forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 8:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 954, 955, 956, 957, 958, 959, 960 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 cze 2020, 16:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Malina pisze:
PiS ma swoje za uszami ale samo wstrzymanie wypływu pieniędzy z polskiej kasy do państw UE, jest dla mnie motywem by na nich głosować.
Niech mnie ktoś kurwa uszczypnie w policzek!!!

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 cze 2020, 17:05 
MMM pisze:
Zaraz, właśnie Morawiecki z Dudą podniecali kwotą 700 000 000, które ma nam dać Unia.


Owszem ale tym razem nie wrócą te pieniądze do Niemiec, Francji, Belgii, Danii pod przykrywką robienia dobrych interesów. Dobrych? Owszem ale przez wiele lat, nie dla Polski.


Na górę
  
 
Post: 03 cze 2020, 17:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
stanax pisze:
Malina pisze:
PiS ma swoje za uszami ale samo wstrzymanie wypływu pieniędzy z polskiej kasy do państw UE, jest dla mnie motywem by na nich głosować.
Niech mnie ktoś kurwa uszczypnie w policzek!!!

Szkoda policzka, niektórzy tak mają że mimo namacalnych dowodów nadal wierzą PiS-lamcom i ich kłamstwom, żeby nie powiedzieć oszustwom.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 cze 2020, 17:18 
Malina pisze:
AGAFIA pisze:
Jak ktoś ma ochotę sponsorować cwaniaków z Sejmu, nie zabraniam. Co zrobili z emerytami? Dali ochłap w postaci 13 stki, jednocześnie zwalniając młodych, zdrowych ludzi do 26 roku życia z podatku. Emeryt nadal go płaci, przecież 2 raz.
Dali ludziom 500 plus, a zabierają 1000.
To samo z tym niby dofinansowaniem dla osób zbierających wodę. Wiadomo, że to nie przejdzie, ale gdyby ,uchwala podatek od gruntu pod wodą, czy coś w ten deseń.
Malina, żeby zrozumieć co się w Polsce odwala trzeba tu mieszkać, mieć polskie dochody i wydatki.
To jest masakra, co oni zrobili z tym krajem. Ty tego nie jesteś w stanie ogarnąć, nie masz skali porównawczej.


Och, nie przejmuj się, opozycja wróci do władzy i znów będzie dobrze bez tych programów.
Ależ ja mieszkam w Polsce. Ten numer z wodą w Polsce musi wyjść, choćby ze względu na produkcję żywności. I dotyczy to nie tylko dużych producentów ale i małych, takich jak działkowcy. Zbudowanie odpowiedniego systemu konserwacji wody od najmniejszych (jak te wyśmiewane oczka wodne) do dużych, sztucznych akwenów, zbierania deszczówki itp. to ma ze względu na środowisko, sens. No chyba, że opozycja dojdzie do władzy i będzie to organizować jak budowała elektrownię atomową wypłacając np takiemu Gradowi ponad 100 tys miesięcznie pensji za zarządzanie tą elektrownią (której nie było i nie ma). Prawdą jest też, że samorządy potrafią "spalić" każdy projekt, każdy pomysł. Dziwne, że zazwyczaj są to działacze opozycji. Takie mieszkanie+ "dzięki' samorządowcom i prezydentom opozycyjnym na ich terenach nie ma prawa ruszyć. Dbają o to by nie ruszył. PiS ma swoje za uszami ale samo wstrzymanie wypływu pieniędzy z polskiej kasy do państw UE, jest dla mnie motywem by na nich głosować.
.

Przepraszam nie odniosę się do pojedynczego zdarzenia, bo piszę z telefonu i najnormalniej w świecie nie potrafię. Ale jakie ty mieszkasz w Polsce? Od kiedy kurwa mać?! Roku, dwóch ,trzech? Wychowałaś dzieci w Polsce , skończyłaś szkoły i pracowałaś na stażu , za pieprzone 1350 zł podczas kiedy czynsz w kawalerce, po 400 zł za wynajem i to we wsi, a opłaty to kolejne 60O zł? 300 zł zostaje Ci na życie! O czym ty do mnie rozmawiasz kobieto. Miałaś okazję, byłaś mądrzejsza od nas, wyjechałaś. Ułożyłaś sobie życie w zajebistym kraju, ile tam lat spędziłaś? 10, 30? Pewnie dorobiłaś się praw emerytalnych, ciężką pracą, bo nie twierdzę, że nie. Ale z kanadyjską emeryturą, niemiecką, norweską, a nawet francuską, w Polsce każdy będzie panem i każdy będzie chwalił jak tu się fajnie żyje. Tylko że to nie dotyczy Polaków.


