forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 1:16

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 sie 2017, 14:20 
Offline

Rejestracja: 21 paź 2016, 22:16
Posty: 409
Do powiedzenia, parchu, mam tyle, że wasze wykłócanie się jest tylko rozrywką dla rozrywki.
Ludzie umierają. Jedni tragicznie, inni nie. Jedni młodo, inni nie.
Wszystko mija, jak pisał pan Tarej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sie 2017, 14:28 
Aleś się wściekł!
Po co?
Jak oni nie zrozumieją to ich zstępni.
Pan Tarej wie... ;)


Na górę
  
 
Post: 18 sie 2017, 22:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Chcieliście winnego?
Jest winny.

Ignorancja polityków PiS zagrożeniem dla bezpieczeństwa państwa

Polska już kilka lat temu stworzyła aplikację Regionalnego Systemu Ostrzegania służący powiadamianiu o nadchodzącym niebezpieczeństwie. Z operatorami telefonii komórkowej, jeszcze za rządów PO podpisano porozumienie na dwa lata, z możliwością jego przedłużenia, dotyczącego możliwości wysłania wiadomości tekstowej do wszystkich posiadaczy telefonów komórkowych, na zagrożonym terenie, o nachodzącym zdarzeniu. Ponieważ mieliśmy zagrożenie 3 stopnia, takiego SMS-a powinni dostać także wychowawcy na obozach harcerskich i wszyscy inni posiadacze telefonów komórkowych na zagrożonym terenie. Wówczas wszyscy znajdujący się w lesie, czy w innych otwartych miejscach, mieliby około godziny czasu, na znalezienie schronienia. Właśnie po to stworzony został Regionalny System Ostrzegania.

Poseł Andrzej Halicki za powiedział złożenie interpelacji poselskiej, z zapytaniem, czy umowa ta została przedłużona. Minister Błaszczak kłamał mówiąc, że potrzebna jest jakaś ustawa, za powstałą sytuację winił kapitał zagraniczny. To oczywista brednia, kolejne kłamstwo Błaszczaka. Największym niebezpieczeństwem jest ignorancja, brak kompetencji polityków PiS – konkludował Halicki. Dlaczego ten system nie zadziałał?

Oprócz tego telewizja winna nadawać odpowiednie komunikaty, o czym także zapomniano. Telewizja publiczna jest w rekach PiS i tutaj żadne tłumaczenia nie są wiarygodne.

http://progressforpoland.com/ignorancja ... a-panstwa/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sie 2017, 23:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
No i tyle tego rzeczywiście bicia piany. Każdy został przy swojej racji, bo racja jest jak dupa , każdy ma swoją. Rzetelnie podsumował tylko W.Wezyr opierając się na konkretach. Dlaczego nie zadziałał System Regionalnego Ostrzegania? Czyli to co pisałem; lekceważenie istniejących procedur. Ponadto od paru lat Polska jest nawiedzana systematycznie przez huragany, tornada i trąby powietrzne. To skutki zmian klimatycznych, powinniśmy już się z tym pogodzić i odpowiednio przygotować, a co roku jest to samo; kupa nieszczęścia, a potem biadolenie. Zawsze liczymy na to, że w tym roku nie będzie powodzi i klęsk żywiołowych i dupa.
Podałem przykład USA, tam jakoś to działa. Jest system ostrzegania, na terenach zagrożonych ludzie budują schrony i zabezpieczają budynki. W razie szczególnego zagrożenia ewakuują, nawet całe miasta. Służby leśne strażnicze, straż pożarna, ratownictwo, policja. Wszystko działa kompleksowo. W razie czego gubernator powołuje i wysyła Gwardię Narodową (tego akurat u nas nie ma).
Technicznie i kadrowo jesteśmy do tego przygotowani i zdolni, ale nie, u nas się nie da, a dlaczego? A bo nie, bo to Polska właśnie. Bo każdy ma w dupie procedury i nawet jak się coś wprowadzi, to potem się wszystko rozłazi.
Co do Suszku to powinno być postępowanie prokuratorskie (śmierć i ranni) wyjaśniające czy nie było niedopatrzenia i zaniechania ze strony opiekunów i organizatorów, czy był to nieszczęśliwy wypadek. Takie akurat są przepisy. Ponieważ jednak to był obóz ZHR to podejrzewam, że wszystko zostanie ładnie zamiecione, a może akurat nie? Może komuś się zachce zrobić wszystko jak należy.
Polar to minął się z epoką, anarchiści to byli w Rosji w czasie rewolucji, ale wyginęli, a on ciągle taki wieczny anarchista.
Jaki tam z niego pisior. Pisiory lubią za mordę i obwarować wszystko i wszystkich, a on zawsze będzie przeciw. :lol:

