forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 11:48

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 gru 2017, 19:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nie idź tropem Pana Bronto.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 gru 2017, 19:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
Nie idź tropem Pana Bronto.


Nie używaj trybu rozkazującego, kiedy się do mnie zwracasz, bo działa na mnie jak płachta na byka.
Chcesz ode mnie czegoś to spróbuj mnie przekonać, tak jak ja próbuję przekonywać Ciebie.

Dla wzmocnienia mojej wiary we własne przekonania obiecałem ci, że nie stanę nigdy do waszych tajnych wyborów, nie ustanowię Ci praw i nie podejmę się ich przymusowej egzekucji. Jeśli kiedykolwiek zaczniesz robić to czego chcę to wtedy tylko gdy sam uwierzysz w moje racje, i sam zechcesz tego czego ja chcę bez groźby przemocy i kar. Czy ty dla wzmocnienia własnej wiary i przekonania, że stoisz po jasnej stronie dobra też mógłbyś mi to obiecać?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 gru 2017, 19:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nie będę próbował, bo jak widać nie ma to najmniejszego sensu. Poobnie jak w przypadku gościa o którym wspomniałem. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 gru 2017, 7:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
Nie będę próbował, bo jak widać nie ma to najmniejszego sensu. Poobnie jak w przypadku gościa o którym wspomniałem. :mrgreen:


Ale co, przerobić mnie na swoją modłę?
Żebym zaczął narzekać na 500+ jak Pan, Panie Lewica, na wzór Ryszarda Kalisza zachwalajacego promocje u Armaniego?

Masz Pan rację, takich małych poglądów raczej nie przyjmę, bo moje są wyższe.

Z wyrażanych przez Pana przekonań zrozumiałem, że akceptuje Pan imigrantów i nie akceptuje Pan 500+, bo uderza w Pańską emeryturę. Innych przekonań Pana nie poznałem a jedynie wyrazy nienawiści do PISu i rzekome poparcie dla lewicy, choć tylko jeden Bożek wie jak rozumianej lewicy.

Jakie Pan masz jeszcze przekonania? Wyraz Pan to najlepiej w jednozdaniowych punktach.
Ja mogę zrobić to.od ręki ale wszyscy już je znają i nikt nie akceptuje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 gru 2017, 11:57 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
W niedzielę na facebookowym profilu "Cracovia to My" pojawiła się grafika ze zdjęciem Adriana Z. pseudonim "Zielony" – jednego z liderów kiboli Cracovii, który w piątek zginął w trakcie próby zatrzymania przez antyterrorystów – i podpisem: "Rzeki spłyną krwią tych, którzy uśmiercili naszych braci". Co prawda post został już usunięty z fanpage'a, ale prokuratorskie śledztwo ma dotyczyć publicznego nawoływania do zbrodni, za co grozi kara więzienia do lat trzech.


Wesoło się robi w kraju i to jeszcze przed świętami.
Patriotom jasnogórskoczęstochowskim już jest grożone. :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 gru 2017, 12:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
maerose pisze:
Cytuj:
W niedzielę na facebookowym profilu "Cracovia to My" pojawiła się grafika ze zdjęciem Adriana Z. pseudonim "Zielony" – jednego z liderów kiboli Cracovii, który w piątek zginął w trakcie próby zatrzymania przez antyterrorystów – i podpisem: "Rzeki spłyną krwią tych, którzy uśmiercili naszych braci". Co prawda post został już usunięty z fanpage'a, ale prokuratorskie śledztwo ma dotyczyć publicznego nawoływania do zbrodni, za co grozi kara więzienia do lat trzech.


Wesoło się robi w kraju i to jeszcze przed świętami.
Patriotom jasnogórskoczęstochowskim już jest grożone. :cry:


Ten cytat rownie dobrze mógłby widnieć na fladze islamskich terrorystów, ta sama retoryka.
Ale przeciez nie będziemy polskich patriotów porownywac do tej dziczy, o nie.
Rzyg.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 gru 2017, 12:19 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Ani Kołakowskiej, ani Międlara, ani Rybaka, ani Pawłowicz, ani....................żadnych innych patriotów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 gru 2017, 18:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Prokuratura musi ponownie przeprowadzić śledztwo ws. zeszłorocznego posiedzenia Sejmu, które marszałek Marek Kuchciński przeniósł z Sali Plenarnej do Kolumnowej. Taką decyzję podjął sędzia Igor Tuleya, który rozpatrywał zażalenie od decyzji o umorzeniu śledztwa. Decyzja sądu oznacza, że prokuratorzy muszą ponownie sprawdzić czy posiedzenie było legalne oraz.. czy politycy PiS, zeznając o jego okolicznościach nie minęli się z prawdą.


http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ ... tu/ptwvxjb


Uuuuuuuu was siem Tuleya zprowadzi do do porzontku. Tuley bo wy podstkakacie, was siem zdeskomunkatyzuje, Tuleya. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 gru 2017, 19:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Znikł? czy odleciał w niewiadomym kierunku? :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 gru 2017, 20:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Po co, w jakim celu rozpowszechniono informację o "zniknięciu"
Naprawdę nie wiadomo co dzieje się z bojowym samolotem w czasie lotu?
No, ja się nie znam

Jak wobec tego zamierzamy interweniować w przypadku gdy leci ku nam rosyjski Kalibr?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 234 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group