forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 7:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 439 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 lis 2020, 11:22 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
logik pisze:
Komandor pisze:

Zobaczymy tow. Komandor po 11.11.


ASZ Dziennik zapodał, że Bąkiewicz chce ominąć zakazy i zorganizować zmotoryzowany marsz.
Wzywa patriotów w samochodach. :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lis 2020, 13:14 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Najmłodsi patrioci robią już próbę generalną

https://www.facebook.com/photo?fbid=154 ... 8570653867


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lis 2020, 14:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1500
No to będzie festiwal ZOMO

https://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,360 ... :undefined

Cytuj:
Koniec radosnego machania do protestujących. Policja zmienia taktykę i robi porządek z ulicznym karnawałem: znów sypią się mandaty i wnioski o ukaranie do sądu. Zielone światło dał komendant główny. Efekty już widać.


Trza narobić popcornu... :lol: :lol: :lol: :lol:

Cytuj:
Ministerstwo Zdrowia poinformowało w poniedziałek 9 listopada o 21 713 nowych potwierdzonych zakażeniach koronawirusem w Polsce. Średnia za ostatnie siedem dni to ponad 24,6 tys. nowych przypadków dziennie. Gdy ta liczba wzrośnie do ok. 27-29 tys., czeka nas twardy lockdown. Jeśli tendencja się utrzyma, tę granicę przekroczymy w czwartek 12 listopada.


Dobry pretekst, by wprowadzić godzinę milicyjną, spacyfikować wszelkie protesty i opublikować zakaz aborcji. :lol: :lol: :lol:

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lis 2020, 14:23 
Offline

Rejestracja: 10 wrz 2014, 8:29
Posty: 638
Jarosław Szymczyk. Zapamiętać trzeba gościa zapamiętać. Może obejrzymy kiedyś relację z przywitania go w celi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lis 2020, 15:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Koniecznie.
Facet boi się rządzącej szajki.
A za uszami ma tuszowanie sprawy zabójstwa Stachowiaka.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lis 2020, 8:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1500
Jeżeli protestujący zajmą drogi i ulice, należy "niezwłocznie przystępować do natychmiastowego działania zmierzającego do przywrócenia ruchu na zablokowanych odcinkach i egzekwowania zachowań zgodnych z prawem" - to fragment polecenia komendanta stołecznego policji, dotyczącego postępowania funkcjonariuszy z uczestniczkami strajków kobiet. Szef KSP nakazuje także "działanie, nie negocjowanie". Onet poznał treść dokumentu.

Obrazek

Lać, walić czy gazy puszczać? :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lis 2020, 13:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1500
stary praktyk pisze:
Tak czytam od jakiegoś czasu Wasze wpisy i zaczynam się martwić. Chodzi mi głównie o wpisy CM ale i reszty dziewczyn.
Oczywiście zgadzam się z zawartością ale:
Wszyscy zdajemy sobie sprawę z faktu, że prawo oraz zapisy Konstytucji są przez obecną władzę olewane i pisanie tu jest wołaniem "na puszczy". Jedynym efektem może być jedynie wizyta u którejś z was smutnych panów albo pobudka o 6 rano razem z drzwiami w wykonaniu antyterrorystów.
Nie tędy droga.
Tu potrzebne są konkretne działania...znaczy, - odpowiednie do zaistniałej sytuacji.
Niestety, ale na chwilę obecną jedynie wsparcie UE poprzez sankcje wobec obecnego rządu, mogą - zagwarantować bezpieczeństwo obywatelom/przeciwnikom obecnej opcji u koryta. Bo siłowe rozwiązania w chwili obecnej są z góry skazane na niepowodzenie. I każda próba takich działań skończy się - odpukać, - rozlewem krwi. Vide, - Białoruś. W dodatku - konsekwencje poniosą osobniki cenne dla przyszłości naszego kraju. Szumowiny pozostaną bezkarne.
Osobiście bym się przyczaił i jeszcze poczekał. Albowiem, w/g mnie, - jeszcze jest za wcześnie......
Ale to jedynie moja opinia i zgadzać się z nią nikt nie musi.
Nie mniej zobowiązuję się do wspierania smalcem, czosnkiem i cebulą każdego, kto ewentualnie znajdzie się pod celą z przyczyn wiadomych. A i gotów jestem zorganizować grupę wsparcia z naszych forumowiczów.
Podejrzewam, że zarówno Oldi, Parafonu czy nawet Wezyr wesprą moje wysiłki w tych działaniach. :D

p.s
Trochę zażartowałem na koniec ale w ogóle to jestem poważny....!


Moim zdaniem uliczny protest będzie wygasający. Pat nie zniknie - żadna ze stron nie ustąpi, wręcz się umocni. Władza PiSowiecka będzie nasilać represje pozasądowe (kary administracyjne, zastraszenia, donosy) i podczas protestów będzie dochodzić do pobić. Rozlew krwi jest mało prawdopodobny, bo kobiety nie znaczną rzucać mołotowami i dokonywać zamachów, zaś stronie rządowej zależy na zachowaniu kontroli nad sytuacją - konflikt ma się tylko tlić. Dlatego działanie OSK zejdzie do podziemia (networking). Rozbudowana sieć komórek OSK pozwoli na większości kobiet zainteresowanych aborcją na jej dokonanie za granicą.

Pytania otwarte:
1. Czy OSK stanie się partią polityczną?
2. Czy OSK pozostanie wyłącznie ruchem społecznym?
3. Czy OSK wymusi w przyszłości zmianę prawa odnośnie kwestii aborcji?
4. Zakładając planowe wybory w 2023 czy rewolucyjny zapał OSK przetrwa?
5. Jaki będzie wpływ OSK na proces sekularyzacji w Polsce?

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lis 2020, 13:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1500
MMM pisze:
Możesz NIE zakładać kolejnych wątków? Jest ich wystarczająco wiele i nowych nie trzeba.

Chce go poświecić wyłącznie temu zagadnieniu, a nie napierdalance. Proszę uwierzyć w moje intencje.

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lis 2020, 13:57 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Odp 1. - wątpię.
Odp 2. - jest taka możliwość.
Odp 3 - w odległej, - tak.
Odp 4 - na dwoje babka wróżyła. Kobiety mają również inne zajęcia....nie to, co my...!
Odp 5 - mam nadzieję, że spory. Przynajmniej u tej, rozsądniejszej części. Na wsi niewiele się zmieni.

Ale to tylko moje podejrzenia..... :roll:

Poza tym zgadzam się z resztą Twojego posta.


Ostatnio zmieniony 22 lis 2020, 13:59 przez stary praktyk, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lis 2020, 14:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1500
MMM pisze:
Ten w zupełności wystarczy, też go założyłeś.

viewtopic.php?f=4&t=832


To jest zupełnie inna para kaloszy. Chodzi mi wyłącznie o los OSK.

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 439 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 170 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group