forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 03 cze 2020, 18:26

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 970, 971, 972, 973, 974, 975, 976 ... 990  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Przez kilka lat serwisowałem instalacje nagłośnieniowe w kilku klubach w mieście.
Właściciela jednego z nich znałem od dawna, bo chodziliśmy do tej samej klasy.
Bar, stoliki, parkiet, konsola DJ w rogu na podwyższeniu i pokoje z laskami na "zapleczu".

Przesiadywałem w tych klubach często, ale w tym z burdelem najczęściej.
Raz, że znałem szefa, który był niesamowicie zabawny a dwa, że atmosfera była
kapitalna. Nigdy nie przyszło mi do głowy spytać w jakim wieku są dziewczyny.
Po co, skoro chodziłem tam spotkać się z kolegami, posłuchać dobrej muzyki,
napić wódki i czasem przy okazji zarobić pieniążka.

Waldka zastrzelili w jego samochodzie gangsterzy spod Warszawy.
Klub padł momentalnie a ja nigdy nie "skosztowałem atrakcji" z zaplecza.
Gdy kiedyś któraś z tych lasek zacznie opowiadać o klientach i wyjdzie na jaw,
że nastolatkę pukali policjanci, urzędasy i prawnicy których tam widziałem,
mam się pokajać i przepraszać? A za co, w życiu!

PS
Miałem dokładnie taką torbę :arrow: https://www.medmarket.pl/img/products/39/70/1_max.jpg,
z którą nigdy się nie rozstawałem. W niej narzędzia, miernik, trochę różnych tranzystorów mocy,
kondensatorów i cewek z membranami do głośników wysoko-tonowych Tonsila.
Miałem przezwisko "doktor stanax" :lol:

WLR pisze:
Komandor pisze:
Co do tego obwiniania puszczalskich małolat marzących o nogach w procę dla obleśnego starucha (i 40 latek dla małolaty to staruch) z kasą czy sławą . się nie wypowiem. Niech to co napisałeś WRL samo o tobie mówi.

Jak widać, to przepisywanie internetu nie uczyniło ciebie nic mądrzejszym, bo trzeba jeszcze rozumieć co się przepisuje misiu.
Otóż wbij sobie pod czapkę, że ja małolat nie oskarżam, tylko stwierdzam fakt. Puszczały się za komuny, pewnie też przed wojną i rozbiorami.

Nie zwróciłeś oczywiście uwagi na moje ostatnie zdanie, a ono własnie jest moim stanowiskiem w sprawie. Jest towar, to i chętny się znajdzie.
To my wszyscy jesteśmy winni! Winni jesteśmy jako rodzice chowający dzieciaka jak kota szwendającego się gdzie i kiedy chce. Winni ułudy,
że retoryczne pytanie - "a lekcje odrobiłeś", wypełnia obowiązki rodzica. Winni jako obywatele, bez protestu pozwalający na upadek osiedlowych
klubów i gminnych MDKów. Winni jesteśmy uważając, że lekcja religii nauczy dzieciaka zrozumienia norm moralnych i szacunku do siebie.
Głupi ludzie wychowują głupie dzieci. Pazerni dorobkiewicze wychowują tępe blachary, a patologia rodzi patologię. Tak tworzy się towar, a
amatorów tego towaru od zawsze cmokamy w dupy, czyż nie? Polański, Nicholson - żeby tak z grubsza. Kto nie lubi Nicholsona, no kto?
Ja lubię, i to o mnie mówi wszystko - jak zapewne za chwilę ogłosi światu Kolos Helski, który internet przepisał nim go Chuck Norris przeczytał.

Wiesz Wirnik, OK, dotarło, że tylko opisałeś. Niech będzie.. Co prawda w takim tonie.... mniejsza. I chyba jednostronnie - jest towar - jest popyt. A może by tak odwrócić. Jest popyt - jest towar. Bo jakby popytu nie było to ani tych chętnych, z własnej woli, i tych zmuszanych, gwałconych, też by nie było. A film, jakbyś nie zauważył, byl raczej o tych drugich, Wabionych, omotanych, zmuszanych. Opisałeś fakty. Ale tylko jedną stronę. To trochę takie zrzucanie winy na ofiary często. Bo nawet te co w szpileczkach się do tych przybytków same pchały niekoniecznie pchały się by je jakiś stary rep w kasą wyruchał w kiblu. Piszesz, zepsute małolaty tworzyły rynek i nic dziwnego ze znajdowały amatorów. Czy to ci przypadkiem nie przypomina tłumaczenia tych biskupów co pisali (mówili), że dzieci kuszą księży. Same lgną. Ze często robią to za kasę, inne korzyści np rzeczy z darów (za komuny - Jankowski i inni).
Tak jest, z różnych przyczyn jest i taka spontaniczna prostytucja nieletnich: Biedy (przed wojną jak już pytasz młodsze się na ulicach podwarszawskich miasteczek panom z Warszawy za 1 zl oddawały), bo chcą mieć to samo co koleżanki w szkole (gdzie rewia mody jest teraz i szpan), bo im wielki świat imponuje i nawet za darmo świat idą w tango.

