forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:04

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 922, 923, 924, 925, 926, 927, 928 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 lut 2020, 18:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Matkobosko, ani nie chcę myśleć czym z dupy?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2020, 20:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Obrazek

Chyba wszyscy wiedzą o co chodzi. Ale przypomnę. Były sobie dwa "bratnie" miasteczka we Francji Saint Jean De Braye i Tuchów w Polsce. Francja pochłonięta przez zarazę LGBT i GENDER. No i tej Francji dobrze tak z tymi parchami żyć. A u nas przecież jest inna kultura, wyższa. Na wskutek ordynarnej ekspansji LGBT poczęły powstawać w Polsce oazy prawdy i zdrowego stylu życia - katolickiego. Czyli "Strefy wolne od LGBT". Siłą decyzji rajców Tuchowa powstała więc taka strefa i w tej gminie. Na to oburzyła się strona francuska i zerwała kontakty z Tuchowem. Koniec więc z wymianą kulturalną wyjazdami do Francji i przyjazdami francuskich gości do naszej jakże gościnnej i tolerancyjnej Ojczyzny. Sprawa stała się głośna na całą Polskę a decyzja gminy znajduje poparcie u znanych autorytetów i mędrców takich jak np pani kurator oświaty Barbara Nowak.

Bardzo mi jest "przyjemnie" z tego powodu, że mamy właśnie takie osoby jak pani Nowak, które dbają o kształcenie naszych dzieci. Dzięki takim osobom dochowamy się kolejnych pokoleń dzielnych Polaków, katolików, homofobów, rasistów. etc, dbających o naszą świętą tradycję. I nie będzie nam tu nikt w obcych językach zaszczepiał GENDER oraz narzucał LGBT.

A tak na poważnie - czego spodziewać się po radnych Tuchowa. Dziś w TVN24 poproszono o wypowiedź jednego z włodarzy tej miejscowości. Ów nieco wystraszony pan powiedział:

".... przecież my tu żyjemy zgodnie z tradycją, zgodnie z naturą, zgodnie z prawami przyrody, chcemy wychowywać swoje dzieci zdrowo, byliśmy i jesteśmy tolerancyjni ( i tu uwaga!) A NAM ZARZUCA SIĘ NARUSZANIE PRAW CZŁOWIECZYCH!. Chodzi nam tylko o ochronę naszych dzieci a do LGBT nic nie mamy."

Zdębiałem. Tego człowieka i podobnych do niego ktoś przecież wybrał na przedstawicieli mieszkańców. Jeżeli ci ludzie przedstawiają taki poziom intelektualny, to ja mam wątpliwości czy oni w ogóle rozumieją czym są prawa człowieka (przepraszam człowiecze) i czy rozumieją, że wyznaczanie stref LGBT jest czymś nieludzkim, dyskryminacją. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że niewiele z tego rozumieją. Tak naprawdę to nawet nie jest ich wina, że są tak skołtunieni. To wina całego państwa. Tak zostali wychowani i czego się spodziewać. Z kolei z wywiadu ze zwykłymi mieszkańcami wynika, że tamtejsi mieszkańcy mają poniżej pleców rzekome zagrożenie GENDR, LGBT. Im to nie przeszkadza. Byli zdziwieni, że strona francuska zerwała współprace. Tak wiec pytanie po co i z czyjej inicjatywy padają takie głupie pomysły jak strefy LGBT. W czyim imieniu bo mieszkańcom to jak widać na przykładzie Tuchowa zwisa. Oni nie czują niebezpieczeństwa przed zarazą LGBT.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2020, 14:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Obrazek

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lut 2020, 10:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Obrazek

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2020, 9:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
"Gryzła mi rękę na granicy mojego zemdlenia". Wyborczy incydent szefowej kampanii Andrzeja Dudy
Szefowa kampanii prezydenta Andrzeja Dudy dotkliwie ugryzła w rękę mieszkańca Milanówka, że ten o mało nie zemdlał z bólu. Z kolei mężczyzna miał dusić ją z siłą zagrażającą życiu. Incydent wydarzył się w szczycie politycznych utarczek związanych z wyborami samorządowymi w 2018 roku.
=======================
https://wiadomosci.wp.pl/gryzla-mi-reke ... 214006913a
Powiadają że stosowne ku temu uzębienie to ona ma!

