forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 17:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 800, 801, 802, 803, 804, 805, 806 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 kwie 2019, 8:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
starykizior pisze:
Ja tam na strajkach mogę się nie znać bo mnie strajkować nie było wolno Raz zaszumieliśmy i Pożoga przeszła przez Kraków. Dla niektórych z nas skończyło się przykro. Żeby nie było też oberwałem po grzbiecie. Dupę uratował mi mój szef który poszedł w zaparte. Też miał przez to kwasy, ale porządny człowiek i honorowy był, a właściwie jest bo żyje, no i z.ca komendanta woj. MO w Krakowie. Też porządny facet. Niestety już go nie ma.
Tak więc wracając do strajków. Wiem jednak jak powinni strajkować nauczyciele; strajk okupacyjny. Zamknąć i oflagować szkoły, nikogo nie wpuszczamy, koniec. Tak długo, aż ustąpią bo w końcu ustąpić by musieli. Policji i wojska nie wyślą aby strzelali do nauczycieli czy siłą wywlekali ich ze szkoły. Ach jak pięknie by to wyglądało w antyreżimowej tv i całej Europie. Ubaw po pachy. Tak się wygrywa strajki, a nie biadoleniem.



Nawiązując do cytatu pani Rose mogę tylko podpisać się pod tym co kolega Kizior stwierdza. W przypadku tyrana tylko strajk okupacyjny. Nie odpuszczać. Jeżeli nauczyciele spasują to na długie lata będą w oczach Polaków ludźmi chciwymi, którym nie zależy na wychowaniu młodzieży tylko na trzepaniu kasy. Mam obawy, że własnie tak się stanie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2019, 8:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Zabawnym rozwiązaniem byłby strajk włoski. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2019, 9:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Na przykład staranne sprawdzanie klasówwek,czy batdzo szczegółowe odpytywanie?,Oj, uczniowie by się ucieszyli....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2019, 10:20 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Ale to bicie w dupę uczniów a nie rządu (tfuu...)

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2019, 10:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wtedy do akcji ruszyliby rodzice stwierdzając autorytatywnie, zresztą jak zawsze, że nauczyciele przekierowali swoje roszczenia, których uzyskać nie mogli na nienawiść do uczniów i prześladują niebogi. Do akcji w obronie naszych pociech ruszyliby wszelkie katoprawicowe instytucje, prasa oraz dupki żołędne, których mamy pełno.

Tak więc w sprawie nauczycieli zawsze dupa z tyłu. Mają jebać (czyt. pracować) dla idei. Bo przecież dużo ludzi tak robi. Np marszałek Karczewski pracuje dla idei za 20 tysia miesięcznie, ale dla idei.Jak niewolnicy, bo to przecież misja, a za misję się nie płaci. Na dodatek muszą być elitą narodu, choć w obdartych portkach. I za to co robią dostaną jeszcze medal od TVPPiS tzw. patologii.Dziwne tylko, że PiS nie wpadł jeszcze na pomysł tzw rozwiązania kwestii pedagogów, podobnie jak w kwestii sądownictwa. Przecież tam też istnieje kasta, tylko bardziej skryta. Kradnie zapewne kiełbasę, spodnie i wiertarki w supermarketach.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2019, 10:55 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Dokładnie i mnie się tak wydaje.
Co nie oznacza, że wszyscy nauczyciele na owo miano zasługują co niejako zgadzało by się z poglądami Agafi. Z tym, że akurat od odsiewania tych, co się nie nadają to powinni byc dyrektorzy ktorzy ich zatrudniają...... :roll:
Zdrowych i wesołych.....! :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2019, 11:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Zabawne jest to, że staranne wykonywanie swojej pracy może być uważane za objaw prześladowań.
To może by pokazało niektórym, co naprawdę jest braniem dziciaków na zakładników.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2019, 11:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
O tym to chyba nie potrzeba pisać. Wszędzie tak jest, że ludzie (pracownicy) dzielą się na dobrych i na plewy. I tu się zgadzam. Nauczyciele nie są od tego wolni. Niestety obecny nierząd obchodzi się dziś z nauczycielami jakby wszyscy mieli wartość śmiecia. A sygnałem tego co napisałem były słowa samego Dudy, który powiedział, że w kwestii profesjonalizmu nauczycieli można mieć wiele wątpliwości. Owszem, każdy ma prawo do oceny. Ale, kiedy rzuca się takimi oskarżeniami to należałoby być precyzyjnym. I co ważne nie zapominać o roli państwa w tej sprawie, od którego to zależą kwestie programowe. A do tych już od lat wielu ludzi w Polsce zgłasza poważne zastrzeżenia.

