forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 15:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 620, 621, 622, 623, 624, 625, 626 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 wrz 2018, 5:53 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
maerose pisze:
Małe debile nie bardzo wiedzą, o czym pleplają, ale jakie wszechwiedzące.
Rzygać się chce.


To efekt wychowania bezstresowego.Doszli oto do głosu rozmaici "poprawiacze metod wychowania/nauczania" i oto skutki !
A przecież wiadomym jest, że stare, dobre metody, stosowane od wieków przez bakałarzy - gdzie w każdej klasie, - obok tablicy, - wisiała dyscyplina, - przynosiły od zarania pozytywne efekty w wychowywaniu "narybku" ! Lepsze albowiem - zawsze będzie wrogiem dobrego.
Od czasu, gdy wprowadzono " prawa i obowiązki ucznia" - zaczęła się, - moim zdaniem, - gehenna nauczycieli. To dzięki temu nauczyciel stracił szacunek u gówniarzy którzy od tej pory zaczęli być bezkarni. A wiadomym nie od dziś jest, że jedynym prawem i zarazem obowiązkiem ucznia, jest nauka.
Od dawna wiadomo, że społeczeństwo dzieli się na dwie zasadnicze grupy:
1. to ci, którym nauka wchodzi przez uszy.
2. to ta, której naukę należy wtłaczać od strony przeciwnej.
NIE MA INNEJ MOŻLIWOŚCI.
Tak to bowiem NATURA ukształtowała i nic pan na to nie poradzisz.
Tym czasem, rodzicami zostało pokolenie, które już wychowywane było w/g " nowoczesnych" metod co przekłada się na fakt, że sami wychowują swoje potomstwo na wzór i podobieństwo w jaki sami byli kształtowani. Znaczy od cholery praw, a minimum obowiązków. No i pogląd, że ich pociecha to diamencik pierwszej wody, cud natury oraz mały geniusz............i mamy przyczynę, dla której jest jak jest.

Kurwa mać! :evil:

:lol: :lol: :lol:

p.s
Za moich czasów, gdy przynosiłem w dzienniczku ze szkoły uwagę wpisaną przez nauczyciela, że byłem łobuz i kanalia, - ojciec brał pas.......co ja gadam, - miał uciety taki kawał paska klinowego z autobusu - kierowcy wiedzą jak to wygląda, - i tym to "przyrządem" tłumaczył mi niestosowność mojego postępowania.
Dziś, gdy mały skurwiel narozrabia albo leniowi się nie chce uczyć, wywala się nauczyciela/wychowawcę z powodu, że jest nieporadny i nie potrafi tumana nauczyć.........
- tu ponownie ciśnie mi się na usty.............urwał nać......... :oops:
I jeszcze jedno: Jakoś nie mam dziś do ojca pretensji o jego metody wychowawcza gdyż albowiem prawdopodobnie dzięki nim wyszedłem na .......powiedzmy "na ludzi"......... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 wrz 2018, 7:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ejjjjj słusznie prawisz Stary Praktyku! Też mam podobne zdanie. Chociaż z perspektywy czasu nie uważam, że bicie przez tatusia jest wskazane. Może dawać to efekt zamierzony czyli zdyscyplinowanie, ale niekoniecznie. Strach przed zbatożeniem nie powinien być czynnikiem nawracania. I może też dawać efekt uboczny. Owszem, wychowasz może synusia ale w życiu dorosłym gdy już się usamodzielni może być sadystą wobec własnej rodziny.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 wrz 2018, 8:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Pisdzielcy to mają talent. :lol:

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 wrz 2018, 10:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch przekonywał na antenie Radia ZET, że film "Kler" został zrobiony "ze złą intencją, w takiej konwencji, jak hitlerowcy robili filmy o Żydach".
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... =BoxOpImg1


