forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 855, 856, 857, 858, 859, 860, 861 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 cze 2019, 15:30 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:40
Posty: 980
korbaczeska pisze:
Sam wyglada jak z jakiejs parady, stary facet w kiecce i glupim kapeluszu :lol:

W durszlaku na łbie wyglądałby poważniej. Z pewnością.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2019, 16:44 
Jedni i drudzy są siebie warci, zwalczają się wzajemnie, a tymczasem są jak lustrzane odbicia.

Polityczna poprawnośĆ , tolerancja która jest jedynie zawoalowaną cenzurą, zwalczanie KK przy jednoczesnym aplauzie dla zasiedlania Europy przez muzułmańskich emigrantów..Czy świat oszalał, a może ja oszalałam?
Wy tego nie widzicie?


Na górę
  
 
Post: 10 cze 2019, 19:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Naczytałaś sie Terlikowskiego czy Miedlara ? :lol:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2019, 19:31 
No i widzisz, zaraz że się naczytałam, czy naoglądałam. A ja akurat tak sama z siebie.
Nie wiem czy pisałam to na tym forum, czy innym, ale jakby mi się czakra otworzyła. Jakieś tam dwie sytuacje nieprzyjemne mnie spotkały i bum, jakby oświecenie.
Czy nie mam racji? Hmmm
Homoseksualistów płci obojga znamy od zawsze. Byli od zawsze, istnieli, będą. Byli mniejszością, jak albinosy czy co nie odróżniają kolorów. Kiedy nagle poczuli, że tę mniejszość muszą zamanifestować? Ze nagle poczuli się dyskryminowani, aż tak, że muszą paradować swoją odmienność, jednocześnie domagając się równego traktowania? Potrafisz mi wskazać moment? Bo na moje oko zbiega się to wszystko- czyli brak tolerancji z manifestacją odmienności.
Zresztą, ja Korba aż taka stara nie jestem, by nie pamietać jak Polska funkcjononowała 35 lat temu. Było normalniej, jakoś chyba normalniej.. Przypominam sobie własne dzieciństwo, i patrzę na dzieciństwo moich dzieci (w sumie już też dorosłych).
Sorry, teraz coś się złego w Europie robi.
A najlepiej o tym świadczy sytuacja w krajach tych zachodnich, zapory prawie jak przeciwczołgowe, rosnące ubóstwo mieszkańców rdzennych, że już użyję tego określenia, wieczne zadymy ( Francja) jakieś tam ''incydenty'' .

Korba, ja we własnym kraju zaczynam czuć się jak patologia, bo mam męża, dzieci trochę. Dla potencjalnych lewicowców jestem patologią 500 plus, jakimś reliktem, babą co to prądu w domu nie ma więc się bzyka po nocach, dzieci rodzi i żyje na garnuszku społeczeństwa.
Rozumiesz mnie? Żebym ja chociaż zasiłki brała, to pal sześć.
A ci sami kiedy zobaczą parę gejów, lesbijek, krzyczą żeby dać im dzieci do adopcji!!!! 2, 3, 4. Kurwa..

Nie jestem religiantem, nie jestem, ale na litość boską, jak można być ateistą nienawidzącym katolików, chcącym rozwiązania KK jednocześnie jednak będąc entuzjastą przyjmowania milionów muzułmańskich emigrantów? Może ja tego nie rozumiem, wyjaśnij mi proszę. Jak można być feministką, vide Kazia Sz. jednocześnie piszcząc z zachwytu, niechaj tu wyznawcy Islamu w najbardziej radykalnej formie przyjadą. Heloł??!

Toć to schizofrenia Korba i nie, ja bzdur nie czytuję, a nawet jeśli, ja tylko otwieram szerzej i szerzej oczęta moje modre, na to co widzę.A widzę burdel, wieżę Babel i już nie wiem, kto jest dobry, a kto zły.
Rozumiesz?