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sie 2017, 8:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja tylko chciałem wrzucić kamyszek złośliwy może trochę do ogródeczka Pana Polara, który upierał się, że procedury to są po to aby jebać robola, zupełnie nieprzydatne. Jak widać są procedury, może nie do końca doskonałe, trzeba je ulepszać, ale były. Trzeba było je jedynie wdrożyć. A dlaczego nie wdrożono? Bo ktoś z ludzi odpowiedzialnych zajebał sprawę. Kto jest odpowiedzialny? MSWiA czyli wazeliniarz i obłudnik Błaszczak, potem sznureczki prowadzą dalej.


ps.

Panie Kizior postępowanie prokuratorskie podobno jest w tej sprawie. Ale o wynik nie musi sie Pan martwić. Jestem pewny, że kozioł ofiarny się znajdzie. Nikt z wyższych urzędników PiSu nie poniesie konsekwencji.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sie 2017, 11:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wczoraj w ramach rozrywki obejrzałem program „Gilotyna” Elizy Michalik i Marcina Kellera Superstacja. Czego się tam dowiedziałem między innymi? Takie ciekawostki oto. Dotyczy reformy w systemie edukacji. Na podstawie artykułu Ewy Siedleckiej z Tygodnika Polityka

Otóż z rozporządzenia MEN wynika podobno, że od nowego roku szkolnego na rozkaz piskatobolszewii w pomieszczeniach do nauki (klasy) na głównej ścianie ma zawisnąć krzyż jako dowód przywiązania do religii i zasad chrześcijańskich, poniżej z lewej strony godło państwowe, a po prawej stronie na tej samej wysokości portret wodza ( nie śmiać się) przywódcy partii rządzącej czyli Pana imć nam panującego Jarosława Kaczyńskiego, jako dowód miłości dziatwy szkolnej do ojca narodu.

Spadłem z fotela.


Oczywiście czy to się sprawdzi tego nie wiem ale dlaczego babka, dziennikarka(również Ewa Siedlecka) oficjalnie miałby podawać nieprawdę i ośmieszać swoją stację, która daje jej chlebuś?

Przypominają mi się zaraz moje lata szkolne, kiedy to na ścianie w klasie wisiał orzeł z głową wolna od obręczy i dwa portrety tow. Wiesława Władysława Gomułki oraz Józefa Cyrankiewicza.

Drugą sprawą, którą podano w programie, to decyzja ministra od zdrowia jaśnie oświeconego księcia, pana Radziwiłła – wycofanie finansowania dla szpitala w Bytomiu, który wykonywał unikatowe na skalę Europejską ( nikt poza tym szpitalem w Europie tego nie wykonywał) operacje na płodach przywracające zdrowie dzieciom. Jeżeli pana ministra łączy cokolwiek rodowo z Radziwiłłami zdrajcami narodu to chyba wiemy z kim mamy sprawę i z wielką ochotą dolączmy w poczet tychże zdrajców.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sie 2017, 11:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
To straszne ale Naród to zrozumiał i już tylko 36% Polaków chce głosować na PiS. Czyli pozostali mają druzgoczącą przewagę 64%.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sie 2017, 20:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
:lol: :lol: :lol:
Wpadka propagandy PiS.

Premier Beata Szydło pojechała w Bory Tucholskie. Udzielała wywiadu Telewizji Polskiej, gdy pewien mężczyzna zaczął wylewnie dziękować jej za pomoc. Internauci sprawdzili kto to. Starosta Tucholski Michał Mróz. W sieci zawrzało.

Obrazek

http://www.wiesci24.pl/2017/08/19/wpadk ... ce-szydlo/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2017, 9:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Slyszalam to wczoraj i mysle sobie co jest kurwa co ten gosc pierdoli? Nawet mu sie glos ze wzruszenia łamał :lol:
Mentalna i intelektualna bieda i zenada tego rzadu rozwala.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2017, 11:03 
A Pan Barycki, też sobie popłakiwał wzruszony dobrocią rządu.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 177 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group