Bo okazuje się np, że kiedy tworzy się podstawy programowe, a był on zmieniany chyba dziesiątki razy w tym kraju, to w pierwszej kolejności o zdanie pyta się katomatołów związanych z episkopatologią. I tak robili wszyscy rządzący od prawa do lewa. Nie pyta się o zdanie rodziców, chyba że są to, np Elbanowscy, nie pyta się uczniów i co najważniejsze nie pyta się nauczycieli. Ci ostatni mają się uczyć często głupot, gdzie na najważniejszą i potrzebna w życiu wiedzę nie ma czasu. A nauczyciele są jedynie narzędziem, którzy mają za jałmużnę spełnić rolę, że niby uczą. Potem mamy młodzież, która zapatrzona jest w materialny aspekt życia, szybko się dorobi. A we łbie niestety pusto.

Dziś mamy konflikt nauczyciele - PiS reżim. wszyscy mówią o rozwiązaniu problemu. Ofiarują swoje usługi. I kto jest w pierwszym rzucie? Oczywiście klechy. Chcąc pomóc rozwiązać problem i wziąć w opiekę zagubioną młodzież. Nycz ostatnio wydalił taki komunikat. Myślę sobie - a spierdalaj na szczaw! No kurwa sobie myślę! Jak zwykle cynicznie wykorzystują okazję do tego aby czasem nie zostać wyrugowanym z udziału mieszania w głowach, może nawet coś zyskać?

Zawsze niezmienni, zawsze pazerni, jak w kwestii pomocy opozycjonistom antykomunistycznym w PRLu, kiedy to kościół uzyskał miano patriotycznej opoki. A tak naprawdę chodziło o kasę i poprawę pozycji, choć i za czasów komuny nie była ona zła. Dlaczego nie mogłaby być lepsza pomyśleli biskupi? No i uzyskali co chcieli. Wystawili fakturę a solidaruchy oddali nas jak stado owiec za żonę z lekka szpetną i używaną, zwana wolnością.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2019, 14:26 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Hmmm... a ja marze by maturzyści wiedzieli, że pierwszym królem Polski był ten no... Bolek
Nie byli by zdziwieni, że zadanie o rzucie monetą to V-VI klasa podstawówki a badanie przebiegu funkcji to nie praca doktorancka a wiedza z II LO. I wiedzieli by gdzie leży np Płw. Iberyjski i nie szukali Hiszpanii, bo mała, na wyspach brytyjskich a półwyspu gdzieś w Kornwalii. A Ukrainy na Mazowszu.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2019, 18:19 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Jeżeli prośba będzie od obydwu stron (rząd-nauczyciele), Kościół mógłby rolę mediatora pełnić -
dodaje prymas i apeluje do nauczycieli „by uspokoili serca, przeżyli święta w dużym pokoju".

Wysyłają klechów do wygaszania strajku?
Obiecali, że lekcje religii będą płatne poszóstnie?
Tu żadnych mediacji nie trzeba, sprawa jest prosta, spełnić żądania nauczycieli, zębatą do pierdla, klechów zagonić do zbierania truskawek i porzeczek.
O!.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 800, 801, 802, 803, 804, 805, 806 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 178 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group