forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 2:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 sie 2017, 10:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Widziałem na żywca i spadłem z siedzenia. Yyyyy, eeeeeeeeeee, aaaaaaa. Muszę się zastanowić. Wszystko na ten temat. Lanserka tego śmiecia ms pewna jak w banku.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sie 2017, 12:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
http://polityczek.pl/index.php/uncatego ... holocaustu


U nas w naszym kraju naziole przeżywają swój renesans.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sie 2017, 14:54 
Boruch pisze:
Mówią, że prawda boli najbardziej. Watażka węgierski dostał cios z kopyta w mordę. Należało się.


W sposób wybredny, merytoryczny i dialektyczny intelektualista Boruch komentuje poczynania Premiera Orbana, lub Petera Szijjarto.Czołowych polityków Węgier. Nie ma tu mowy o jakiejś personalizacji, chamstwie, czy zwykłej głupocie.
Za chwilę, czując poparcie w swym szaleństwie, doczekamy się recenzji wszystkich polityków, i tych z lewa, prawa, centrum.

Ja skoczę po czipsy i browar z Bytowa, bo zaczyna być ciekawie na fo. :D

P.S.
Koniecznie napisz Boruch do Urbana. Będę trzymał kciuki za tę wybitną korespondencję.
Acha...nie zapomnij poprosić o bana dla mnie. Bo te mięczaki modowie nie chcą mnie wypierdolić, ale taki tuz jak ty na pewno da radę. :lol:

P.S.S.
Nawet się kurwa nie ważcie tego usuwać.


Na górę
  
 
Post: 29 sie 2017, 15:00 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Boruch pisze:
http://polityczek.pl/index.php/uncategorised/5268-niemcy-88-latka-skazana-na-2-lata-wiezienia-za-negowanie-holocaustu


U nas w naszym kraju naziole przeżywają swój renesans.


U nasz mowy nienawiści nie ma.
Przecież sama policja chroni patriotów przed bejsbolami tak zwanej opozycji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sie 2017, 18:17 
polar pisze:
Boruch pisze:
Mówią, że prawda boli najbardziej. Watażka węgierski dostał cios z kopyta w mordę. Należało się.


W sposób wybredny, merytoryczny i dialektyczny intelektualista Boruch komentuje poczynania Premiera Orbana, lub Petera Szijjarto.Czołowych polityków Węgier. Nie ma tu mowy o jakiejś personalizacji, chamstwie, czy zwykłej głupocie.
Za chwilę, czując poparcie w swym szaleństwie, doczekamy się recenzji wszystkich polityków, i tych z lewa, prawa, centrum.

Ja skoczę po czipsy i browar z Bytowa, bo zaczyna być ciekawie na fo. :D

P.S.
Koniecznie napisz Boruch do Urbana. Będę trzymał kciuki za tę wybitną korespondencję.
Acha...nie zapomnij poprosić o bana dla mnie. Bo te mięczaki modowie nie chcą mnie wypierdolić, ale taki tuz jak ty na pewno da radę. :lol:

P.S.S.
Nawet się kurwa nie ważcie tego usuwać.


Polar , dlaczego? Skąd ty to bierzesz? Co w Ciebie wstąpiło? Heloł? Ja Pana nie poznaję..


Na górę
  
 
Post: 29 sie 2017, 18:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
http://natemat.pl/216191,coraz-bardziej ... iam-shaded

Jaki to pikuś. Tu jest dopiero kurna cóś. Ładna buzia a jaka zawziętość. Jednym słowem zgodnie z chrześcijańskimi zasadami - ukradłeś oddaj rękę.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sie 2017, 18:38 
Hm...Pani Miriam usiłuje tu elektorat zdobyć, ale z pomysłem kastracji gwałcicileli, trafiła w punkt. Tu akurat podpisuję się całą sobą...Mi już może gwałty nie grożą, ale mam piękną, 16 letnią córkę i nie wyobrażam sobie, by ktoś Jej chciał krzywdę zrobić, no nie wyobrażam sobie. I lepiej by było dla ewentualnego sprawcy, by go wymiar, taka Miriam sięgła przede mną. Bo gdybym ja gnoja wcześniej dopadła, to bym skurwiela zabiła.. zmasakrowała gnoja choćby chochlą..
Gwałciciele winni być pozbawieni praw, do życia, również.
Tak myślę.


Ostatnio zmieniony 29 sie 2017, 18:48 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 29 sie 2017, 18:48 
AGAFIA pisze:
Polar , dlaczego? Skąd ty to bierzesz? Co w Ciebie wstąpiło? Heloł? Ja Pana nie poznaję..


JA??? We mnie??? Agafia...pozwól, że wezmę to za Twoją chwilową niedyspozycję, ale zważ może, że jeden z Twoich nieobecnych ulubieńców, niejaki Krisbaum, stanął po stronie PiS-u w awanturze o sędziów TK. A przypomnij mi może, jak Twój obecny ulubieniec nazywa tych, którzy stają po stronie PiS-u ? Ciekawym po czyjej stronie byś stanęła w razie sporu? A jeden i drugi potrafi miesem rzucić jak widać. ;)

Dla mnie Boruch to oszołom, który prawdopodobnie stracił lukratywne stanowisko po czystkach pisowców. Stąd wściekłe ataki. Ot co.


Na górę
  
 
Post: 29 sie 2017, 19:00 
Cytuj:
pozwól, że wezmę to za Twoją chwilową niedyspozycję, ale zważ może, że jeden z Twoich nieobecnych ulubieńców, niejaki Krisbaum

aAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, nie będziemy o Nim rozmawiać, ok?
Cytuj:
Dla mnie Boruch to oszołom, który prawdopodobnie stracił lukratywne stanowisko po czystkach pisowców.

A dla mnie to romantyk, pozytywna postać, ciepły taki, niekonfliktowy, dobry człowiek-po prostu. Uwielbiam Borucha.
I chcę go nadal czytać.


Ostatnio zmieniony 30 sie 2017, 14:16 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 29 sie 2017, 19:19 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Mieszkaniec Bełchatowa kusił 4-latkę lodami, zaś 9-letniej dziewczynce proponował 600 zł za rozebranie się. Mężczyzna woził dzieci do lasu, gdzie dokonywał czynów pedofilskich. Udało się go zatrzymać m.in. dzięki samym dzieciom, które opowiedziały o nim rodzicom.



Cytuj:
Ustalono, że w przeszłości był karany m.in. za kradzieże i przestępstwo na tle seksualnym, za które sąd orzekł wyrok w zawieszeniu. Jeszcze w dniu zatrzymania śledczy mieli przedstawić mu zarzut. Za czynności seksualne z małoletnim poniżej 15. roku życia grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.


Miriam jeszcze się nie wypowiedziała, czekamy na jakiego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group