Ale jest też druga strona medalu. Bardziej ciemna. Wyszukiwanie naiwnych lasek w sieci, kuszenie, itd. O tym milczysz. I to wiele mówi.

I wiem, ze to z obserwacji piszesz. Nawet skomentowałem, że Ty widziałeś a celebryci ślepi byli.

I wiesz, tylko jedno, z tym przepisywaniem internetu. Słuchaj no artysto, ja więcej książek przeczytałem niż Ty w całym swoim życiu na oczy widziałeś. I nie były to tylko (i nie są) czytadła. Ale np książki z serii ceramowskiej, historie powszechne, o sztuce, filozofii, z astronomii (Rybka. Kulikowski, inni) wartka akcja z ciągami Hertzsprunga-Russella, z fizyki, biologi (rzadziej) i innymi. Wiem, dla Ciebie to niepojęte, że ktoś po prostu może mieć wiedzę. I to szeroką. Nie tylko w swojej specjalności lub wąskim hobby. Oczywiście nie pamiętam wszystkiego dosłownie i w dzisiejszych czasach wspieram się cytatami z internetu (dając często linki jako źródło). Ale równie dobrze mógłbym iść poszukać na półkach i z palucha wklepać.
Tak, wystarczy w google. Ale nawet i w google trzeba wiedzieć czego się szuka. Np wiedzieć, że istnieje coś takiego jak ten diagram H-R. Albo historyk angielski George Macaulay Trevelyan, aby go w internecie znaleźć.
Oczywiście tacy geniusze jak Ty wiedzą to samoistnie sami z siebie. Mają wiedzę objawioną. Nic z netu (a i z książek)
Otóż wiedzę zawsze ma się z jakiegoś źródła. I sprawą drugorzędną jest czy ze szkoły, z książek czy internetu. Chociaż podstawą powinny być te pierwsze.

Ostatnio zmieniony 23 maja 2020, 11:21 przez Komandor, łącznie zmieniany 2 razy

Awatar użytkownika

No nic....trochę z innej strony....
Kolejny wstrząs anafilaktyczny? covid-19
Zwijamy zabawki.
Ciekawe co z tego będzie.

https://www.przegladkoninski.pl/PL-H5/3 ... palni.html

Ktoś na forumie zastanawiał się kto zyskuje .... to jedyna? elektrownia prywatna?

Nie jest winą głupiego, że jest głupi.
Ryba psuje się od głowy.
Tak funkcjonuje ten system.
Górne warstwy piramidy są zepsute.
Im wyżej, tym większe zepsucie.
I każdy, kto się wspina na szczyt, do którego nie dotrze, psuje się.
Za bycie elitą się płaci.
Płaci się za to, żeby móc patrzeć z góry na to głupie bydło, które nie ma ani chęci, ani możliwości, żeby stać się częścią elity.
Głupie bydło nie ma pojęcia o elitarnych rozkoszach. Głupiemu bydłu wystarcza pasza z byle czego.
Ważne, żeby bydło było głupie.
Żeby czasem nie spróbowało podnieść ręki na swoich elitarnych panów.
I nie jest winą bydła, że nie potrafi bronić swojego potomstwa.
Dla bydła pasza ze zmielonych kości.
Dla elit prosiaczek, jagnię, czy cielęcinka.

Awatar użytkownika

Komandor pisze:

I tak często śmiejemy się USraju. Ale tam jednak to działa inaczej. Akurat lepiej. Jest taki aktor. Świetny, Bardzo go cenie za talent i grę. Kevin Spacey. Został oskarżony przez kogoś, że go na jakiejś imprezie po tyłku obmacał. 14 latka chyba. Potem jakiś inny się dorzucił. Tylko o molestowaniu było. Żadnego gwałtu. Uwiedzenia. I kolejni. Większość ok 18 lat i więcej.

Jakoś cicho? Telewizornia TVN wody do pyska nabrała...

Wychodzi, że jeszcze hamerykanccy właściciele TVN nie dali głosu?