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2020, 10:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Tak się robi biznes na głupocie polaczków.... :lol:

Załącznik:
Maska.JPG
Maska.JPG [ 72.45 KiB | Przeglądany 2998 razy ]


https://allegro.pl/oferta/polmaska-mask ... 8964076489

Załącznik:
Maska 2.JPG
Maska 2.JPG [ 107.38 KiB | Przeglądany 2998 razy ]


http://sklep.zgoda.pl/produkt/polmaska- ... p2-r-d.php


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2020, 12:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Kłopoty PatiKoti

Cytuj:
Cień przeszłości i związki z półświatkiem przestępczym ciągną się za Patrycją Kotecką - donosi "Gazeta Wyborcza" i publikuje zeznania świadka koronnego, które nie są dla żony Zbigniewa Ziobry zbyt korzystne. Patrycja Kotecka wydała oświadczenie w sprawie publikacji.
REKLAMA




"Gazeta Wyborcza" ujawniła w środę zeznania świadka koronnego Piotra K. pseudonim "Broda", był związany przed laty z gangiem pruszkowskim i grupą mokotowską. K. W swoich zeznaniach mówił też o Patrycji Koteckiej, żonie ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. -"Znaczną część przesłuchania z 2 lipca 2009 r. poświęca Koteckiej i jej relacjom z półświatkiem Warszawy na przełomie lat 90. i pierwszej dekady XXI w." - pisze "Wyborcza".


"Broda" zeznał, że Kotecka była dobrą znajomą Sławomira J. pseudonim Bąbel i została mu przedstawiona jako jego dziewczyna. - Patrycja po kilku tygodniach znajomości poprosiła J., aby pomógł jej rozwiązać problemy z właścicielami pizzerii zlokalizowanej na Ursynowie w rejonie ul. Rosoła. Nie wiem, o jakie konkretnie rozliczenia chodziło. Kiedy doszło do konfliktu J. z Patrycją, ona zwróciła się do mnie, abym pomógł jej ze Sławkiem. Oczywiście nie wiedziała, że J. jest moim człowiekiem i że ja mu mogę przekazać treść tej rozmowy. Podczas kolejnej naszej rozmowy przyszła do mnie już ze zleceniem na J. Kontekst tego był taki, że ja miałem go porwać i pobić, a potem nawet się pozbyć – czytamy w zeznaniach "Brody" w "GW". Finalnie sprawa miała zakończyć się tak, że dwaj gangsterzy porwali Kotecką i jej "pogrozili".

"Broda" zeznał też, że nagrał całą rozmowę, żeby mieć haka na Kotecką. - Tego typu sytuacje wykorzystywaliśmy z J. aż do czerwca 2006 r. Kotecka na przestrzeni tych lat wykonywała dla nas wiele działań, a w szczególności z uwagi na "charakterystyczną urodę” podrzucaliśmy ją różnym osobom, także z kręgu polityki, biznesu, ale także funkcjonariuszom policji – powiedział śledczym gangster.

Potem, gdy Kotecka nawiązała znajomość ze Zbigniewem Ziobrą, stała się bardziej niezależna. Broda zeznał, że to znany detektyw, będący "stałym kontaktem" mafii pruszkowskiej, Krzysztof Rutkowski bezpośrednio podrzucił Kotecką ministrowi. - Ale w jaki konkretnie sposób to uczynił, tego nie wiem – mówił śledczym gangster. "Broda" zeznał też, że "Kotecka miała być wykorzystana przez grupę pruszkowską do zbierania informacji z resortu ministra". - Kotecka wyraziła na moją propozycję zgodę, po czym kiedy spotkaliśmy się w 2006 r., rozmawiała już inaczej i dała mi do zrozumienia, że nie jest możliwe ujawnianie informacji – powiedział śledczym gangster.

Co do zeznań "Brody" Kotecka wszystkiemu zaprzecza. W oświadczeniu opublikowanym w prawicowym portalu wpolityce.pl nazywa gangstera "konfabulantem i gwałcicielem" a jego słowa "fałszywymi". - Nie ulega wątpliwości, że fałszywe zeznania są motywowane też zemstą świata przestępczego za moją pracę dziennikarza śledczego. Jednocześnie stanowią odwet za skuteczne zwalczanie przestępczości, w tym tej zorganizowanej, przez mojego męża - Ministra Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego - pisze Kotecka.



Patrycja Kotecka zaczynała swoją karierę w mediach jako modelka. Potem pracowała w kilku redakcjach. Zrobiło się o niej głośno w latach 2006 - 2009, gdy pracowała w Telewizji Polskiej. "Gazeta Wyborcza" pisała o niej wtedy jako o "oficerze politycznym" PiS w TVP. Teraz jest dyrektorem marketingu Link4, firmy ubezpieczeniowej, która zależna jest od PZU.


https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,257 ... jWD325OHdk

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2020, 14:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Stonoga o tym mowil jakis czas temu to mu zablokowali strone.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lut 2020, 20:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ale tu kurwa ruch jak na placu, kiedy prezes przemawia dochodząc. Kurwa dojść do głosu nie można. :lol:

Co ci ludzie robią. Okopali się przed koronawirusem?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 mar 2020, 14:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Epidemia wirusa na świecie.
Wieści od Kima.

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 922, 923, 924, 925, 926, 927, 928 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 99 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group