forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 853, 854, 855, 856, 857, 858, 859 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 cze 2019, 11:38 
Panie Polar
Przyzwoitość nakazywała mi podanie linku do źródła z którego zamieściłem cytat który mi się bardzo spodobał.
Sam artykuł dla mnie jako nowość o BDG - ciekawy. Ale strona, blog i jego właściciel - już nie, mam alergię na spekulacje finansowe. Ot zdarzył mi się czysty przypadek że szukając czegoś na temat BDG, trafiłem na tą stronę. To wszystko.

W odpowiedzi do żartu pana Oldera.
100 lat temu propozycja 5-cio dniowego tygodnia pracy też by zapewne wywoływała zdziwienie, oburzenie a dla innych była powodem żartów.
W latach 80tych Volkswagen w swoich fabrykach w Braunschweigu i Wolfsburgu w czasie kryzysu eksperymentował. Aby utrzymać załogę - za mniejszą płacę skracał pracownikom czas pracy, gdzie indziej wprowadzał 4 dniowy tydzień pracy, wysyłał też ludzi na zielony trawniczek płacąc za ich pełną dyspozycyjność.
Oczywiście nie robił tego kierując się tylko szlachetnymi celami - ale w ciekawy sposób godził swój interes z interesem swoich pracowników. No może nie wszystkich - nie znam szczegółów.
Psychologicznie człowiek odczuwa potrzebę tworzenia, pracy, ale niekoniecznie dla pieniędzy i to szczególnie czyichś.


Na górę
  
 
Post: 08 cze 2019, 12:03 
Parę lat temu zawiązała się formalna grupa zwolenników BDG, w której oprócz ideologów wartości socjalistycznych zasiadała Anna Grodzka.
I kładę swą szlachetną mosznę pod topór rzeźniczy, że gdyby ona zerknęła na to fo i wspomniała o tym rozwiązaniu, Pan Older urwałby se chuja tłukąc nim w klawiaturę, tworząc peany na cześć tej idei.
Ale to są właśnie niezwykle szerokie horyzonty zależne nie od racji i idei, a od tego kto je głosi. Te racje of course. ;)


Na górę
  
 
Post: 08 cze 2019, 15:09 
No weź...
Za żadne idee nie będę se chuja urywał.
Żadne!!!
A twoja moszna może wisiec w zęzie do dnia sądu ostatecznego.
Wiuwa mi to. :)


Na górę
  
 
Post: 08 cze 2019, 18:42 
Older a może odpuść, tu dyskusja o czym innym się toczy, niż o to, kto tu jest onasisem. W dupie mam, ile zarabiacie i na co sobie pozwolić możecie. Serio musisz na każdym kroku portfel Prola komentować? Co Ciebie to obchodzi, hę?


Na górę
  
 
Post: 08 cze 2019, 19:16 
Ja bardzo przepraszam ale nie sledzisz tego uważnie dość, prol się chwalił, ze zarabia w kurwę pieniędzy a ja to wykorzystuję w dyskusji, takie drobne podrapywanie... Nic szczególnego. Nie wyzywam, nie draznię, no moze troszke ale bez złosliwosci. Moge być Onasis - moze on byc prol bogaty - co juz jest paradoxem w/g rzeczonego prola. Tak sie to plecie. :) Nie mam czasu na przepychanki , zycie jest krótkie tylko długi są długie, nawet te społeczne i nie mam zamiaru się wkrecać w nic albowiem jest lato i jest mi z tego powodu miło bardzo, ze jest mi przyjemnie :) :) :)


Na górę
  
 
Post: 08 cze 2019, 19:33 
Cytuj:
Ja bardzo przepraszam ale nie sledzisz tego uważnie dość, prol się chwalił, ze zarabia w kurwę pieniędzy
I prawdopodnie nie ściemnia...spawacz to bardzo intratna posadka w Unii i nie tylko.

Podobnie jak operator koparki.

Co do reszty, miło, zastosuj tylko.


Na górę
  
 
Post: 08 cze 2019, 19:48 
Co Ty Jureczku pierdolisz radośnie?
Ja się chwalę???
Że w kurwę pieniędzy zarabiam?
A choćby nawet, to musisz za każdym razem to komentować? Po co? Żal ci?
Przecież niejednokrotnie oddałem ci pałeczkę najbardziej operatywnego. Dla mnie pieniądz to nie wszystko.

To ty się zawsze chwaliłeś swoim statusem. A to kebab, a to biuro w zieleniaku, a to dom na wyspie...a jak ja to dowcipnie wykorzystywałem w dyskusji, to zaraz zazdrość przeze mnie przemawiała, albo chujem złośliwym byłem.

Jeszcze raz powtórzę - golasem jestem.
Cóż więcej potrzebujesz?
Dalej będziesz pastwił się nad golcem?
Nad słabszym?
Ty, Wielki, potrzebujesz prola golca żeby brylować?

Nie chciej żeby zapamiętano cię jako prostaka, chcącego zdobyć przewagę nad prostakiem.
Bo przecież nie uważasz mnie za równorzędnego sobie? Prawda?
Chyba, że to cię kręci, to czasami znajdę chwilę żeby podjąć rękawicę.
;)


Na górę
  
 
Post: 08 cze 2019, 23:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Pamiętacie pisowskie ławeczki? :lol: :lol:
Tak się rozpierdala pieniądze podatnika.

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2019, 1:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Ale co się rozpierdoliło , to się rozpierdoliło. Przecie państfowe miliony to nie nasze, a przed wszystkim
nie kabotyna Błaszczaka.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2019, 6:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
E, tam te śmieci to Niemcy przywieźli i porzucili.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 853, 854, 855, 856, 857, 858, 859 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group