forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 11:24

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 740, 741, 742, 743, 744, 745, 746 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 mar 2019, 15:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Na miejscu szarego ja myślałbym poważnie o przeprowadzce, np na Madagaskar. Tam chyba nie ma muzułmanów. Ale jest dużo lemurów i ich kup. To ja już nie wiem. Niech sobie radzi sam.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2019, 15:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Boruch pisze:
Wie pan Panie szary ja z prowincji. Czyli co, macie w tej Warszawie aż pięciu muzułmanów? O matko boza
rodzicielko miej was w opiece. :lol:


Boruch, się ogarnijcie. Przy moich wpisach po lewej stronie, pod awatarem jest napisane:
Lokalizacja: Szczecin

Boruch pisze:
Do szarego. Kasowanie postów? O czym Pan pisze. Owszem miało to miejsce kiedy na fo NIE rządził pan

Skorpion. Wtedy to się pokazało. Wiem bo sam był obiektem szczególnej dobroci okazywanej mi przez pana Skorpiona.


Pan Skorpion skasował mnie ze dwa razy, ale przyznaję, zasłużenie. Bo mnie poniosło i byłem zbyt chamski.
Ale to co robiła twoja psiapsiuła mmm, jako moderator, to, kurwasz..., ta je... Eh, nie dokończę zdania
bo Skorpion mnie skasuje po raz trzeci. Znowu za chamstwo.:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2019, 15:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Boruch pisze:
Na miejscu szarego ja myślałbym poważnie o przeprowadzce, np na Madagaskar. Tam chyba nie ma muzułmanów.

Ale jest dużo lemurów i ich kup. To ja już nie wiem. Niech sobie radzi sam.


Co do Madagaskaru, Boruchu: byli już tacy którzy chcieli tam wysłać żydów, pierdolony antysemito.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2019, 16:14 
Przepraszam , na transparentach w 1968, pamietam, było: Żydzi, syjonisci do Syjamu!
I nie pierdol, że pijawka ma kręgosłup!!! :)


Na górę
  
 
Post: 16 mar 2019, 16:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
szary pisze:
Boruch pisze:
Wie pan Panie szary ja z prowincji. Czyli co, macie w tej Warszawie aż pięciu muzułmanów? O matko boza
rodzicielko miej was w opiece. :lol:


Boruch, się ogarnijcie. Przy moich wpisach po lewej stronie, pod awatarem jest napisane:
Lokalizacja: Szczecin

Boruch pisze:
Do szarego. Kasowanie postów? O czym Pan pisze. Owszem miało to miejsce kiedy na fo NIE rządził pan

Skorpion. Wtedy to się pokazało. Wiem bo sam był obiektem szczególnej dobroci okazywanej mi przez pana Skorpiona.


Pan Skorpion skasował mnie ze dwa razy, ale przyznaję, zasłużenie. Bo mnie poniosło i byłem zbyt chamski.
Ale to co robiła twoja psiapsiuła mmm, jako moderator, to, kurwasz..., ta je... Eh, nie dokończę zdania
bo Skorpion mnie skasuje po raz trzeci. Znowu za chamstwo.:)


Jesteś ze Szczecina? Oooo mam tam paru przyjaciół. Muszę zapytać czy macie tam problem z napływem muzułmanów. To w takim razie co Ci do Warszawy? Nie przesadzasz ty czasem?

Co do drugiego Twojego tekstu, to guzik mnie obchodzi ile razy Skorpion Cię skasował. MMM nie jest moją "psiapsiułką". Wypraszam sobie. Nie obrażaj dziewczyny.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2019, 16:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
szary pisze:
Boruch pisze:
Na miejscu szarego ja myślałbym poważnie o przeprowadzce, np na Madagaskar. Tam chyba nie ma muzułmanów.

Ale jest dużo lemurów i ich kup. To ja już nie wiem. Niech sobie radzi sam.


Co do Madagaskaru, Boruchu: byli już tacy którzy chcieli tam wysłać żydów, pierdolony antysemito.




No i masz tu bakałarzu za twoją przysługę - antysemitą mnie nazywa - paprykarz zasrany :lol:

No i czemu mnie obrażasz nazywając "antysemitą"? Czy to, że zaproponowałem Ci Madagaskar jest czymś złym? To Ty masz jakieś niezupełnie normalne skojarzenia. Ja myślałem o tym, że to ładna wyspa, ciepło tam i przytulnie, egzotyczne panięki coctaila z parasolko podajo , liściami palmowymi chłodek robio wymachując. Biustmi falującymi i kuperkami wabianc. Bez żadnych odniesień historycznych - kurwasz kilometrasz.

