forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 lis 2017, 10:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
To aż taki z Ciebie krótkowidz? :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2017, 10:18 
Cytuj:
Nastał czas pokrzywdzonych Pań, które po latach zdecydowały się ujawnić swój koszmar. A może to tak się odbywa


Któraś tam z aktorek, w obszernym wyjaśnieniu opowiadała, że kiedy weszła do swojego pokoju, ujrzała na łóżku onanizującego się reżysera. Usiadła obok niego i podjęła rozmowę.

I tu nasuwa się pytanie, jak często rozmawiasz z obcym facetem, onanizującym się w Twojej sypialni?
No właśnie.
Generalnie niektóre kobiety zaczynają się zastanawiać, co ze mną nie tak, skoro jeszcze nikt mnie nie zgwałcił?
Albo dlaczego szef mnie nie molestuje?

Festiwal głupoty i kołtuństwa.


Na górę
  
 
Post: 04 lis 2017, 10:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
W drugą stronę...
Złamałem nogę. W szpitalu siostra zakonna wymusiła swoją asystę przy mojej kąpieli.
Umyła mi "ptaka" tak niedelikatnie, że do dzisiaj mam traumę.

Sześć lat po tym przeżyciu zostałem zgwałcony przez starszą ode mnie o dziesięć lat
dziewczynę. Do dziś wspominam to z wielką przyjemnością, a wtedy się opierałem...
Bardzo mocno, przez pierwsze może trzydzieści sekund :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2017, 12:51 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Wysoką cenę zapłaci Raków Częstochowa za wybryki swoich kiboli. Miasto poinformowało o zerwaniu umowy z klubem po tym ,jak stadionowi bandyci zdemolowali sektor gości podczas meczu wyjazdowego w Chorzowie. Wcześniej ci sami troglodyci wyrażali poparcie dla neonazisty Janusza Walusia, odsiadującego wyrok dożywotniego więzienia w RPA. Władze miasta powiedziały jednak „dość”.


„W związku z chuligańskimi wybrykami części kibiców Rakowa Częstochowa podczas meczu na stadionie Ruchu Chorzów, interwencją policji oraz decyzją Komisji Dyscyplinarnej PZPN, częstochowski samorząd rozwiązuje tegoroczną umowę z klubem na promocję miasta poprzez sport” – czytamy w komunikacie wydanym przez władze miasta. Dla klubu oznacza to utratę pół miliona złotych, które samorząd miał przekazać na działalność Rakowa. Zgodnie z jej zapisami, w przypadku naruszenia pewnych zapisów miasto może obciążyć klub karą w wysokości 100 tys. zł. I tak się zapewne stanie, bo urzędnicy nie ukrywają, że są wstrząśnięci wydarzeniami, które miały miejsce 13 października.


Pół miliona dla bezmózgów, wreszcie się ockli w Częstochowie, tylko co na to miejscowe biskupy, wielbiciele bandytów stadionowych?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2017, 18:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Nowa partia Gowina nazywa się Porozumienie.

Wicepremier przedstawił nazwę nowej partii: Porozumienie.

Powinien dodać jeszcze Centrum.
Miałby już u Kaczyńskiego nieskończony dług wdzięczności.
Partia w partii,czy tam jak zwą, przystawek.

"Bardzo się cieszę, że zakładacie państwo nową partię, która wyłania się nie z podziału
jakiejś istniejącej formacji, ale z twórczego aktu konsolidowania najbliższych sobie
ideowo środowisk politycznych"


napisał Kaczyński.
No jak miał napisać ,przecież ta partia w partii,to co może ?
Tym bardziej twórczego aktu konsolidowania, bo to kto na to pozwoli?
Prezes?

Co innego gdyby Gowin wyszedł z koalicji.
Ale gdyby Gowin wyszedł z koalicji,to by nie zdążył założyć partii.
I tak w kółko Macieju,gdzie się nie obkręcisz,wszędzie Prezes.
Jeszcze...

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2017, 18:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
No tak,nawet wirus okazał się bezsilny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2017, 19:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
AGAFIA pisze:
Cytuj:
Nastał czas pokrzywdzonych Pań, które po latach zdecydowały się ujawnić swój koszmar. A może to tak się odbywa


Któraś tam z aktorek, w obszernym wyjaśnieniu opowiadała, że kiedy weszła do swojego pokoju, ujrzała na łóżku onanizującego się reżysera. Usiadła obok niego i podjęła rozmowę.

I tu nasuwa się pytanie, jak często rozmawiasz z obcym facetem, onanizującym się w Twojej sypialni?
No właśnie.
Generalnie niektóre kobiety zaczynają się zastanawiać, co ze mną nie tak, skoro jeszcze nikt mnie nie zgwałcił?
Albo dlaczego szef mnie nie molestuje?

Festiwal głupoty i kołtuństwa.


Podejrzewam, że gdybyś była odpowiednio zależna od człowieka i jego decyzje stałyby na drodze wszystkich twoich marzeń i całej twojej nadziei, to z pokorą znosilabys jego onanizowanie się na twojej kanapie.

Oceniasz to z perspektywy swojej niezależności od innych ludzi ale to nie jest reguła w kapitalizmie. W współczesnym, zawsze warto dodać pogardliwie ohydnym, cuchnacym, prymitywnym kapitalizmie regułą jest bardzo silna zależność od innych, zazwyczaj kapitalistów i urzędników.

Oskarżenia o nadużycie władzy, które się teraz sypia jak grzyby po deszczu są tylko demaskowaniem stanu, z którego wszyscy zdajemy sobie doskonale sprawę.

Z głębi serca gardzę współczesnymi stosunkami społecznymi najsilniej jak potrafię i wszystkimi którzy osmieszaja ofiary naduzycia władzy. Doskonale pojmuję poczucie zależności i bezsilności niektorych ludzi w chorym systemie i serdecznie obiecuję, że będziem rozpierdalac system współczesnych stosunków społecznych, żeby kamień na kamieniu nie został. Tfuuu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2017, 21:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
te stosunki nigdy nie byly inne, doszlo troche techniki i elektroniki, czlowiek jako taki sie, kurwa, nie zmienil...noO! moze poza ......i tu tekst , wszyscy ludzie to kurwy oprocz mnie i moich najblizszych......:)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2017, 23:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
IroB pisze:
te stosunki nigdy nie byly inne, doszlo troche techniki i elektroniki, czlowiek jako taki sie, kurwa, nie zmienil...noO! moze poza ......i tu tekst , wszyscy ludzie to kurwy oprocz mnie i moich najblizszych......:)


Były inne, wcześniej były bardziej prymitywne, ludzie nagminnie mordowali się, kultura zmieniła się jednak na tyle, że mordowanie powszechnie przestało być akceptowane i teraz, przynajmniej na Zachodzie, ludzie mordują się już rzadko.

Czas na kolejny poważny krok. Przestajemy akceptować nadmiar władzy.
Władzy tylko tylko ile koniczne jest dla wytworzenia społeczeństwa i ani grama więcej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2017, 23:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
widzisz gdybys pierdolil do zakceptowania to ja by zaakceptowal ....ale niestety.

podpowiem Ci....nic sobie z tego nie rob, moje ramionka w gore w dol........mimo wszystko szkoda mi dymkow.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group