forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 6:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 439 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 44  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 wrz 2016, 9:48 
IroB pisze:
nikt nie potrzebuje wojny, czy to domowej czy tez miedzynarodowj, inteligencja potrafi rozwiazywac konflikty mediacja i kompromisami....
niestety nie jest to kwestia potrzeby a obnizajacym sie poziomem inteligencji czlowieka i to moze doprowadzic ze po dziesiatkach lat pokojowego wspolistnienia w Europie cos moze pierdolnac.....ja ze swojej strony deklaruje nieagresje , przekazuje Wam usery znak pokoju
:)



Przeczytaj to co napisałeś i postaraj się zrozumieć o co ci chodzi. Ja nie mogę.
Duzymi literami masz...


Na górę
  
 
Post: 01 wrz 2016, 9:53 
kowalew pisze:
logik pisze:
IroB pisze:
ano, zlozone technologie sa wynikiem jednostkowego rozwoju, w masie glupiejemy niestety.


No, ale żeby je obsługiwać trzeba coraz więcej wiedzieć. Jak to się u mnie mówiło-trzeba mieć łeb jak sklep.


Wiedza i inteligencja (mądrość) to różniące się pojęcia. Wcale nie muszą iść w parze. Może nie będę skromny, ale sądzę, że mam wiedzę większą od Sokratesa. W tym również taką, że jestem mimo to od niego znacznie i to bardzo znacznie głupszy.
To była taka uwaga obok tematu. Logik! Zmień tytuł tego wątku, bo bije po oczach niedorzecznie.


Taaaaaaa, osoby o poziomie wykształcenia wyższym od poziomu inteligencji. :D


Na górę
  
 
Post: 01 wrz 2016, 9:58 
Bije od ciebie agresja intelektualna. :lol:
Iro tylko chce być miły. ;)

A tak w temacie...Nie po to chłopaki mają przygotowane paszporty w szufladach wraz z rozpiską punktów kontaktowych w całej Europie, żebyście mogli filozofowaniem ograniczać ich możliwości decyzyjne. Będą chcieć wojny, to ją zrobią.
Macierewicz chce, Kaczyński chce, ale to nie oni rozdają tu karty. Mam nadzieję, że mam jeszczę parę lat spokoju. Później cholera wie...


Na górę
  
 
Post: 01 wrz 2016, 10:07 
Prawo Murphy`ego. Jeżeli coś się może wydarzyć to nie pytaj "czy", tylko " kiedy".
Będzie wojna i tyle. Bankrut tego wymaga i doprowadzi do tego.
Żydowscy bankierzy uratują wolny swiat i zdobycze usrajskiej demokracji - jak zwykle...


Na górę
  
 
Post: 03 wrz 2016, 13:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Cytuj:
o posiadłości w Oblęgorku: "Wchodziłem na wzgórze ponad spółdzielnią produkcyjną imienia mojego przodka i mówiłem sobie: to wszystko nam zabrali". Czy pan i pana rodzina mieliście poczucie historycznej krzywdy?

Bartłomiej Sienkiewicz: Oczywiście tak i dotyczyło to całej klasy post-ziemiańskiej, .....

w konsekwencji, rewolucji wewnętrznej sprowadzającej się do wyzucia nas z ziemi, z tradycji, z majątku, jawnie niesprawiedliwej. Armagedon, który trafił całą tę klasę, przyjmowany był wyłącznie jako dopust boży, jako wielka historyczna krzywda.....

Bo jaka jest podstawa np. zasiedlenia Ziemiach Zachodnich? Przecież Poczdam to była czysta polityka - a czy czysta polityka może znieść prawo własności? ......

Problem rozmowy o "zwrocie własności" w Polsce dotyczy w różny sposób trzech czwartych Polaków i te trzy czwarte nie będą po stronie odzyskujących......


http://opinie.wp.pl/bartlomiej-sienkiew ... 250608769a


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 wrz 2016, 15:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
older pisze:
IroB pisze:
nikt nie potrzebuje wojny, czy to domowej czy tez miedzynarodowj, inteligencja potrafi rozwiazywac konflikty mediacja i kompromisami....
niestety nie jest to kwestia potrzeby a obnizajacym sie poziomem inteligencji czlowieka i to moze doprowadzic ze po dziesiatkach lat pokojowego wspolistnienia w Europie cos moze pierdolnac.....ja ze swojej strony deklaruje nieagresje , przekazuje Wam usery znak pokoju
:)



Przeczytaj to co napisałeś i postaraj się zrozumieć o co ci chodzi. Ja nie mogę.
Duzymi literami masz...




doadaje ze to tylko moim zdaniem: rostlumaczam o co mnie chodzilo i co mialem na mysli jako poeta....

na mysli mialem ze czlowiek nie powinien miec potrzeby wojny jakiejkolwiek albowiem jak wszyscy wiemy tylko zgoda buduje a wojna rujnuje. dalej mialem na mysli ze czlowiek inteligetny powinien umic rozwiazywac i tu sie wjebal skrot myslowy, ta potrzeba wojny jesli juz jest to wynika nie z potrzeby a z poziomem inteligecji ktory sie obniza jakby sie staczal po rowni pochylej i dlatego ja sie tez trwoze ze moze cus pierdolnac w Europie, mimo ze Ja jako jednostka deklaruje wam moja wole pokoju i stad ten rytualny przekaz znaku pokoju i nie chodzi tu wcale o pokuj bez klamek i z gumowymi scianami.

Czy teraz , kurwa, , kumasz, older, czy moze do Ciebie trzeba wycinankami duzych literek kolorowch.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 wrz 2016, 15:50 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
hmmmm, Polska porzebuje madrego spoleczenstwa a nie wojny. Chociaz, dialektycznie myslac wojna moze, mmmmm az strach wnioskowac, jakas rownowage czy opamietanie przywrocic.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 wrz 2016, 15:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
IroB pisze:
...

doadaje ze to tylko moim zdaniem: rostlumaczam o co mnie chodzilo i co mialem na mysli jako poeta....

na mysli mialem ze czlowiek nie powinien miec potrzeby wojny jakiejkolwiek albowiem jak wszyscy wiemy tylko zgoda buduje a wojna rujnuje.....


A w kontekście wzmiankowanych wyżej uwag Sienkiewicza?
Cytuj:
"to wszystko nam zabrali". Czy pan i pana rodzina mieliście poczucie historycznej krzywdy?"


Co począć z właścicielami niewolników, którzy domagają się swych słusznych praw? Podać znak pokoju?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 wrz 2016, 17:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Polska ani Europa czy Świat nie potrzebują wojen, czy to domowych czy światowych. Niestety zawsze trafią się tacy co na wojnie chcą robić interesy. Są też tacy co chcą zawracać przeszłość kijem. ze zwykłej głupoty lub paranoi.
Polacy są narodem szczególnym bo wyspecjalizowanym w niszczeniu własnego kraju.
Tedy; "vis pacem para bellum".

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 wrz 2016, 18:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Tobie co?! Tak aby pierdolnąć? Aby się przywalić?

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 439 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 44  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 49 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group