Z dobroci serca Ci kurwa radzę a Ty do mnie Żyda "antysemita"!? A żeby Cię pies............. :lol:

..............morde po pijaku wylizał :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2019, 17:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
maerose pisze:
Na forum nie ma wątku, w którym podawałoby się wydarzenia optymistyczne.
Dam więc tutaj:
http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/7,1015 ... =BoxOpLink
Cytuj:
Jak podaje Polsat News, polscy badacze z Fundacji Badań i Rozwoju Nauki stworzyli pierwszą na świecie bioniczną trzustkę wraz z naczyniami krwionośnymi. Wydrukowali ją w technice 3D. Całemu projektowi przewodził dr hab. med. Michał Wszoła, chirurg transplantolog.


Optymistyczne wydarzenia publikuje radio Erewań:

Cytuj:
Grupa komunistów chińskich zaatakowała pracujący w polu radziecki traktor. Traktor odpowiedział celnym ogniem kilku dział rakietowych, po czym odleciał w kierunku Moskwy. Ministerstwo Rolnictwa ostrzega chińskich towarzyszy, że jeśli incydent się powtórzy, na pola zostaną wysłane kombajny.


To tyle na temat tej wiadomości.

PS

Gdyby zechciała Pani poszukać więcej takich optymistycznych wieści to polecam oświetlić drogę do nich polskim niebieskim laserem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2019, 18:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
szary pisze:
Słowo o zamachu w Christchurch.

Hm, nazwa miejsca nieprzypadkowa. Nowa Krucjata?
....


O ile Pani Premier NZ nie rozmija się znacząco z prawdą, to zamach w zasadzie jest wyjaśniony.
Spekulacje potrwają jeszcze jakiś czas a co z tego wyjdzie zobaczymy.

Na dobrą sprawę w kraju rasistowskim trudno było się czego innego spodziewać.
NZ ma oczywiście znaczne sukcesy i osiągnięcia związane walką z tym zjawiskiem, co nieco do zrobienia jednak pozostało.

PS

O tym rasizmie to nie ja, to ona że, Premierka


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2019, 20:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
No tak, nie myliłem się.
szary pisze:
Słowo o zamachu w Christchurch.

Hm, nazwa miejsca nieprzypadkowa. Nowa Krucjata?
Sprawca czynu w swoim manifeście wymienił m.in. Polskę jako miejsce skąd ta krucjata mogłaby wyść.
Zderzjąc to z niedawną anty Irańską konferencją w Warszawie, która rozjuszyła wiele krajów
muzułmańskich, może być nieładnie. PiS się nie tylko, jak każdy rząd, wyżywi ale i sam obroni.
Ale co z nami
, np. na jarmarkach Wielkanocnych?

A co do samego czynu białego desperata:

Po raz pierwszy od lat muzułmanie w cywilizowanych miastach, jako zasiedleńcy, poczuli to co
niemalże codziennie czują chrześcijańscy Europejczycy w swoich miastach.
Powyższe to tylko spostrzeżenie.

Napisali dzisiaj w różnych mediach inter., że za konferencję antyIrańską mamy zapłacić ok. 2,2 mln. kosztów org.
Nie jest pewne czy to wszystkie koszty.
Rząd PiS wyżywi się sam, jak każdy rząd, ale naszym, obywateli i jak zawsze, kosztem.

Znaczy: dwaj gostkowie i kilku lokajczyków powiedzieli sobie i światu, że wpadną do gospodarza z wizytą
aby sobie ułożyć plan utrupienia ich wroga, ale nie wroga gospodarza. Wpadli se do niego i na dzień dobry
zaskoczonemu gospodarzowi napluli w twarz, zwyzywali od najgorszych, pogrozili komornikiem i skopali
mu jaja aż ten się zgiął w pas. Na koniec wizyty zostawili go z rachunkiem do zapłacenia, na stole.

I tak to już mamy od ćwierćwiecza. Płacimy.
Za co?
Za bezpieczeństwo polityczne? Jezu, ktoś w to jeszcze wierzy?
Za bezpieczeństwo militarne? He! Zmieni się ekipa w Waszyngtonie a...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2019, 20:12 
Trudno się nie zgodzić, chociaż zaraz się okaże.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 740, 741, 742, 743, 744, 745, 746 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group