków w jakim kierunku nie należy iść. Aktualnie jest takie zagrożenie. Pewnemu kurduplowi śni się powrót do najgorszych standardów polskiego zaścianka. Myślę również, że gdyby przyszło wypowiedzieć się jakiejkolwiek amerykańskiej instytucji zajmującej się prawami człowieka, lub amerykańskiemu politykowi na ten temat to zapewne byłaby to opinia krytyczna, lub wymijająca.

Takie sprawy w stosunkach międzynarodowych ze względu na interesy poszczególnych państw idą dwutorowo. Polska też prowadzi interesy z Arabią Saudyjską, co nie znaczy, że akceptujemy ich podejście do przestrzegania praw człowieka. Taki jest dzisiejszy świat, niestety pachnący hipokryzją.

W Polsce też łamane są prawa człowieka, a Trump w jedną z pierwszych podróży zagranicznych przybywa do Polski. Ameryka dostarcza nam najdroższy gaz na świecie wiedząc o tym że karakan łamie kark polskiej praworządności. Ameryka chce nam sprzedać Patrioty i ostatnio mówi się o system KRAB. W Polsce prześladuje się ludzi o innych zapatrywaniach niż PiSlamskie i co? Podnoszą głowy naziole i też nikt nie reaguje i też zbytnio nie reaguje. Obchodzi się nawet urodziny Hitlera.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2018, 11:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
To wszystko prawda.
Jednak dowodzi to tylko temu, że jankeski reżim w niczym nie ustępuje innym światowym reżimom.
A nawet je przewyższa, bo ma mordę wypchaną frazesami o prawach człowieka i demokracji.
Tymczasem reprezentuje zwykłe bagienko, jakiego wszędzie wokół pełno.
Obrzydliwość.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2018, 12:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Mam inne zdanie. To nie jest reżim tylko demokracja i jak każda jest niedoskonała. Wszak nie ma doskonałej. Amerykanie są mocarstwem militarnym a także gospodarczym oraz ekonomicznym. I to nie jest tylko moje zdanie, lecz fachowców. Cały świat liczy się z Ameryką. Niestety jak to bywa w życiu i tym międzynarodowym Ameryka wykorzystuje swoją pozycje, co nie wszystkim się podoba. Mnie też się nie podoba, że Amerykanie niejednokrotnie wtykają nos tam gdzie ich nie proszą. Świat, przynajmniej ten demokratyczny jest ułożony tak jak grupa ludzi współpracująca ze sobą. Jest w takiej grupie Ameryka, Rosja, Chiny i jeszcze kilka znaczących potęg, która zapewniają stabilizację. Oczywiście nie znaczy to, że nie ma konfliktów i ogniw ognisk zapalnych, które są wywoływane przez te państwa. Jednak nie ma w tej chwili sytuacji takiej, która groziłby wybuchem konfliktu światowego, jak w ubiegłym wieku.

Krótko mówiąc - ja Ameryki i Amerykanów w czambuł nie potępiam, nie uważam ich za reżim, bo to bzdura, ale tez nie śpiewam na ich cześć peanów. Dystans musi być.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2018, 12:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Dla mnie niczym się nie różnią od od innych.
No, może poza gębą pełną komunałów i agresywnością.

https://www.youtube.com/watch?v=3ZpQHi12Dk0


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2018, 12:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Gdyby świat nie był pełen ludzi różniących się to byłby nudny.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 611, 612, 613, 614, 615, 616, 617 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group