forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 1:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 746, 747, 748, 749, 750, 751, 752 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 kwie 2019, 21:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Wielki Wezyr pisze:
Pisiory mają coś do tej kobieciny?

....


No....skoro Pan nie wie (kobiecina) to po co tłumaczyć?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 kwie 2019, 10:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
W temacie makabrycznego zabójstwa saudyjskiego opozycyjnego wobec rezimu w Rijadzie dziennikarza Dżamala Chaszukdżi, czyli dlaczego sprawa „ucichła”. Okazuje się, jak informuje „The Washington Post”, że Saudowie wypłacili „milionowe zadośćuczynienia” rodzinie oraz krewnym zamordowanego przez siebie dziennikarza.

https://www.washingtonpost.com/world/na ... 142ba03f4c


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 kwie 2019, 11:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
We wtorek od godziny 8. przedstawiciele nauczycielskich związków zawodowych rozmawiali ze stroną rządową o postulatach dotyczących podwyżek w oświacie. Po zaledwie półtorej godziny ogłoszono przerwę, która potrwa do 16. Jak poinformowała wicepremier Beata Szydło, ze strony związkowców padła nowa propozycja i rząd potrzebuje czasu, by ją rozpatrzyć. - Zeszliśmy z żądania 1000 złotych (podwyżki) wynagrodzeń zasadniczych - przekazał Sławomir Wittkowicz z Forum Związków Zawodowych.


Nauczyciele miękną. Jeżeli strajku nie będzie to Pisdzielstwo odtrąbi negocjacyjny sukces a nauczyciele wyjdą na warchołów, którymi kieruje opozycja. PiSreżlim będzie miał kolejną pożywkę aby pokazać, jak "sprawni" są w rządzeniu. Tu liczy się tylko zysk polityczny. Rządzić za wszelka cenę.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 kwie 2019, 13:34 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Nic nie miękną na razie a jak zmiękną, to chuj im i kawałek kłaka.
Ot, debilizm:
Cytuj:
Nie popieram strajku nauczycieli, nie dałabym im złamanego grosza więcej. Jestem w stanie wymienić kilka grup zawodowych, którym lepsza płaca należy się bardziej niż nauczycielom" - pisze w liście do redakcji Gazeta.pl pani Monika, pracowniczka biura rachunkowego z woj. wielkopolskiego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 kwie 2019, 13:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
O to ja z Panią Moniką.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 kwie 2019, 14:55 
Ja akurat mam biuro rachunkowe ale nie jestem z panią Moniką. :)
Chociaz moze ładna dupa...
Stasiu, ty ją znasz?
-Nie pomyslałbym.
Stary satyr!!! :)


Na górę
  
 
Post: 02 kwie 2019, 14:59 
st1111 pisze:
O to ja z Panią Moniką.

I ja!
Przegrali u mnie ( :lol: ) biorąc dzieciaki na zakładników. Nawet jeśli tylko się wymsknęło.


Na górę
  
 
Post: 02 kwie 2019, 15:24 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
wa ma pisze:
Parafon pisze:
Ale mina... faktycznie wali kupę... Ale żoliborska willa to nagroda od komuny dla Romualda (nie mógł się spuścić do zlewu?) za zasługi dla PZPR. I doktoraty obydwa to zasługo Romualda ( a nie tych dwóch niegramotnych bkurdupli - żeby dostać doktorat trzeba znać język obcy (od 1923 r. i nie może to być polski i idysz, ani hebrajski, a tylko w tych gadali Kurduple)


To był RAJMUND , a nie Romuald ?

A jak mu tam... srał to pies.

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 kwie 2019, 15:28 
maerose pisze:
Cytuj:
Jestem w stanie wymienić kilka grup zawodowych, którym lepsza płaca należy się bardziej niż nauczycielom"
- pisze w liście do redakcji Gazeta.pl pani Monika, pracowniczka biura rachunkowego z woj. wielkopolskiego.


Cóż... dopierdolić PiSdzielcom zawsze miło, ale te belfry chyba faktycznie takich mąk nie cierpią.
Znam małżeństwo nauczycielskie i biadolą nad losem swym podłym regulaminowo, ale... O! To
"ale" jest istotne, bo pracują CZTERY dni w tygodniu ( jeden w środku tygodnia wolny - dlaczego,
nie wiem). Ferie zimowe, bite dwa tygodnie na Słowacji, albo w Austrii na nartach. Latem dwa
miesiące we własnym sezonowym biznesiku na Półwyspie i prawie po 3000 netto na uczony łeb.
Zapewne są grupy zawodowe, które mają gorzej, a za to że stresują dzieciaki w okresie egzaminów
mogących mieć wpływ na całe ich dalsze życie, dałbym belfrom kopa w rzyć a nie podwyżkę. W wakacje
głodówki okupacyjne mogą sobie robić. Za okupacji belfry dawały lekcje na tajnych kompletach, ryzykując
często życiem i nikt nie pytał za ile, bo dzieciaki były najważniejsze. Teraz kutafony rządowe i związkowe
grają sobie dzieciakami jak szmacianymi kukłami, w dupie mając ich przyszłość. A poszli mnie do wapna!


Na górę
  
 
Post: 02 kwie 2019, 15:46 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Nieco mam do czynienia z belframi i ich "towarem" czyli dzieciakami (społecznie). I tak prawdę mówiąc to z jednej strony zarabiaja oni chujowo, a z drugiej uczą jeszcze chujowiej. A za słaby towar należy się słaba zapłata. Moi uczniowie (i uczennice) tak około 10 - 12 lat każde nie mają pojęcia o tabliczce mnożenia. kto to był król Polski czy też że Chopin był muzykiem. Brak jakiejkolwiek elokwencji (na swoim poziomie) i zakuwanie tylko jakichś pierdół. Jedyny obcykany przedmiot to religia (katolska). Bo katechetka napierdala po łapach. Jak matematyczka by uderzyła to sąd, wyrok, czarne kwity i anatema dożywotnia, a ta napierdala...

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 746, 747, 748, 749, 750, 751, 752 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 232 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group