forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 8:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 paź 2017, 12:17 
Krystykon wy się lepij zajmijcie tą waszą filozofią i abstraktami. Całkiem, całkiem wam to wychodzi. Do realnego życia się raczej nie wpierdalajcie, bo wszyscy w skarpetach pójdziemy. I to dziurawych.

Mam kolegę, równie sprawnego intelektualnie, który również widzi jakie to ścierwo te podatki.
Ale jak córunia do usraju miała wyjechać na występy artystyczne, pierwszy mordę wydzierał, że chujowe Państwo nie dotuje progenitury geniuszy kapitalistycznych.
Popierasz system monetarny, chcesz wpierdolić ludzkość w następną walutę, to będziesz płacił podatki i chuj. I żadna filozofia ci nie pomoże. Choćby skały srały.


Na górę
  
 
Post: 28 paź 2017, 13:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Polarze po pierwsze mow za siebie bo większość ludzkości w tej chwili nic poza skarpetkami nie posiada, nie żeby Ci ludzie nie byli nic warci czy żeby to był przypadek, to taka zaplanowana akcja, w której Polar i jemu podobni mają zwrócić się do biedoty ze słowami - macie, my wam dajemy swoje choć nie musimy I pamiętajcie jakie Państwo jest dla was dobre.

Jakbyś nie zauważył nie jestem przeciwnikiem podatku, pluje co prawda na podatek VAT, dochodowy, akcyzę i inne pośrednie scierwa ale pochylam się nad podatkiem od własności, licencji, patentów, generalnie podatku od posiadania propagujac obok jego istnienia, jego JAWNY wybór w demokracji BEZPOŚREDNIEJ.

Ja rozumiem, że może Cię brzydzic koncepcja takiego podatku, bo taki płacą już PAŃSTWO właściciele a nie biedota podczas zakupow w Biedronce a do tego miałaby dojść jeszcze jawność posiadania co grozi uświadomieniem biedocie czym ona jest dla PAŃSTWA właścicieli ale pomyśl o całej motywacji ludzkiej jaką mogłaby się w około tego wykształcić. W końcu małpy zaczelby powoli schodzić z drzew i zamieniać się w ludzi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 paź 2017, 13:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
I Polarze w moim modelu Państwo też może dotowac naukę uzdolnionych dzieci, właściwie to PAŃSTWO właściciele mogą wydawać swoją kasę jak chcą, bo to ich kasa jest, czy na dziewki czy na stypendia, decyzja należy do posiadacza gotowizny i żaden Polar udający dobroczyńce za właściciela nie decyduje, bo księga kapitału ma być kryptograficzna, tzn. tak zaszyfrowana, ze żaden Polar, zaden urzędnik, żaden dobry komornik zbawca ludzkości tego szyfru nie złamie i do cudzych świadectw wlasnosci sie nie dobierze, nie będzie nimi dysponował jak własnymi, nawet gdyby tego bardzo chciał, nawet gdyby tego chciała demokratyczna większość, bo dopiero większość kapitału mogłaby tu coś wskorac.

A i nie musisz mnie informować, że olewasz moje poglądy i nie traktujesz mnie poważnie. Wiem to bez tej informacji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 paź 2017, 13:38 
krystkon pisze:
(...)nie traktujesz mnie poważnie. Wiem to bez tej informacji.


Nie traktuję poważnie części Twoich poglądów, a nie Ciebie. To drobna różnica.
A poza tym piszesz na forum satyrycznym, więc jak mam je, tę część, traktować?
:lol:


Na górę
  
 
Post: 28 paź 2017, 13:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Rozumiem, masz dobre podejście, zbyt duże napięcie nie może być dobre.
Nawet jeśli coś miałby się zmienić na poważnie a nie tylko dla jaj, to trzeba sobie zostawić czas na odpowiednie tempo zmian, bo każda zbyt szybka zmiana jest niszcząca.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 paź 2017, 14:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Cytuj:
Niemcy zamknęli fragment autostrady, która prowadzi do Polski

Z informacji niemieckiego portalu Deutsche Welle wynika, że cała autostrada A20 (łącząca
Lubekę ze Szczecinem) na odcinku Tribsees-Bad Suelze będzie zamknięta dla ruchu drogowego.
https://goo.gl/jLho5Y

Poseł Arkadiusz Mularczyk będzie musiał niestety te dziesięć bilionów eurasów
reparacji wojennych na własnym grzbiecie przytargać do Polski. W bilonie 8-)

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2017, 20:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Z cyklu: prawdy i powiedzenia Polskie:

Jak dziś walisz na głupawy Halołin to jesteś jebanym pisdzielcem.
szary


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lis 2017, 11:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 16:42
Posty: 483
:lol: :lol: :lol:
Cóż to niektórzy pod czerepem mają.
Załącznik:
Ewolucjonizm.png
Ewolucjonizm.png [ 199.81 KiB | Przeglądany 3070 razy ]

_________________
Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Georg Orwell


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lis 2017, 11:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
To tylko Marian.
Nie oczekujmy od niego zbyt wiele.

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lis 2017, 12:39 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Otóż to, otóż to.
Zresztą, - wystarczy na fizys popatrzeć i już wiadomo z kim "przyjemność".
Wcale nie potrzeba, by się odzywał...... :roll:

p.s
Tak lepiej się przyjrzeć to nieco do Ducze podobny......!
I może podobnie skończyć.......... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group