forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 cze 2018, 7:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
:lol: :lol:

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2018, 9:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Córka Pana Hermaszewskiego wydaje się nie narzeka


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2018, 11:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Pantryglodytes pisze:
Córka Pana Hermaszewskiego wydaje się nie narzeka

Szkoda, że cię nie zna...

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2018, 12:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Ale wsadził słowo klucz- "Hermaszewski". Po to on ci tu jest. I chuj z tego że nie zna go córka kosmonauty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2018, 13:25 
Znacie jakiegoś kosmonautę?
A jeszcze córkę jego?
Ja znam księdza.
I córkę.
Fajna dupa.
Kasy w chuj i chłopaków miliardy przewala.
A co ma robić ?
Trauma.
Wszyscy wiedzą, a tata kasy nie skapi... :)


Na górę
  
 
Post: 22 cze 2018, 16:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
:lol:
older pisze:
Egzamin z fizyki. Wykładowca mocno wku*wiony.
Wchodzi pierwszy student i dostaje pytanie:
– Jedzie pan autobusem i jest bardzo gorąco. Co pan robi?
– Otwieram okno.
– I bardzo dobrze, to proszę mi teraz obliczyć zmiany ciśnienia we wnętrzu pojazdu.
– Eee… nie wiem.
Dostał 2.
Po godzinie zadawania tego samego pytania wynik wykładowca kontra studenci wynosi 8:0.
Wchodzi młoda studentka i słyszy:
– Jedzie pani autobusem i jest bardzo gorąco. Co pani robi?
– Ściągam bluzkę.
– Ale jest bardzo bardzo gorąco!
– To ściągam spodnie.
– Ale pani mnie nie zrozumiała. Jest taki upał, że żar się z człowieka leje.
– To ściągam stanik i majtki i choćby mieli mnie wyru*ać wszyscy faceci w autobusie to okna za chu*a nie otworzę.

:lol: ; :lol: ; :lol:

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2018, 16:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Kolejny sukces dobrej zmiany. :lol:

Miały byc innowacje, miały byc dowody z narodowymi czipami polskiego pomysłu i produkcji - będą, ale z Holandii i z Niemiec.
http://technologia.dziennik.pl/aktualno ... ukcja.html

Cytuj:
Narodowy chip wyprodukują Niemcy i Holendrzy. O polskim układzie scalonym w dowodzie osobistym można zapomnieć

Dzień po naszym tekście, w którym ujawniliśmy, że polski układ scalony – wbrew zapowiedziom – nie powstanie, konsorcjum, które miało go stworzyć, przestało istnieć.

– W piątek 8 czerwca 2018 r. w siedzibie Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych (PWPW) podpisane zostało porozumienie rozwiązujące umowę konsorcjum POL-PUS. Jego istnienie nie generowało żadnych kosztów – takim komunikatem, umieszczonym na stronie internetowej PWPW, zakończył się żywot podmiotu, który miał zrewolucjonizować polski rynek IT.



Sprawą konsorcjum juz podobno zajmują sie służby specjalne, czyżby kolejny przekręt na państwowej kasie?

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2018, 17:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
korbaczeska pisze:
Kolejny sukces dobrej zmiany. :lol:

Miały byc innowacje, miały byc dowody z narodowymi czipami polskiego pomysłu i produkcji - będą, ale z Holandii i z Niemiec.
http://technologia.dziennik.pl/aktualno ... ukcja.html

Cytuj:
Narodowy chip wyprodukują Niemcy i Holendrzy. O polskim układzie scalonym w dowodzie osobistym można zapomnieć

Dzień po naszym tekście, w którym ujawniliśmy, że polski układ scalony – wbrew zapowiedziom – nie powstanie, konsorcjum, które miało go stworzyć, przestało istnieć.

– W piątek 8 czerwca 2018 r. w siedzibie Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych (PWPW) podpisane zostało porozumienie rozwiązujące umowę konsorcjum POL-PUS. Jego istnienie nie generowało żadnych kosztów – takim komunikatem, umieszczonym na stronie internetowej PWPW, zakończył się żywot podmiotu, który miał zrewolucjonizować polski rynek IT.



Sprawą konsorcjum juz podobno zajmują sie służby specjalne, czyżby kolejny przekręt na państwowej kasie?