Kiedy przeczytałem ten tekst pomyślałem, że jest on wart zamieszczenia na fo. Jednocześnie mam problem jak skomentować słowa tego prezydenckiego półgłówka. Jedno co przychodzi mi do głowy to to, że są to słowa skrajnie kłamliwe i uwłaczające twórcom filmu. Zastanawia mnie co leży u podłoża podobnych form? Czy to skrajna niewiedza historyczna, czy skurwysyński charakterek autora, nienawiść bo ktoś mówi prawdę? Nie wierzę jednak aby tak wysoko postawiony urzędnik wyedukowany przecież, i która to doprowadziła go do tak wysokich urzędów nie wiedział, że takie porównanie jest nadużyciem. Ale tu chyba o to chodzi. Bo u takiego dupka pojawiła się chęć odwetu. A czym jak nie kłamstwem insynuacja można się zemścić? Zwłaszcza, że żyje się w państwie gdzie określony typ ludzi takie właśnie metody przyjmuje jako rodzaj bohaterstwa, cnoty. Czym większy skurwysyn, tym lepszy dla katonacjonalistycznej ideologii będącej podstawą demoralizacji tego państwa i jego głównej siły kleru.
Może jest tak, że prawda w oczy kole i film jest ciosem w owrzodzone podłością podbrzusze tłustych pasożytów w sutannach oraz samego autora tych haniebnych słów?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 wrz 2018, 11:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Nikt nie zrobi lepszej reklamy temu filmowi, niż ci durnie.
Ciekawe, czy Soloch widział już film, skoro tak dokładnie potrafił go przeanalizować.

Aaa, nie widział i oglądać nie zamierza.
Tyle w temacie.

A tu z Flaszką w tle:

Marek Górlikowski: Ściąga dla Polaka katolika przed "Klerem”

Obrazek

https://opinie.wp.pl/marek-gorlikowski- ... 047756929a

Niestety, sam wiem o molestowaniu dzieciaków w kościele z przed lat. :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2018, 8:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Chłopak z Popowa obchodził wczoraj 75-e urodziny. Co by nie mówić Wałęsy nie da się wyskrobać z fotografii przedstawiającej naszą historię. Ale przyszedł PiS i usilnie chce to zrobić. Wczoraj Wałęsa otrzymał życzenia urodzinowe od całego świata, od wielu ważnych osób. Niestety nasi wodzowie milczą. I to jest właśnie wyznacznik gdzie jest w tej chwili Polska pod rządami PiSu. Buractwo i prostactwo bez kultury nami rządzi. Znaczna część Polaków ich akceptuje i popiera. Tak więc można uznać, że to zbiorowisko ludzi o podobnych przymiotach.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2018, 10:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
Boruch pisze:
Chłopak z Popowa obchodził wczoraj 75-e urodziny. Co by nie mówić Wałęsy nie da się wyskrobać z fotografii przedstawiającej naszą historię. Ale przyszedł PiS i usilnie chce to zrobić. Wczoraj Wałęsa otrzymał życzenia urodzinowe od całego świata, od wielu ważnych osób. Niestety nasi wodzowie milczą. I to jest właśnie wyznacznik gdzie jest w tej chwili Polska pod rządami PiSu. Buractwo i prostactwo bez kultury nami rządzi. Znaczna część Polaków ich akceptuje i popiera. Tak więc można uznać, że to zbiorowisko ludzi o podobnych przymiotach.



i na na esbecji nie odpowiadacie na pozdrowienia......

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2018, 11:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 16:42
Posty: 483
Krzysztof Hetman z PSL. - Patrząc na to, jak funkcjonuje premier Mateusz Morawiecki, jestem przekonany, że najdalej za miesiąc dowiemy się, że to on osobiście zbierał te wszystkie podpisy pod życzeniami, a nie podpisał się przez zwykłe roztargnienie.

_________________
Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Georg Orwell


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2018, 12:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Jak zwykle nie zrozumiałeś Panie Agronom. Skup się przed napisaniem czegokolwiek. Czy ja piszę na temat tego co widziałem w filmie? Oczywiście, że nie, bo jeszcze nie widziałem. Piszę o ludziach, którzy właśnie tak samo jak ja filmu nie widzieli a wypowiadają się negatywnie. No bo tak trzeba. Bo przecież kij w mrowisko został włożony.

Zabierają głos tylko na podstawie wypowiedzi ludzi, którzy też nie widzieli ale przez to, że są np dziennikarzami gazet katolickoprawicowych, prawicowymi politykami, którzy siedzą w tyłku kleru, wydają opinię. Przypominają mi się krucjaty modlitewne pod kinami 25 lat temu, kiedy na ekrany polskich kin wszedł film pt "Ksiądz". Było podobnie. Obraza boska, ale dla modlących się to, że wśród księży jest mnóstwo homoseksualistów, co przecież uwłacza katolickiemu poglądowi o tym zapominano.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2018, 12:29 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Agronom nie dyskutuje, on tylko plwa gówiennie.

Taka przypadłość gastryczna. :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 620, 621, 622, 623, 624, 625, 626 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group