forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 3:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 439 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 44  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 sty 2017, 20:30 
korbaczeska pisze:
Zmianę też? :D
Jak wszystkich to wszystkich :)


A ich za co?
Mało Ci?
Może mnie też byś chętnie w pasiaku widziała? ;)


Na górę
  
 
Post: 15 sty 2017, 2:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
polar pisze:
korbaczeska pisze:
Zmianę też? :D
Jak wszystkich to wszystkich :)


A ich za co?
Mało Ci?
Może mnie też byś chętnie w pasiaku widziała? ;)


Ciebie to w pomarańczowym kombinezonie jak już, z rozpięcia wyłania sie nagi spocony tors...
aa, to nie ten wątek :lol:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2017, 7:13 
Offline

Rejestracja: 21 paź 2016, 22:16
Posty: 409
Guantanamo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2017, 10:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
szatanista pisze:
Guantanamo.


Dupeczki. :)

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2017, 10:40 
Janek Pluszkiewicz zaś przywalił jak trzeba:
..."
NAĆPANY ALFONS Z USA OBJĄŁ OPIEKĘ NAD LOTEM NIERZĄDNIC



Władzą III RP od 1989 do 11 stycznia 2017 roku, jest społeczny rynsztok, a to; kosmopolici, donosiciele, zdrajcy, menele, oszuści, dewoci, złodzieje, kanalie pozbawione rozumu i sprzedajne stare lampucery. To jest prawdziwy przekrój władz III RP od 1989 roku do nadal. Od 11 stycznia 2017 roku sprzedajnym, ohydnym starym lampucerom, po Śląsku motykom, zamarzyła się opieka naćpanego alfonsa z USA. No i Alfons się zjawił! Umyte i uczesane stare lampucery, były gotowe do nawet publicznego spółkowania z przybyłymi alfonsami. Naczelny armijny idiota, z opuszczonymi kalesonami a nuż się coś trafi- nie było chętnego, opowiadał brednie godne wyłącznie idioty. Cyt. Gdy wy jesteście tutaj, wojska polskie są w Afganistanie; wtedy gdy wy jesteście tutaj, wojska polskie są w Kuwejcie i w Iraku. Wtedy, gdy wy jesteście tutaj, polskie okręty płyną tam na Morze Śródziemne, żeby bronić także południowej flanki NATO przed wszelką agresją, jakąkolwiek agresją, bo razem bronimy wolności, razem bronimy niepodległości wschodniej flanki NATO i razem bronimy niepodległości Europy”- mówił naczelny armijny idiota, zwracając się do żołnierzy USA, którzy przybyli do Polski w ramach wzmocnienia wschodniej flanki NATO” koniec cytatu . Co robi naczelny ludobójca z USA w Afganistanie, Kuwejcie, Iraku, Libii, Syrii, na Morzu Śródziemnym? Co tam ma do szukania ludobójca z USA? Kogo tam broni i kto ich o to prosił? W imię jakich interesów mordujemy niewinne narody tysiące kilometrów od swoich granic? Ten naczelny armijny idiota też tego nie wie. Jest tak durny, że nie wie co mówi. Oto dalsze brednie tego idioty. Wraz z waszym przybyciem- naćpanych alfonsów z USA, skończyła się Jałta, odzyskaliśmy wolność. Nikt tego durnia nie oderwał od mikrofonu. Idiota nie wie, że USA były czynnym uczestnikiem Jałty podobnie jak Anglia. I tak; to USA i Anglia przyznali ZSRR zwierzchnictwo nad Polska i 1/3 Niemiec. To USA i Anglia uznali rząd PKWN za jedynie legalny, Churchill i Roosevelt uznali zgodność działań NKWD z konwencją dotyczącą prowadzenia wojny na lądzie – w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa, spokoju i porządku na tyłach Armii Czerwonej na terytorium Polski. Sojusznicy dali Stalinowi carte blanche na siłowe zniszczenie podziemia zbrojnego. Nie mogło to dotyczyć AK- jak chce nowo napisana historia, bo ta już nie istniała od 19 stycznia 1945 roku. A konferencja w Jałcie odbyła się w dniach 4- 11 luty 1945 rok. Ale proces szesnastu w Moskwie w czerwcu 1945 roku był w pełni zgodny z ustaleniami w Jałcie, mieścił się w ramach carte blanche jakie USA i Anglia dali ZSRR. Co do sfałszowanych wyborów – referendum. Samo uznanie sfałszowania wyborów, jest tym samym co uznanie naszych ojców i dziadków za idiotów. Ogromna większość, w granicach 70%-80% uczestników referendum, to pariasi z II RP, bezdomni, bezrobotni, pracownicy sezonowi, komornicy, lokaje, robotnicy, fornale, i ogrom, niewyobrażalna liczba analfabetów. Prawdę moich slow potwierdza fakt, że w państwowych urzędach byli zatrudnieni jako urzędnicy absolwenci gimnazjum, to była powojenna inteligencja pracująca! Zdecydowana większość „wykształconych” to byli ludzie po 3 – 5 klasach szkoły powszechnej. Ci ludzie nie marzyli o powrocie II RP o powrocie swojej biedy, nie marzyli o bezdomności, bezrobociu, beznadziei, nowa władza dawała im- nam, to wszystko o czym marzyli w snach pokolenia Polaków. Przeczytajcie pytania referendum, nie zapominajcie, że prelegenci tłumaczyli ludziom treść, sens tych pytań. „SFAŁSZOWANE” REFERENDUM 1946