Cytuj:
Jak pisaliśmy w DGP, przez ponad półtora roku POL-PUS nie zrobiło kompletnie nic, by wizja stworzenia pierwszego polskiego układu scalonego


Pierwsze polskie układy scalone wyprodukowano w Tewie na Komarowa5
Dawno, bardzo dawno temu, zakład jak i cała polska elektronika został zniszczony w latach 90tych.
Co do Tewy właściwie słusznie, był zapóźniony technologicznie o ćwierć wieku, wątpliwe by dało się coś zrobić.
Nieco później zniszczono polskie nadzieje na GaN, ale to inna historia
A czipy do dowodów czy tam innych celów zrobią tak jak czipy do majtek Chińczycy
Nie są bardziej skomplikowane.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 cze 2018, 11:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Pierwszy przemówienie wygłosił Lech Wałęsa. - Musimy wykrzesać wszystkie siły, jakie nam zostały - zwrócił się do obecnych na sali. - Musimy odzyskać to, co straciliśmy nieroztropnie. (…) Wszystkie luki są wykorzystywane, poprawiane i służą tylko tej grupie, która wygrała wybory. Jeśli wyłapiemy te mankamenty, to jeszcze może im postawimy pomniki, że zmusili nas do działania i poszukiwań. Na to liczę - mówił Wałęsa.



- Ze swojej strony zrobię wszystko, oddaję się sprawie, ale pamiętajcie, że mam 75 lat – życie sfatygowane, rozebrano mi "Solidarność"... nawet na żonę nie mogę liczyć, bo usamodzielniła się dość daleko. Pretensji do żony nie mam, ale zgadzam się z tym, choć inaczej mnie wychowano. (…) Nie pozwolę na rozbicie i nasza klęskę - zapowiedział Wałęsa.


https://wiadomosci.onet.pl/kraj/komitet ... 18/18rpref

Widziałem ten śmieszny spektakl na żywo. Lechu nigdy nie grzeszył rozumem, roztropnością i kulturą. Niestety z wiekiem ma tego wszystkiego coraz mniej. A wydawałoby się, że człowiek na stare lata mądrzeje. Co mają w głowach Schetyna i Lubnauer, tego chyba nawet sam buk nie wie.

Co padło z ust Wałęsa a czego tu nie ma, to takie zdanie - nie dosłownie, niestety. Tak więc wy teraz róbcie co trzeba a ja będę się temu przyglądał. A jak wygramy to i tak świat mi podziękuje - ha, ha, ha. :D

Tak więc Kaczyński wybory ma przegrane bo Lechu wkroczył do akcji. Żal dupę ściska. Choć z drugiej strony jest to może dowód na to, że pisdzielce nie rozmontowały w trypizdy polskiej demokracji? I nawet najgorszy głupek może uznać, że jest w stanie zatrzymać nurt tej pisowskiej gnojówki.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 cze 2018, 9:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Boruch pisze:
Cytuj:
Pierwszy przemówienie wygłosił Lech Wałęsa. - Musimy wykrzesać wszystkie siły, jakie nam zostały - zwrócił się do obecnych na sali. - Musimy odzyskać to, co straciliśmy nieroztropnie. (…) Wszystkie luki są wykorzystywane, poprawiane i służą tylko tej grupie, która wygrała wybory. Jeśli wyłapiemy te mankamenty, to jeszcze może im postawimy pomniki, że zmusili nas do działania i poszukiwań. Na to liczę - mówił Wałęsa.



- Ze swojej strony zrobię wszystko, oddaję się sprawie, ale pamiętajcie, że mam 75 lat – życie sfatygowane, rozebrano mi "Solidarność"... nawet na żonę nie mogę liczyć, bo usamodzielniła się dość daleko. Pretensji do żony nie mam, ale zgadzam się z tym, choć inaczej mnie wychowano. (…) Nie pozwolę na rozbicie i nasza klęskę - zapowiedział Wałęsa.


https://wiadomosci.onet.pl/kraj/komitet ... 18/18rpref

Widziałem ten śmieszny spektakl na żywo. Lechu nigdy nie grzeszył rozumem, roztropnością i kulturą. Niestety z wiekiem ma tego wszystkiego coraz mniej. A wydawałoby się, że człowiek na stare lata mądrzeje. Co mają w głowach Schetyna i Lubnauer, tego chyba nawet sam buk nie wie.

Co padło z ust Wałęsa a czego tu nie ma, to takie zdanie - nie dosłownie, niestety. Tak więc wy teraz róbcie co trzeba a ja będę się temu przyglądał. A jak wygramy to i tak świat mi podziękuje - ha, ha, ha. :D

Tak więc Kaczyński wybory ma przegrane bo Lechu wkroczył do akcji. Żal dupę ściska. Choć z drugiej strony jest to może dowód na to, że pisdzielce nie rozmontowały w trypizdy polskiej demokracji? I nawet najgorszy głupek może uznać, że jest w stanie zatrzymać nurt tej pisowskiej gnojówki.


Tylko co robił tam senior Cimoszewicz ?

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group