Na górę
  
 
Post: 03 cze 2020, 17:30 
Od 2016, gdy kupiłam drugie mieszkanie. Jeśli się nie mylę to jestem wolnym człowiekiem i wolno mi czasem z kraju wyjechać? Nie wolno?
Emeryturę dostaję polską bo tak chciałam. Co Cię tak boli ta moja emerytura? No mam i co z tego. A wiesz ile jest teraz najniższa emerytura ? Porównaj ją z tą w latach 2007-2015. Dochody rodzin też porównaj bo jednak dzieciaki trochę dostają. Chcesz powrotu swołoczy która zrówna ludzi i sprowadzi do parteru egzystencjalnego? Będzie pięknie, chwilówki znów będą robiły kokosy. Ja nie porównuję swojego poziomu życia ale ludzi, których znam i znałam wcześniej. Słyszę co mówią. Widzę jak dziś żyją. Od marca br. lekko nie jest ale i z tego Polska wyjdzie. 3-4 dobre inwestycje i gospodarka się rozkręci na nowo. A i budżet znów będzie do opanowania.
Ja wiem na kogo będę głosować (tym razem korespondencyjnie) i wiem dlaczego dokonuję takiego wyboru..... bo na arenie, nie mam lepszej alternatywy. Czasem w życiu trzeba się zastanowić i polubić co się ma a nie chcieć co by się chętnie polubiło.
Ja to nazywam "mniejsze zło" dlatego głosuję na PAD bo współpraca Prezydenta z rządem jest tu gwarancją rozwoju kraju i lepszego statusu obywateli.
Są jeszcze inne powody dla których głosuję na PAD i PiS.
PiS jest socjalnie socjalistyczne, obyczajowo konserwatywne i to mi pasuje.

ps (dopisek) państwową emeryturę pobieram w Polsce, prywatną z firmy dostaję w Kanadzie, żeby nie było, że coś kłamię.


Ostatnio zmieniony 03 cze 2020, 17:42 przez Malina, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 03 cze 2020, 17:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Zaczyna być przejebane, kiedy stare emerytowane kołtuny układają przyszłość swoim dzieciom i wnukom :(

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 cze 2020, 17:43 
stanax pisze:
Zaczyna być przejebane, kiedy stare emerytowane kołtuny układają przyszłość swoim dzieciom i wnukom :(

To nie układaj. Pozwól im ułożyć sobie przyszłość samodzielnie.


Na górę
  
 
Post: 03 cze 2020, 17:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Nie bierzemy udziału w wyborach od 1996 roku, bo nie mieszkamy w Polsce.
A jeśli chodzi o "układanie" przyszłości następnym pokoleniom, prym wiodą
moherowe babcie i dziadki oraz ty. Połowa elektoratu PiS ma więcej niż 60 lat.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 cze 2020, 17:52 
Mnie boli twoja emerytura? Czyś ty zgłupiała do reszty? Co to w ogóle za pic, że ty pobierasz polską emeryturę, mając prawo do kanadyjskiej? Mało tego, nie masz żadnych praw żeby pobierać polską emeryturę, przynajmniej tak mi się wydaje.
Pomijając aż za takich debili nas masz?

Sorry , rzucam ręcznik Malina. Pierdol sobie ile wlezie. Masz prawo przecież


Na górę
  
 
Post: 03 cze 2020, 17:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Namolna propaganda powróconej obywatelki do kraju, układa przyszłość dla reszty.
Pozbawionej ciepłej wody.
I oczek.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 954, 955, 956, 957, 958, 959, 960 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group