forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 12:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 742, 743, 744, 745, 746, 747, 748 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 mar 2019, 9:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
korbaczeska pisze:
- Hał du ju du?
- Du ju hał hał.

Takim mniej więcej? :D


Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2019, 12:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Pan StaryKizior pisze do mnie na gotowaniu odnośnie przygotowania rosołku:

Cytuj:
Jak słusznie zauważył druh Boruch (lepiej do kuchni niż za politykę się bierze) rosołek szumujemy na sam początku, a potem ma tylko mrygać.....


Przenoszę ten fragment bo to nie należy do tematu o gotowaniu, a chciałem się do tej kwestii odnieść bo jak zwykle mamy tu do czynienia z typowa manipulacją i dorabianiem Boruchowi mordy. Co mnie wkurwia, bo intencji złych nie mam. Jestem facetem w słusznym wieku, wiele widziałem w tym kraju, nadziwić się nie mogę jakie metamorfozy przeżywają moi Współrodacy i o nic innego mi nie chodzi jak o nasze wspólne dobro. Uważam, że wskutek różnych okoliczności powstałych z naszej wspólnej winy i z winy naszych politykierów, bo łatwiej tu o tych właśnie niż o prawdziwych polityków, Polska idzie w złym brunatnym kierunku. Na horyzoncie jawi się nam wizja państwa Ustaszów. Faszystowsko-kaolicka Chorwacja.


Tak więc Boruch do garów a nie do polityki, bo na polityce się Boruch nie zna powiada kolega Kizior. Ja nie twierdzę, że się znam, tylko wyrażam swoje zdanie o tzw dopuszczalności wolności dla niektórych postaw pojawiających się w demokracji. Bo to się tyczy naszej przyszłości i bezpieczeństwa. I ile razy mam to kurwa powtarzać? Niech ktoś powie na tym forum, że naziolstwo polskie nie jest zagrożeniem dla nas wszystkich? No niech ma odwagę i niech kurwa powie, że to patrioci i mili chłopcy kochający bliźniego.

Rozumiem więc, że aby znać się na polityce i posiadać kwalifikacje do tego aby się wypowiadać trzeba mieć wiele zrozumienia dla swoich, ale broń bobrze dla obcych. Czyli nasz naziol jest gut naziol, ale taki sam naziol ukraiński, np jest niedobry naziol. Islamista to zły człowiek, potencjalny terrorysta ale ciemny wredny Polak już ujdzie. Powiem Wam tyle - w dupe z taką "znajomością" na polityce. Choć obiecuję - muszę się temu przyjrzeć i może uda mi się dostosować do tutejszych "znających się na polityce".

To tyle co mogę powiedzieć o Wietnamie :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2019, 18:08 
Taki humor kocham pasjami!!!


Na górę
  
 
Post: 22 mar 2019, 18:11 
Boruch pisze:
Pan StaryKizior pisze do mnie na gotowaniu odnośnie przygotowania rosołku:

Cytuj:
Jak słusznie zauważył druh Boruch (lepiej do kuchni niż za politykę się bierze) rosołek szumujemy na sam początku, a potem ma tylko mrygać.....


Przenoszę ten fragment bo to nie należy do tematu o gotowaniu, a chciałem się do tej kwestii odnieść bo jak zwykle mamy tu do czynienia z typowa manipulacją i dorabianiem Boruchowi mordy. Co mnie wkurwia, bo intencji złych nie mam. Jestem facetem w słusznym wieku, wiele widziałem w tym kraju, nadziwić się nie mogę jakie metamorfozy przeżywają moi Współrodacy i o nic innego mi nie chodzi jak o nasze wspólne dobro. Uważam, że wskutek różnych okoliczności powstałych z naszej wspólnej winy i z winy naszych politykierów, bo łatwiej tu o tych właśnie niż o prawdziwych polityków, Polska idzie w złym brunatnym kierunku. Na horyzoncie jawi się nam wizja państwa Ustaszów. Faszystowsko-kaolicka Chorwacja.