Schody, poręcze spływające spermą, jakże obrazowe... Co druga małolata daje dupy za smartfona, czy co drugi małolat. Czego się przypierdalasz " głupi "Komandorze, przecież pedofilia nie jest czymś nowym, a jest czymś opisywanym nawet przez średniowiecznych skrybów.
Pedofilia wśród bohemy, pożal się Boże artystów, jest czymś normalnym, bo dzieci same się pchają do łóżek, bo w ten sposób chcą karierę zrobić ( jak u Romana) . Pedofilia na tym forum ma jedynie twarz księdza Komandorze....

Czarna_Mańka pisze:

Jakoś cicho? Telewizornia TVN wody do pyska nabrała...

Wychodzi, że jeszcze hamerykanccy właściciele TVN nie dali głosu?

Widziałam na pasku informację, że powołają komisję śledczą w sprawie pedofilii. Ale nie zwróciłam uwagi, czy w TVN czy w Polsacie. Tylko, rzecz jasna, krótka zajawka na pasku, żadnego komentarza.

Awatar użytkownika

AGAFIA pisze:
Schody, poręcze spływające spermą, jakże obrazowe... Co druga małolata daje dupy za smartfona, czy co drugi małolat. Czego się przypierdalasz " głupi "Komandorze, przecież pedofilia nie jest czymś nowym, a jest czymś opisywanym nawet przez średniowiecznych skrybów.
Pedofilia wśród bohemy, pożal się Boże artystów, jest czymś normalnym, bo dzieci same się pchają do łóżek, bo w ten sposób chcą karierę zrobić ( jak u Romana) . Pedofilia na tym forum ma jedynie twarz księdza Komandorze....

Pedofilia ma twarz księdza bo to zostało udokumentowane i udowodnione, natomiast film Latkowskiego to jak na razie stek pomówień bez dowodów.
Problem na pewno jest i prawdopodobnie jest znany policji. Pedofile po udowodnieniu winy dostają stosunkowo wysokie wyroki, a pedofile kościelni przenoszeni są do innej parafii.
Tu nikt nie popiera pedofilii i nie broni -"...bohemy, pożal się Boże artystów..."- ale jeśli ktoś ma dowody to niech je przedstawi. Bo sugerowanie, że ktoś jadł sałatkę w danej knajpie i zapijał ją wódką, nie świadczy o tym, że jest pedofilem lub że o tym procederze wiedział. Co do "małolat dających dupy za smartfona" to przypominam film "Galerianki".
Sugerowanie, że to owa "bohema" wiedziała i nic nie mówiła porównać można do pewnego Prałata ze Św.Brygidy którego odwiedzał "kwiat" polityków "nowo ustrojowych" i też niczego nie widział.
Uderzając w te święto-oburzeniowe tony warto się zastanowić w jakim celu i dlaczego w tym czasie materiał ów został wyemitowany, no i oczywiście kto na nim skorzystał.
U Sekielskich przedstawiona jest ofiara i oprawca, u Latkowskiego opowiada się o jakichś ofiarach i rzekomych sprawcach.

Ta 14 latka była bezimienna? Widziałeś materiał czy pieprzysz na ślepaka?

Niewiarygodne wręcz....

W materiale były też fragmenty (odczytywane) zeznań innych (faktycznie bezimiennych ale tylko w filmie) dziewczyn. Podobne były w materiale UWAGA TVN no. temat.
Jedna ofiara (imienna i nazwiskowa) popełniła samobójstwo (niestety nie mogła z tego powodu łazić z autorem po sprawcach). Jak najbardziej imienna i nazwiskowa matka i ciotka (ta trochę łaziła). Są imienni sprawcy. Mają sprawę w sądzie. Jeden "łowca" Krystek (podany z nazwiska i imienia), drugi prezes Zatoki (wymieniony z nazwiska i i imienia korzystający i pewnie stręczący dalej) "Turek". Dodatkowo jest kolejnych 3 oskarżonych. Korzystaczy. Razem 5 (oskarżonych) "rzekomych" sprawców i 34 ofiary.

No ale nie ma ofiar i nie ma dowodów. OK. Nie ma.

Co do celebrytów - faktycznie sprawa przypomina tę Jankowskiego (Uwaga - opisaną po raz pierwszy [poprzez kogo? Latkowskiego!). Tam też nikt nic nie wiedział z bywalców na plebani. Kolegów itp. Sytacja podobna jak tutaj. To że ktoś zjadł u Jankowskiego sałatkę i zapił wódka nie oznacza, ze jest pedofilem. OCZYWIŚCIE TAK! Nie przeszkadzało to jednak (i tu na forum) wątpić, że nikt nic nie z bywalców, znajomych, nie wiedział.
Jankowski też miał obrońców co pomnika bronili. Podobnie jak Zatoka miała obrońców. Jedni pomnik przewrócony powrotem postawili i strzegli. Drudzy zdjęcia sobie z poparciem robili i dalej łazili się tam bawić.

