forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 20:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 901, 902, 903, 904, 905, 906, 907 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 paź 2019, 6:36 
Kiedyś jeszcze poruszymy ten temat, chociaż jak Polar napisał, to są pierdy bez znaczenia.

Nauczyciele rozpoczęli strajk, protestują też fizjoterapeuci.


Na górę
  
 
Post: 23 paź 2019, 7:35 
Ja tylko w sposób artystyczny, niezwykle ekspresyjny, pokazałem jak myśli szary człowiek.
Osobiście nie byłem głosować, ale jestem wstanie zrozumieć tych co oddali swój głos na PiS. Hołotą, bydłem, pogardliwe pińćsetplusami ich nie nazwę.

Sam Urban w sposób niezwykle obrazowy opisał swoje podejście do wyborów.
Mył długo ręce po oddaniu głosu na "lewicę".
O czymś to świadczy.

A Kaczy i spółka będzie rządził długo i szczęśliwie. Tak długo jak wyborcy będą ekscytować się demokracją, wolnymi sądami, Tokarczuk, a nie prostym prolem.

Świat nie jest sprawiedliwy.
:D


Na górę
  
 
Post: 23 paź 2019, 7:44 
Polar powtórzę to jeszcze raz, mniej więcej o tym samym od kilku miesięcy pisze Komandor, Czarna, prosiak, ja, czy Małpa, ale forumowa inteligencja chyba niespecjalnie nas rozumie, a wręcz ma za bandę idiotów. Ale co się dziwić bucom z forum, skoro nie rozumieją tego sejmowe elity, a przynajmniej ich część.


Na górę
  
 
Post: 23 paź 2019, 8:15 
Ależ uwierz mi, że rozumieją.
To tylko zwyczajny cynizm.


Na górę
  
 
Post: 23 paź 2019, 9:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Prosiak nie pisze prosiak obserwuje.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2019, 10:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Sasin o protestach wyborczych KO: To podważa demokratyczne mechanizmy państwa

Sasin głęboko przemyślał temat i dał głos :lol: :lol: :lol:

"Platforma Obywatelska, która przegrała wybory, chce rzucić cień na ich wynik. Nie powinna tego robić, bo to podważa demokratyczne mechanizmy" - powiedział w środę wicepremier, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin.

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/raport ... gn=firefox


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2019, 13:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Czy ktoś jeszcze słucha wywodów tego pryszcztego , myślącego "inaczej".

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2019, 13:27 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Im już wszystkim wali na dekiel. Mentalność Kalego z obu stron.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2019, 17:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
polar pisze:
Ja tylko w sposób artystyczny, niezwykle ekspresyjny, pokazałem jak myśli szary człowiek.
Osobiście nie byłem głosować, ale jestem wstanie zrozumieć tych co oddali swój głos na PiS. Hołotą, bydłem, pogardliwe pińćsetplusami ich nie nazwę.

Sam Urban w sposób niezwykle obrazowy opisał swoje podejście do wyborów.
Mył długo ręce po oddaniu głosu na "lewicę".
O czymś to świadczy.

A Kaczy i spółka będzie rządził długo i szczęśliwie. Tak długo jak wyborcy będą ekscytować się demokracją, wolnymi sądami, Tokarczuk, a nie prostym prolem.

Świat nie jest sprawiedliwy.
:D

Tak, świat nie jest sprawiedliwy, jedni są nazywani pogardliwie "pięćsetplusami" inni "wykształciuchami", ale nie ucieknie się od jednego.
Żelazny elektorat PiS to ludzie z najmniejszym wykształceniem.
To oni stanowią najbardziej podatną grupę na obietnice socjalne, Szanowny polar, słowne samobiczowanie się i pozowanie na "obrońcę uciśnionych" świadczy o braku argumentów.
Zazwyczaj gdy brakuje argumentów to powoduje to złość lub płacz, przypisywanie innym jak to się niby pogardliwie wyrażają to jest właśnie ów płacz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2019, 18:10 
Szanowny canislupus, jak już zacząłeś przypierdalać się do mnie, czyli sprowadzając tę rozmowę do prywatnej oceny mojej osoby, czyly ad personam, świadczy to tym bardziej o braku argumentów.
To raz.
Dwa, mój celny strzał jakoby ci co najbardziej korzystają na niesprawiedliwościach tego świata zawsze chętnie sięgają po ten nadargument, jak widać wzbudza emocje na tyle, że intelektualista canis sięgnął po argument ad personam. Wstyd. :D

Następnym ciosem hrabiowską szpadą w me prostackie, niewykształcone serce, będzie merytoryczny argument - TY PŁACZLIWY NIEUDACZNIKU! :lol: :lol:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 901, 902, 903, 904, 905, 906, 907 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 151 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group