forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 8:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 gru 2017, 12:36 
życie mnie nauczyło, że ci, którzy drą japę, że mało gały im nie wypadną najczęściej racji nie mają.
tymczasem, opozycja uprzejmie prosi, żeby izba przyjęła poprawkę, coby ławnicy mały wyższe wykształcenie. Nawet nie będę takich durnych i skurwysyńskich poprawek komentował.


Na górę
  
 
Post: 08 gru 2017, 12:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
ladaco pisze:
śledzę na żywo, prezes luz, buta i arogancja po stronie łopozycji.



Z czego ma być butna opozycja? Pimpek puknij się. To bezczelność i nieliczenie się z nikim i niczym wywołuje ostre reakcje opozycji. Nic więcej zrobić nie mogą. No, może nie tak o końca. Mogą - na kanwie pieprzonej ignorancji prezesa podpalić ten kraj. I to też nie będzie buta, tylko desperacja w obronie resztek godności Polaków, którą prezes nam odbiera. Zapamiętaj to sobie i nie ignoruj, bo być może jutro wyjdziesz na ulicę, zaplączesz się gdzieś w okolice jakiejś demonstracji i dostaniesz kopniaka. Oby nie - nie życzę Ci tego ani nikomu. Tylko wtedy zapamiętaj komu to zawdzięczasz. Nie opozycji, swojemu prezesowi temu "wyluzowanemu" ignorantowi. Na ile luzu wtedy będzie Cię stać? A prezes - już pisałem jak normalny człowiek powinien odebrać to co robi. Czy jest tchórzem? Nie wiem - ja nazwę to cwaniactwem. A cwaniactwo do niczego dobrego nie prowadzi. Przyjdzie i na niego kryska. To jedynie świadczy o poprawności pewnej opinii, którą wygłosiła kilka lat temu profesor Staniszkis, że Kaczyński otoczony jest miernotami. To się potwierdza albowiem on jest zmuszony z tylnego fotela decydować o wszystkim. W PiS nie ma dobrze zorganizowanej maszynki. Tam jest Kaczyński a reszta to jedynie ludzie zdolni do zagrania roli gońców, chłopców na posyłki, roli Józefata.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2017, 12:51 
na pewno oglądasz to co ja?


Na górę
  
 
Post: 08 gru 2017, 12:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
ladaco pisze:
na pewno oglądasz to co ja?


Ladaco, spróbuj ruszyć głową.
Jak może być butny ktoś, kto jest bezsilny?
Kumasz to?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2017, 13:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
ladaco pisze:
życie mnie nauczyło, że ci, którzy drą japę, że mało gały im nie wypadną najczęściej racji nie mają.
tymczasem, opozycja uprzejmie prosi, żeby izba przyjęła poprawkę, coby ławnicy mały wyższe wykształcenie. Nawet nie będę takich durnych i skurwysyńskich poprawek komentował.


Trudno się z tym zgodzić. Proszę o wyjaśnienie w czym racji nie mają? W tym, że nauczeni przykładami TVP, spółki skarbu państwa, TK zostały rujnowane, czyli zawłaszczone przez jedną partie i ideologię? W tym racji nie mają? Człowieku czy Ty nie widzisz co się zieje?! PiS rządzi już dwa lata, powiedz mi w czym Twój los został poprawiony dzięki ich rządom. Chyba, że chodzi Ci o to, że dokonuje się właśnie zemsta? Tylko co Ci z tego przyjdzie? Na co Ty liczysz naiwny człowieku. Pamiętaj, dziś wzięli się za nieprawomyślnych a jutro wezmą się za takich ja Ty, bo apetyt rośnie w miarę jedzenia. Każda taka władza po zakończeniu rozprawy z tzw wrogiem zewnętrznym bierze się za własne szeregi. Wróg to pokarm prymitywnej władzy.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2017, 13:10 
Panowie, nie muszę, aż tak się wysilać, żeby ruszać głową, naiwny? proszę mnie nie rozśmieszać, ja po prostu nie mogę wyjść z podziwu jak opozycja pracuje dla prezesa.


Na górę
  
 
Post: 08 gru 2017, 13:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
ladaco pisze:
Panowie, nie muszę, aż tak się wysilać, żeby ruszać głową, naiwny? proszę mnie nie rozśmieszać, ja po prostu nie mogę wyjść z podziwu jak opozycja pracuje dla prezesa.


A jak sobie wyobrażasz prace opozycji? Przypomnij sobie co robiło PiS, kiedy było w opozycji. Ile było przedstawień teatralnych na jeszcze wyższym poziomie "humoru" w sejmie niż teraz. Rzucanie torebkami przez Marzenę Wróbel włącznie, a niektórzy dopatrywali się, że w emocjach spadły jej majtki do kolan. Przypomnij sobie sączące bezczelne słowa, jeszcze wtedy posła Błaszczaka i naigrywanie się jakie to nieudaczniki te PO-wce. Owszem nieudaczniki byli, ale kto ich pobił na głowę każdy widzi. Szczególnie w resorcie kierowanym przez ww.

Na czym PiS wygrał wybory? Na ignorancji Komorowskiego,na rozdmuchiwaniu afery podsłuchowej, Amber Gold. Były to afery ale PiS po mistrzowsku nadmuchał propagandowe smrodliwe swoje powietrze w to wszystko. Dlatego PO przegrała. Nie przegrała z opozycją PiS na programy, bo żadnego programu nie było a teczka Szydło z rzekomymi ustawami była pusta. Przegrali z populizmem bo naród uwierzył hochsztaplerom.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2017, 13:45 
Boruch pisze:
... Przegrali z populizmem bo naród uwierzył hochsztaplerom.

osobiście nie brałem w tym udziału właśnie dla tego.


Załączniki:
brejja.JPG
brejja.JPG [ 58.45 KiB | Przeglądany 2510 razy ]
swienty.JPG
swienty.JPG [ 57.57 KiB | Przeglądany 2511 razy ]
mikras.JPG
mikras.JPG [ 51.77 KiB | Przeglądany 2511 razy ]
Na górę
  
 
Post: 08 gru 2017, 13:56 
kruca bomba, dobre nazwisko


Załączniki:
marycha.JPG
marycha.JPG [ 133.8 KiB | Przeglądany 2504 razy ]
Na górę
  
 
Post: 08 gru 2017, 14:16 
nie mogę już, brzuch mnie boli. Przełączam na Kiepskich.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group