Są też różnice. Jankowskiego o gwałty i molestowanie oskarża jedna Pani z Australii. Jest też kilka (niekoniecznie poniżej 15 ale też tacy) zeznających że "za seks płacił i to dobrze płacił" (więc wyczerpuje to o czym pisze WRL i "nie ma sprawy" chyba. Jest towar jest klient.)
Też jest o pubach. Jak już przepisuje ten internet to przepisze.

https://tvn24.pl/polska/przybywa-osob-o ... 49-2291497

Ale, no cóż, oprócz zeznań anonimów, bezimiennych ofiar, (przynajmniej w reportażu) i jednej imiennej z Australii nic na niego nie ma. Żadnych dowodów. Prwada. A już na 100% nie ma na jego znajomych i obrońców.
Przeszkadzało to Wam się na nich oburzać ze bronią pedofila? NIE! Nie przeszkadzało. Teraz Wam przeszkadza. W obu przypadkach nie ma mowy o tym ze znajomi Jankowskiego i celebryci korzystali.

Stawiacie tu jako jakiś szczególną okoliczność, ze ofiary te od Sekielskich, pokazały gębę i łaziły razem z nimi.
No tak. Ale to dzisiaj 30-40 letni faceci. Dojrzali do tego by otwarcie i publicznie mówić. Z doświadczeniem, że życie z tajemnicą też in życie pierdoli. I może to stawienie czoła im pomoże.

Ofiary z Zatoki to młode dziewczyny. Jak 5 lat temu miały 12-14 lat to dzisiaj mają 17-19. Na starcie. Liczące jeszcze na chłopaka. miłość.. męża, dom.

Według Was miały podać swoje dane i latać z odkrytą gębą z Sekielskimi? Aby ich w szkole wytykali palcami! A każdy chłopak się odwrócił. Bo szmata i zdzira co w szpileczkach stała, wchodziła, nogi w proce, a potem lazła ślizgając się na schodach mokrych od spermy. Stary chłop WRL tak je opisuje a co dopiero 17, 18 letni rówieśnik. Złożyły zeznania na policji i w prokuraturze. Wystarczy.

Pomimo, że piszecie o odgrzewanych kotletach, tu w przeciwieństwie do filmów Sekielskich sprawa jest relatywnie świeża. nie sprzed 20-15 lat (i jednym sprawcy w domu starców nawet)a sprzed 5 lat. Nie widzicie i nie czujecie różnicy? Trudno. Ale jak macie znajomego psychologa to spytajcie.

Ludzie, którzy się tak oburzają jedną a tak bagatelizują drugą sprawę są zwykłymi jebanymi hipokrytami.

Obie, sprawy są obrzydliwe i godne potępienia. Obie wymagają dokładnego zbadania i rozliczenia sprawców. W obu przypadkach obrońcy sprawców zasługują na co najmniej krytykę. Ci bronili i bronią księży i ci co bronili klubu. W obu przypadkach ofiary podobnie cierpią i mają i będą miały zjebane życie.

Tak się tu podniecaliście też listą przebojów i tą piosenką Kazika "Mój ból jest leszy niż Twój". Racja. Bo to właśnie piosenka o części z Was. Ból ofiary księdza jest lepszy od ofiary reżysera (np Polańskiego). Itd. Moje oburzenie jest lepsze... mój gniew...

I cały czas o tym celu, że to to nie przypadek ze kampanii, ze po...

O każdym filmie, artykule można tak powiedzieć. Sekielskich też. Wczuje się w stronę przeciwną. Dlaczego akurat w okresie wyborów (poprzedni też tak był jakoś przypadkowo w czasie walki wyborczej). ze cel dyskredytowanie kościoła. wiary, a przy okazji PiS....
Zawsze można ukryte dno, cele (często faktyczne) odnaleźć.

A mnie to lata w jakim i jeden i drugi film był w faktycznym celu i nawet to, ze może autorzy chcieli coś innego prócz tego co na filmie ugrać.
Ważne, ze się mówi. Ze pokazano ludziom ból ofiar - wiec może zaczną sami zwracać uwagę a nie milczeć. lekceważyć, wulgaryzować i sprowadzać do kibla w spermie) I mam nadzieje, ze w końcu nie tylko będzie mówiło.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 970, 971, 972, 973, 974, 975, 976 ... 990  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.