1. Czy jesteś za zniesieniem Senatu?
2. Czy chcesz utrwalenia w przyszłej Konstytucji ustroju gospodarczego, zaprowadzonego przez reformę rolną i unarodowienie podstawowych gałęzi gospodarki krajowej, z zachowaniem ustawowych uprawnień inicjatywy prywatnej?
3. Czy chcesz utrwalenia zachodnich granic Państwa Polskiego na Bałtyku, Odrze i Nysie Łużyckiej?

Takie trzy pytania zadali organizatorzy referendum. Te trzy pytania prelegenci rozwijali podczas organizowanych zebrań.

Gdyby rząd III RP, dziś zorganizował referendum z tymi samymi pytaniami, to trzy razy tak odpowiedziałoby co najmniej 80% Polaków, w tym wszyscy bezdomni, bezrobotni, przymusowi emigranci! 1.Kto z nas chce by istniał senat? Ilu z nas tego chce 1%? 2%? W pytaniu drugim organizatorzy referendum pytają, czy chcę mieć konstytucyjnie zagwarantowane prawo do pracy, czy zgadzam się by zakłady pracy zatrudniające powyżej 50 osób były państwowe? Ilu z nas dziś- po 27 latach raju kapitalistycznego, woli pracować u prywatnego niż w państwowej firmie? 5%, czy więcej? Ilu z nas mając do wyboru pracę u prywatnego lub państwowego pracodawcy wybierze prywatnego/ 2%? czy 5% zatrudnionych? B. Ilu z nas akceptuje obecne latyfundia 500 hektarów i więcej? C. Ponadto w drugim pytaniu organizatorzy pytają czy chcę darmowej edukacji, darmowej służby zdrowia, darmowych, żłobków i przedszkoli, a także czy chcesz darmowych koloni dla dzieci. Praca dla każdego. Kto tego nie chciał? D. trzecie pytanie. Czy chcę utrwalenia zachodniej granicy na Odrze i Nysie. O wschodnią granicę nie było pytania. Granica na wschodzie jest linią Curzona, akceptowana przez aliantów w całości i ona nie podlegała pod dyskusję. Nasza zgoda, lub jej brak były bez znaczenia. Z lokajami nie uzgadnia się niczego, lokajów się informuje lub nie o podjętej decyzji. Dla zachodu i wtedy i dziś jesteśmy tylko wszawymi lokajami, których nawet naćpane ludzkie hybrydy z USA nie wpuszczają bez wiz do swojego raju! Odpowiedź musiała być jedna TAK, dla zachodniej granicy. Teraz dajmy sami sobie odpowiedź, jakie punkty zawarte w referendum, nie zostały spełnione? JAKIE PUNKTY REFERENDUM NIE ZOSTAŁY SPEŁNIONE? Proszę je wymienić! Porównajmy realizację punktów zawartych w referendum z roku 1946 przez PRL, z realizacją 21 postulatów gdańskich z roku 1980. Postulaty. 17.08.1980 w zderzeniu z rzeczywistością III RP, brzmią jak chichot kryminalistów z ofiar. Taka jest prawda!"


Na górę
  
 
Post: 15 sty 2017, 12:04 
korbaczeska pisze:
Ciebie to w pomarańczowym kombinezonie jak już, z rozpięcia wyłania sie nagi spocony tors...


Zaraz tam spocony...
Tera tym wanieje
Obrazek

korbaczeska pisze:
aa, to nie ten wątek :lol:

Przestań hornetyzować*. :lol:
To wolne fo. Możemy pisać, gdzie chcemy. ;)

*hornetyzować - szczególnie dramatyzować, rwać szaty nad gównianymi problemami :lol:


Na górę
  
 
Post: 18 sty 2017, 12:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Adam Mazguła udostępnił link.
8 min

