forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 16:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 606, 607, 608, 609, 610, 611, 612 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 wrz 2018, 10:40 
Na jakiej podstawie odmawiasz mu prawa bycia częścią tego narodu polskiego, evuniu?


Na górę
  
 
Post: 09 wrz 2018, 10:47 
Ja na ten przykład jak zauważę, że mój szef jest debilem i zatrudnia samych debili, to natychmiast się zwalniam. Natychmiast.
Nawet nie piszę na go.work. opini o nim, że jest debilem. I jego pracownicy.
Ale ja widocznie mam problem.
Ze sobą.
:lol:


Na górę
  
 
Post: 09 wrz 2018, 13:26 
Przechodziłem akurat z tragarzami i patrzę, a leży perła pośród wymiocin, wiec podnaszam...

polar pisze:
Ja na ten przykład jak zauważę, że mój szef jest debilem i zatrudnia samych debili,
to natychmiast się zwalniam. Natychmiast.


Szef zaiste musi być debilem, skoro go zatrudnił, jednako nie większym przecież niż sam zatrudniony,
bowiem inaczej to on byłby podwładnym, a jest jednak szefem. To jest ta... no... logika, czy jakoś tak.


Na górę
  
 
Post: 09 wrz 2018, 14:08 
:lol:
Wróciłeś.
Wiedziałem.
:lol:
Tęskniłem. Już chciałem do tej grejt britajn jechać i internet naprawiać, bo myslałem, że popsuli.
Ale zaraz potem oświecieło mnie, że może ten teges...nie zapłaciłeś.
:shock:

A skoro jestesmy przy logice...Jak nazwać kogoś, kto wśród milionów debili w tym kraju ( nie są szefami, tylko pracownikami ), nie mógł zarobić na utrzymanie biura i musiał salwować się ucieczką do GB? :roll:
A wiesz ile kosztowałaby Minolta gdyby robili ja sami szefowie?


Brakowało mi ciebie... :mrgreen:


Na górę
  
 
Post: 09 wrz 2018, 19:09 
On ma naprawdę problem. :) :) :)


Na górę
  
 
Post: 10 wrz 2018, 9:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Poczytajcie jak "fachowcy" z pisreżimu walczą z nowoczesnym pozyskiwaniem energii. Prawdziwy galimatias. Idzie zima i znowu będziemy mieli problemy ze smogiem. Polska zaznaczona będzie na mapie Europy kolorem bordowym, który oznacza, że syfem oddychamy. Mając przestrzenie, wybrzeże i wiele miejsc gdzie można ustawić elektrownie wiatrowe my stawiamy 25m krzyże. Wszędzie na świecie można i się opłaca, u nas nie. Oby ta zima okazała się łagodna, bo znowu tony pyłu zasypią nasze miasta.

Kaczyński zapytał ostatnio przedwyborczo, jakich samorządów chcemy? Spierających się z władzą czy zgodnych, pierdzących w jedną trąbę.

Cytuj:
Polskie gminy postanowiły zawalczyć o pieniądze, które muszą oddać inwestorom. Chodzi nawet o 560 mln złotych
Polskie gminy postanowiły zawalczyć o pieniądze, które muszą oddać inwestorom. Chodzi nawet o 560 mln złotych
Najpierw podniesiono podatek od farm wiatrowych, więc gminy go pobierały. Potem go obniżono, więc gminy muszą oddać pieniądze inwestorom. Teraz samorządowcy domagają się tych pieniędzy – nawet 560 milionów złotych – od rządu PiS, bo to on wprowadził zamieszanie i uznał, że prawo działa wstecz.



Cała sprawa miała początek w zmianach prawa dotyczących podatków od farm wiatrowych. Partia rządząca przeforsowała ustawę, która nakazywała płacić dużo większe niż wcześniej podatki z tytułu posiadania nieruchomości. W efekcie wiele farm upadło, bo produkcja prądu z wiatru stała się nieopłacalna – wręcz trzeba było do niej dopłacać.

Wcześniej w branżę energetyki wiatrowej uderzono za sprawą tzw. zielonych certyfikatów. Spowodowało to falę bankructw.

Prawo działa wstecz?
Ale w tym roku prawo dotyczące farm wiatrowych i podatków od nieruchomości znowu się zmieniło i gminy, które wcześniej zgodnie z prawem pobierały podatki, teraz muszą je zwrócić. Ustawa weszła w życie latem, ale samorządy muszą oddać pieniądze pobierane od początku roku. I to wraz z odsetkami.

Według Leszka Świętalskiego, sekretarza generalnego Związku Gmin Wiejskich RP, cytowanego przez portal WysokieNapięcie.pl w skali całego kraju chodzi o 460 – 560 mln złotych. Konieczność zwrotu podatku zachwieje finansami wielu gmin, więc postanowiły walczyć o swoje pieniądze.


Zrzeszone w Stowarzyszeniu Gmin Przyjaznych Energii Odnawialnej samorządy zapowiedziały wniosek do Trybunału Konstytucyjnego. Jeśli TK uzna za niekonstytucyjne działanie prawa wstecz (co jest zresztą zapisane w Konstytucji), to gminy wystąpią o rekompensatę utraconych korzyści do Skarbu Państwa. Portal WysokieNapięcie.pl podkreśla, że sprawą zainteresował się sam Jarosław Kaczyński.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 wrz 2018, 11:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Wyjawili kolejnego molestanta
+++++++++++++
Serdecznie zapraszam studentki I i II roku na Eliminacje do Teatru Akademickiego Uniwersytetu Warszawskiego.
Casting czyli eliminacje odbędą się ……. w Piwnicy pod Harendą (ul. Oboźna róg Karasia, między Teatrem Polskim a Uniwersytetem Warszawskim) o godz. 11.00. Kandydatki na aktorów prosimy o przygotowanie seansu stiptease, interpretacji głosowej wiersza i piosenki lub fragmentu prozy.
Obowiązuje toples a nawet bez...
Mile widziane nieotyłe, z wydatnym biustem i bez rzeżączki.

Ryszard Adamski
Dyrektor Artystyczny
Teatru Akademickiego UW

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 wrz 2018, 11:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
O w mordę... zgadniecie, kto jest na tym zdjęciu?

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 wrz 2018, 12:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 17:35
Posty: 1639
Lokalizacja: Kresy pn-wsch.
Ten tego, no... Danuśka i Lieszek :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 wrz 2018, 15:02 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Na tej Danusi to nawet szło oko zawiesić...................co to się po tych paru latach z ludźmi porobiło...... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 606, 607, 608, 609, 610, 611, 612 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group