forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 14:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 932, 933, 934, 935, 936, 937, 938 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 kwie 2020, 19:00 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
A może one lecą według logiki i algebry niejakiego Kubusia (co kiedyś i u nas dzieci próbował uczyć)?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 kwie 2020, 19:10 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
No ale to akurat chyba mówisz o tej parodii matematyki wg TVPiS.
A ja faktyczną lekcję potęgowaniem podałem w linku poprzednim

To też zapodam niech się inni pośmieją.

Może im się nawet maturę uda zdać? Albo jaki inny doktorat.

https://www.youtube.com/watch?v=kCJvjIO ... e=youtu.be

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 kwie 2020, 20:36 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
a KUL? A UKSW? A PAT? A UPJPII? I wiele, wiele innych?
I wybitni filozofie i teologowie po nich są jakby co to mogę podać przykłady (jeden nawet ktoś już podał jakiś Guz czy cóś)

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 kwie 2020, 19:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
"Stajemy dziś przed wyborem: bezpieczeństwo czy anarchia? Obecna władza jest groteskowym ucieleśnieniem tęsknot za silnym państwem; Żyjemy w dobie, w której polskie »historyczne« warstwy i klasy społeczne, takie właśnie jak »inteligencja« czy »lud«, w warunkach globalnej, liberalnej formacji kapitalizmu, musiały ustąpić przed nowymi już warstwami i klasami społecznymi.
Ale jak wytłumaczyć to wszystko niedouczonemu inteligentowi z Żoliborza, który nie zna żadnych języków, ani nie posługuje się internetem?
prof. Zbigniew Mikołejko

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 kwie 2020, 18:46 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Coś ostatnio stolica nie ma szczęścia do ścieków, śmieci i Wisły.

To poniżej do z SE:

Cytuj:
Śmieci z budowy mostu spłynęły Wisłą! Skandal ekologiczny przy budowie obwodnicy
2020-04-05
15:44
MB, IKR
Pianka w Wiśle.
Autor: Fundacja Ja Wisła
Zanieczyszczona rzeka w Warszawie
Widok był dramatyczny! W pobliżu budowy mostu Południowego Wisłą spływały ogromne ilości poliuretanowej pianki budowlanej. - Była wszędzie! W wodzie, w zaroślach, na brzegu – alarmowali przedstawiciele Fundacji Ja Wisła. - Posprzątaliśmy już – zapewnia firma Gulermak, która odpowiada za budowę.

Aktywiści Fundacji „Ja Wisła” poinformowali, że z budowy mostu Południowej Obwodnicy Warszawy w Wawrze i Wilanowie do Wisły dostają się ogromne ilości niebezpiecznych odpadów poliuretanowych. Pokazali zdjęcia, na których widnieje nie tylko toksyczna pianka, ale i opakowania po niej.



- Pijemy to dziś wraz ze słynną warszawską kranówką, piją to też w Płocku! - informuje Przemysław Pasek z fundacji. Firma Gülermak potwierdziła, że zanieczyszczenia te pochodzą z budowy Mostu Południowego, a za ich spowodowanie odpowiadają ich pracownicy. - Jeszcze dwa tygodnie temu na budowie pracowało ponad 400 pracowników fizycznych, teraz jest to nieco ponad 150. Niestety braki kadrowe skutkowały niedostatecznym zabezpieczeniem terenu przed tego typu zdarzeniem. Dla nas również jest to sytuacja niedopuszczalna – poinformował Bartosz Sawicki, rzecznik firmy Gülermak. Zapewnia, że pracownicy firmy w ramach zadośćuczynienia zebrali wszystkie śmieci z pobliskich plaż.


- Były to setki butelek, opony, śmieci z gospodarstw domowych, śmieci po remontach, zabawki dla dzieci itp. - poinformował Bartosz Sawicki. Zatrudniona została też firma, która sprawdza brzegi i nurt w promieniu 5 km od budowy. - Kosztami zostanie obciążony podwykonawca odpowiedzialny za zaniechanie – dodał rzecznik firmy Gülermak.




a tu z Wyborczej:

https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7 ... wisly.html

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 kwie 2020, 12:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 18:51
Posty: 489
Ciekawa strona:

https://www.facebook.com/laboratoriumpsychoedukacji/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 kwie 2020, 14:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Obrazek

Gowin podał się do dymisji bo jego imiennik kurdupson nie zgodził się na jego propozycje przesunięcia wyborów prezydenckich. Jak podają media podał się do dymisji ale nie wycofał się z koalicji z PiSem. Czyli "głosował ale się nie cieszył". Gowin jest chyba najbardziej obślizgłą formą życia politycznego w Polsce. Albo przynajmniej jedną z czołowych tego rodzaju. TFU!

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 kwie 2020, 15:16 
Mam identyczne odczucia.


Na górę
  
 
Post: 06 kwie 2020, 15:29 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
A ja się zastanawiam czy Gowin bardzo się Waszymi "odczuciami" przejmuje.........?! :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2020, 20:33 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:40
Posty: 988
Ratownik TOPR skoczył z najwyższego wodospadu świata. Warto popatrzeć.
https://podroze.onet.pl/aktualnosci/rat ... ta/4mrghe5


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 932, 933, 934, 935, 936, 937, 938 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 169 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group