Tak więc Boruch do garów a nie do polityki, bo na polityce się Boruch nie zna powiada kolega Kizior. Ja nie twierdzę, że się znam, tylko wyrażam swoje zdanie o tzw dopuszczalności wolności dla niektórych postaw pojawiających się w demokracji. Bo to się tyczy naszej przyszłości i bezpieczeństwa. I ile razy mam to kurwa powtarzać? Niech ktoś powie na tym forum, że naziolstwo polskie nie jest zagrożeniem dla nas wszystkich? No niech ma odwagę i niech kurwa powie, że to patrioci i mili chłopcy kochający bliźniego.

Rozumiem więc, że aby znać się na polityce i posiadać kwalifikacje do tego aby się wypowiadać trzeba mieć wiele zrozumienia dla swoich, ale broń bobrze dla obcych. Czyli nasz naziol jest gut naziol, ale taki sam naziol ukraiński, np jest niedobry naziol. Islamista to zły człowiek, potencjalny terrorysta ale ciemny wredny Polak już ujdzie. Powiem Wam tyle - w dupe z taką "znajomością" na polityce. Choć obiecuję - muszę się temu przyjrzeć i może uda mi się dostosować do tutejszych "znających się na polityce".

To tyle co mogę powiedzieć o Wietnamie :D



Chcesz się upierać przy swoich racjach?
-Bierz basebola i napierdalaj - łeb nie łeb.
Inaczej się nie przebijesz przez te jebane kołnierzyki i garnitury a już brunatne koszule są zwarte jak dupa jarka czekająca na wielki wybuch? :)


Na górę
  
 
Post: 25 mar 2019, 12:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Mgr wolfgangowa melduje wykonanie zadania.

Przepisy o wyborze przez Sejm spośród sędziów członków Krajowej Rady Sądownictwa są konstytucyjne – orzekł Sąd Najwyższy. Z kolei przepis umożliwiający odwołanie do Naczelnego Sądu Administracyjnego od uchwał KRS dotyczących wyłaniania kandydatów na sędziów SN jest niekonstytucyjny – orzeczono.


https://wiadomosci.onet.pl/kraj/trybuna ... pushMedium


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 mar 2019, 13:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Wałęsa powinien chyba się udać na zasłużony odpoczynek.

Lech Wałęsa mówi o możliwej inwazji UFO

Zdaniem byłego prezydenta, w przypadku konfrontacji z obcą cywilizacją, ludzi byliby bez szans.

- Wyższa cywilizacja przyjeżdża, przygląda się, "Co oni tu wyprawiają?". Jak zagrozimy destabilizacją (...) Putinem, oni nam przeszkodzą, przetną na pół, ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie - mówił Wałęsa.

Były prezydent stwierdził, że kosmici "mogliby nas tak przytrzymać pięć tysięcy lat". - Przyślą nam Adama i Ewę i od nowa

https://www.rp.pl/Polityka/190329441-Le ... DHLUb4Ph94


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 mar 2019, 14:39 
A to zaprzaniec on nie wierzy w matkie boskie!!!
Mówi, ze to kosmity jom wyonaczyły nie gołąb.
To na chuj nosi w klapie cichodajkę? :)


Na górę
  
 
Post: 27 mar 2019, 15:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wybaczcie temu Lechu bo nie wie co pierdoli.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 mar 2019, 10:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
I znowu wiatr w oczy. :lol: :lol:

Złoża bursztynu, które potwierdzono na Zatoce Gdańskiej, okazały się mniej wartościowe niż pierwotnie przypuszczano. Zamiast spodziewanych 880 mln zł rząd może liczyć na maksymalnie 100 mln. PiS planował wydobyć gigantyczne złoża surowca i sfinansować z nich przekop Mierzei Wiślanej.

https://wiadomosci.wp.pl/bursztyn-nie-s ... airAFZ2XgE


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 mar 2019, 10:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Podobnie jak z tym gazem głupkowym.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 742, 743, 744, 745, 746, 747, 748 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group