Jak PiS wywołał wojnę „puczową”
Polityczna wojna grudniowa, zwana dalej przez PiS puczem, była konsekwencją upadku idei tej partii w resortach siłowych i była obliczona na odzyskanie wpływów.
W listopadzie, po serii artykułów prasowych i na forach internetowych czuć było zaniepokojenie w wojsku i policji. Kolejne dymisje i maryjne wypowiedzi Macierewicza, a także kłamstwa Błaszczaka pokazywały oblicze władzy. Wtedy to ukazały się dwa dokumenty. Pierwszy to list otwarty do generałów i żołnierzy z 28 listopada, wzywający wojskowych do poszanowania prawa i konstytucji. Zaraz po tym, następny dokument z 3 grudnia „Stop dewastacji Polski” z podpisami ważnych osobistości życia publicznego.
Władza nie mogła tego puścić płazem. Morale wojska i policji znacznie się zradykalizowały. Nie tylko ja, otrzymałem dziesiątki, jak nie setki informacji i gestów poparcia od mundurowych. Byli to również wojskowi i funkcjonariusze będący w służbie. W tej liczbie również dowódcy obecnych jednostek wojskowych. Ale przecież nie tylko do mnie przychodziły informacje w tej sprawie. Zawrzało w służbach również po opublikowaniu projektów ustaw nazwanych kłamliwie ubeckimi i wronowymi, które odbierają zbiorowo uprawnienia emerytalne wojskowym i funkcjonariuszom. Tymczasem, już po 4 następnych dniach ukazał się dokument, wzywający do protestów na 13 grudnia. Dla PiS tego było za wiele. Była to realna groźba utraty kontroli nad resortami siłowymi.
Władza nie przebierała w środkach i sposobach walki o odbudowę nastrojów w służbach. Zmasowany atak na wszystkich, którzy odważyli się pisać i mówić prawdę o sytuacji w kraju. Szczególnym obiektem ataku stałem się dlatego, że byłem sam. Zmanipulowany materiał z mojej wypowiedzi, o stanie wojennym, z wulgarnymi i nie prawdziwymi zdjęciami, brutalnymi komentarzami , nie mającymi nic wspólnego z prawdą, stały się narzędziem propagandowego ataku państwa totalitarnego na mnie. Bez możliwości komentarza lub obrony. Była to czysta propaganda Goebbelsowska w TVP i wszystkich mediach zależnych od władzy i kościoła, która jeszcze nie umilkła. Tej retoryce poddały się inne media odbierane jako niby niezależne.
Najwyżsi urzędnicy PiS z PAD em i Szydło na czele, nazywali mnie oprawcą, ubekiem, człowiekiem bez honoru, komunistą, kulturalnym mordercą itd. Zaszczuli mi rodzinę, zaszczuwali organizacje patriotyczne, którym przewodziłem. Zażądali zaprzestania noszenia munduru, straszą odebraniem mi emerytury, degradacją, pozbawienia odznaczeń i procesami karnymi za wychwalanie stanu wojennego. Zapewniali narrację odcinania się od mojej postawy kolejnych osób. To, że oni włożyli mi w usta to, o co mnie chcą oskarżyć, nie ma znaczenia.
To jest wojna! Nie chodzi tylko o to, aby zniszczyć człowieka, który ośmielił się mówić prawdę, ale o coś o wiele ważniejszego. Oto władza pokazuje , co mogą zrobić z każdym obywatelem, z każdym wojskowym czy policjantem, który ośmieli się ją krytykować. To zburzenie wzorca postepowania, zakneblowanie ust odważniejszym i zastraszenie pozostałych. Efekt tego działania zbadała władza 2 dni przed świętami, kiedy to Błaszczak i Macierewicz stawiali telefonicznie zadania dowódcom, aby wprowadzili podwyższony stan gotowości bojowej w swoich jednostkach. Udało się tylko w policji i efekt : 2,5 tys. policjantów zaangażowanych w „obronę” Sejmu. Wojsko odmówiło, bo do tego są procedury i nie można takich spraw zarządzać przez telefon. Macierewicz się wściekł. Zażądał podpisywania lojalek od dowódców i ponownie wprowadził Misiewicza do „uzdrawiania” wojska. Efekt wciąż trwa. Zwalnianie ze służby, dymisje, zawrotne kariery wiernych misiewiczów.
Potem zaczął się spór o Sejm i niszczenie kolejnych polityków oraz atak na Mateusza Kijowskiego i KOD. Ten sam cel i metody.
Wojna trwa, ale wywołał ją PiS dla ochrony własnych interesów. Raczej nie pucz , ale przeciw puczowi i to jest oczywiste.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sty 2017, 12:31 
proponuję opozycji zjednoczyć się pod jednym sztandarem POPuczyny


Na górę
  
 
Post: 18 sty 2017, 12:34 
I przewodnictwem Mariuszka Kijowskiego... :shock:
Już zapowiedział obronę stołka przewodniczącego do krwi ostatniej... :lol: :lol:


Na górę
  
 
Post: 18 sty 2017, 12:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
A co cię tak boli jego stołek?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 439 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 44  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group