forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 9:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 971, 972, 973, 974, 975, 976, 977 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 sie 2020, 14:45 
Ot i ******. :lol:


Na górę
  
 
Post: 08 sie 2020, 15:08 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Ty dzisiaj za dużo czy za mało wypiłeś????

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sie 2020, 15:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Głupie, nadęte chuje dwa. Jak można z normalnej, luźnej rozmowy aferę wykręręcić? Ano można, jak dwóch z rozdętym ponad miarę ego rozmawia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sie 2020, 16:10 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
O przepraszam, ja nikomu wyzwisk nie "gwiaztkowałem", osobistych wycieczek nie robiłem. Pisałem na temat. I tylko na temat samochodów a nie na temat WRL i czy rozumie, czy nie. I dlaczego nie. I pisałem, że dla mnie, i nawet wrażeń czyichś nie negowałem, Tylko tyle, że dla mnie za drogie te wrażenia w stosunku to użyteczności. Na końcu, i to, uważam, że bardzo delikatnie się odgryzłem.

Więc chyba nie chuje dwa a jeden co na zaczepki osobiste przy, myślę, że merytorycznej w miarę, dyskusji przeszedł. Bo czymże go uraziłem? Że wcale tak tanio nie jest skoro taki elektryk jest średnio dwa razy droższy od swojego klasycznego odpowiednika i ta różnica w cenie cale te ekonomiczne wyliczenia do kosza wrzuca bo za nią na 10 lat paliwa można kupić?. Że nie dojadę na jednym lądowaniu tam gdzie chce? Że te startowanie z Porsche to Bajki?

Czy to są jakieś osobiste wycieczki?

A przecież mógłbym napisać krotko, że tępy, mało wykształcony i inteligentny nieudacznik z wiecznymi pretensjami do wszystkiego i wszystkich, na dodatek wulgarny cham bez krzty szacunku dla innych ludzi po prostu nic nie rozumie i pierdoli trzy po trzy bo go coś uwiera. Tak mniej więcej w jego stylu.

Ale nie napisałem tego :mrgreen:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sie 2020, 16:19 
Komandor pisze:

A przecież mógłbym napisać krotko, że tępy, mało wykształcony i inteligentny nieudacznik z wiecznymi pretensjami do wszystkiego i wszystkich, na dodatek wulgarny cham bez krzty szacunku dla innych ludzi po prostu nic nie rozumie i pierdoli trzy po trzy bo go coś uwiera. Tak mniej więcej w jego stylu.



:mrgreen:

Jak to przyjemnie poczytać elitę.
Jak napiszę, że mi grochówka smakowała, to się zaraz nadęty cymbał odezwie,
że gówno wiem o grochówce, co poprze zacytowaniem całej książki kucharskiej.

Ot i **** ****. :lol:


Na górę
  
 
Post: 10 sie 2020, 16:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Stop.... Łaskowyj maj, tfuu... qeerowy maj, wróć...

Zwyczajny raport korporacyjny, trochę nudny, jak to przed wypłatą..... by się rozliczyć z zadań?

https://www.facebook.com/queerowymaj/po ... 4453870888

Łania i jej problemy z ciężarówką od ok 13 min,

:(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 sie 2020, 16:30 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Taki sport Panie Maupa. Czyżbyś Pan był przeciwny uprawianiu sportu przez młodzież?

I najważniejsze, że kontuzjowana sportsmenka (???) czuje się dobrze. Podobno gorzej z jakimś przechodniem. O stanie kierowcy ani słowa. Przeszkolony.

Ja w każdym razie jak kogoś będą bili na ulicy to się odwrócę. Bo przecież nigdy nic nie wiadomo. A nuż to będzie jakaś akcja szlachetna obrońców praw czlowieka czy innych i na jakiego homofoba zaangażowanego wyjdę.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 sie 2020, 18:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Przyszedłem tu na polityczny po średniokrótkiej nieobecności w nadziei, że napotkam tu na dyskusje i spory godne uwagi. Bo tyle się przecież w tym katolandzie ostatnio dzieje. Miałem nawet w zanadrzu kilka tematów, którymi chciałbym zainteresować, ale widzę, że tu chujnia z patatajnią. A jest co komentować. Idę dalej w izolację. Nie ma co. Po drodze odwiedzę muzyczny i spadam. Nie ma tu czego szukać.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sie 2020, 10:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Obrazek

Jacek Dehnel
23 godz.

"Figura Chrystusa na schodach Świętego Krzyża taka popularna ostatnimi czasy, więc pozwólcie, że dam Wam pod rozwagę powiastkę historyczną z tego miejsca. W roku 1881, w Boże Narodzenie trwała w kościele Świętego Krzyża uroczysta msza świąteczna, tłum gęsty, ludzie stali aż na schodach. W pewnym momencie ktoś z przodu krzyknął „Pali się!” i przerażeni katolicy masowo ruszyli do wyjścia, okrutnie się tratując. Dziwnym zbiegiem okoliczności na schodach, a właściwie u ich wylotów, ludzie jakoś się splątali, tak że od środka tłum wciąż napierał, a tu w gęstwie sukni, parasoli, rąk, nóg, szub, lasek nic nie puszczało; przyjechała straż pożarna, usiłowała ludzi rozplątać, przerażone damy skakały spod Jezusa na ziemię, gdzie układano ofiary. W sumie zginęło trzydzieści osób.

Jak zareagowało na to zdrowe jądro narodu? Oskarżeniem Żydów. Zaczął się wielki pogrom roku 1881. Kilkutysięczny tłum zaczął rozbijać szyby w żydowskich sklepach, atakować Żydów idących ulicą. W niektórych częściach miasta stworzono samoobronę, która czasem była skuteczna, a czasem aresztowana. Przez okna sklepów wyrzucano towary i je niszczono, wyrywano okna z futrynami, rozbijano piece kaflowe, „wyrzucone na ulicę poduszki i piernaty rozpruwano – pisała prasa – a wkrótce pierzem były usłane ulice niby śniegiem”. Przemoc trwała przez trzy dni, dwie osoby zabito, 24 raniono, zniszczono trzysta domów i kilkaset sklepów, znaczące straty materialne poniosło 10 tys. Żydów, a blisko tysiąc rodzin, zwłaszcza najuboższych – bo to one stanowiły najłatwiejszy cel – kompletnie straciło majątek. Zaaresztowano 2600 osób, ale wyroki zapadły mizerne.

„Kowal zawinił, Cygana powiesili” - mówi stare porzekadło. Nieprzypadkowo tym, którego wieszają za przewiny naszego, swojskiego kowala, jest „obcy”, czyli Cygan lub Żyd."


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sie 2020, 13:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Kocham Jacka Dehnela !
Za całokształt.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 971, 972, 973, 974, 975, 976, 977 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 198 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group