Na górę
  
 
Post: 10 cze 2019, 20:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Tak mnie korci, Agafio, aby odpowiedzieć na ten post, ale mocno obawiam się ripost, więc się
wstrzymuję się z odpowiedzią, a tym bardziej, że jestem zwolenniczką wszelkich nowości.
Tych, dotyczących twoich dzieci również. Popatrz na świat oczami twoich dzieci za 30-40 lat.
Odpowiedzi nie mogę się domagać, bo nie dożyję, ale Ty masz szansę to oglądać.
:|

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2019, 20:50 
Patrze i nie podoba mi się to, co widzę. Co mam zrobić? Pisać pod publiczkę, żebyście mnie chwilowo polubili, czy jednak napisać to co w duszy gra?
Ja wiem, że skręcam w prawo, też to tu pisałam jakieś pół roku temu. Ale tak właśnie myślę, słusznie, czy nie? Wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują, że jednak słusznie.
Bo ja nie wymyśliłam tych ataków\\\ terrorystycznych w Europie, ''incydentów'', tych merkel-lego, to się dzieje, dzisiaj na moich oczach. Na Waszych również.
Mój Mąż tam, na tej zasranej Unii pracuje i każdego dnia panikuję, jak jedzie przez Calais, czy stoi na jakimś popierdolonym parkingu, we Włoszech gdzie mafie gejowskich prostytutek zaczepiają kierowców w Carpiano , a kiedy nie ma chętnych na usługi dostają agresora(te mafie) i walą kamieniami po szybach, jedno auto z chłopakiem w środku już podpalili. Ledwie uszedł z życiem. W Polsce czeka na niego zona i 3 dzieci.
Nie, ja nie chcę takiej Europy ani dla siebie, ani dla moich dzieci.


Ostatnio zmieniony 10 cze 2019, 21:16 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
  
 
Post: 10 cze 2019, 20:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
wystarczy sie zajac wlasna dupo i nie zagladac innym do luzka, bo moze robia to na podlodze....kurwa!!!! co was upowaznia zagladac innym do koji.

poniewaz temat aktualny to dodam ze tam gdzie uzasadniona kontrola to slipia zamykacie bo ksiedzu to strach :) :) kurwa, co powiedziec bo nie dostapicie wstapienia w niebiesie :) :)

co za ciemniackie spoleczenstwo i ja sie wrod was urodzilem, nosz , kurwa.....

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2019, 21:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
AGAFIA pisze:
Mój Mąż tam, na tej zasranej Unii pracuje i każdego dnia panikuję, jak jedzie przez Calais, czy stoi na jakimś popierdolonym parkingu, we Włoszech gdzie mafie gejowskich prostytutek zaczepiają kierowców w Carpiano , a kiedy nie ma chętnych dostają agresora(te mafie) i walą kamieniami po szybach, jedno auto z chłopakiem w środku już podpalili.
Nie, ja nie chcę takiej Europy ani dla siebie, ani dla moich dzieci.


Agafia, przestań, też mam w rodzinie, Calais i Dover i całą Europę, właśnie wczoraj mnie zaszczycił
kierowca z rodziny, mąż siostry mojego męża. Wspominaliśmy najgorsze czasy jego i nas, i rodziny,
która martwiła się, czy Jurek dojedzie i kto mu wskoczy na pakę, albo rozpali ognisko na drodze.
Na pace miał różnych, nawet nie miał czasu zerkać w lusterka.
Dziś znowu pakowanie w Sieradzu, jutro Europa..

Uważam, że wymieszania ras nie unikniemy.
Uważam też, że to ratuje Europę, która w przyszłości może bardzo inaczej się nazywać.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2019, 21:28 
IroB pisze:
wystarczy sie zajac wlasna dupo i nie zagladac innym do luzka, bo moze robia to na podlodze....kurwa!!!! co was upowaznia zagladac innym do koji.

poniewaz temat aktualny to dodam ze tam gdzie uzasadniona kontrola to slipia zamykacie bo ksiedzu to strach :) :) kurwa, co powiedziec bo nie dostapicie wstapienia w niebiesie :) :)

co za ciemniackie spoleczenstwo i ja sie wrod was urodzilem, nosz , kurwa.....



Obrazek


Na górę
  
 
Post: 10 cze 2019, 21:38 
Cytuj:
Uważam, że wymieszania ras nie unikniemy.
Uważam też, że to ratuje Europę, która w przyszłości może bardzo inaczej się nazywać.
Pewnie nie unikniemy przez tą zasraną poprawność. Czy to ratuje Europę? Ależ wcale, raczej przyczynia się do jej upadku, do tego, że biały człowiek w swoim kraju dostanie wpierdol za kolor skóry. Za 20, 30 lat Europa będzie muzułmańska i ciapata.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 855, 856, 857, 858, 859, 860, 861 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group