forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 5:46

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 439 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 44  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 sty 2017, 12:43 
Po prostu nie lubię pierdolonych, małych krętaczy.
A Ty - chyba wręcz odwrotnie. Może być o PiS-owskim charakterku byle nie pod tym szyldem...


Na górę
  
 
Post: 18 sty 2017, 12:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Skorpion13 pisze:
Po prostu nie lubię pierdolonych, małych krętaczy.
A Ty - chyba wręcz odwrotnie. Może być o PiS-owskim charakterku byle nie pod tym szyldem...


Mnie to nie interesuje.
Najważniejsze jest ujebanie pisiorów.
Ktoś to musi robić. Jeśli będzie się szukać dziewic bez skazy, to lepiej od razu dać sobie spokój.
Bo życia na takie szukanie nie starczy.
A gra się takim składem, jaki się ma.
Na przebudowę drużyny jest czas podczas przerwy między sezonami. W trakcie gry raczej się tego nie robi.
A stołki małych krętaczy mnie nie zajmują.
Bo mnie te stołki nie dotyczą.
A może ty aspirujesz do stołka Kijowskiego?
I stąd ten ból dupska?

PS.

Skoro Kijowski jest taki beee, to czemu do tej pory nie zajęła się nim prokuratura?
Pod wodzą zera powinni go roznieść w pył za te straszne "przewały".
A tu cisza. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sty 2017, 13:15 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/prokurat ... ia/dts8kfw

No i mamy cóś ładnego.
Znieważenie posłów i nawet operatorów!
I do pierdla i do paki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sty 2017, 14:23 
Cytuj:
Zarząd Główny KOD wydał komunikat, w którym wezwał Mateusza Kijowskiego do ustąpienia z funkcji. Jednak liderowi za bardzo podoba się bycie liderem, by miał tak łatwo rezygnować.

Kijowski Gate rozgorzał na nowo, kiedy ujawniono dwie kolejne faktury na 30 tysięcy. W sumie wychodzi więc 120 tys. czystego zysku dla firmy Mateusza i Magdaleny Kijowskich. Lider nie wie do końca, jakąś strategię należałoby tu zastosować, by nie utonąć: najpierw przeprosił i przyznał, że nadużył zaufania członków stowarzyszenia, teraz zmienił zdanie i sprawa dodatkowych faktur to według niego nic nie znaczący incydent: – Mówimy o dwóch dodatkowych fakturach, które były omyłkowo wystawione i nigdy nie były zaksięgowane. Z niewiadomych przyczyn stowarzyszenie przelało pieniądze. Ja te pieniądze przyniosłem w gotówce, ale zarząd nie zaakceptował tej formy. Zostały przelane i w tej chwili powinny być na koncie stowarzyszenia.

Może poproś WW - łobruńco łuciśnionego Mateuszka - aby ktoś wyjaśnił Ci do próby popełnienia jakiego rodzaju przestępstwa przyznał sie Kijowski?
Tego typu ,,błędy'' nie zdarzają się ot tak sobie... Tak samo jak ,,niezaksięgowanych'' faktur nikt nie zapłaci. :shock:
Leczenie syfa dżumą - to nie jest metoda.


Na górę
  
 
Post: 18 sty 2017, 14:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Jak zwykle, przekręcasz to, co piszę.
Nie bronię Kijowskiego. Tez uważam, że to krętacz.
Uważam jednak także, że:
- po pierwsze rozliczenia w KOD to nie twoja, ani moja sprawa.
- po drugie: działalność KOD nie polega na roztrząsaniu rozliczeń między członkami. To ich wewnętrzna sprawa.
- po trzecie: co na to prokurator?

A ty, skoro tak nie lubisz małych krętaczy, to czemu nie przypierdalasz się do wszystkich, którzy mają coś na sumieniu.
Gdzie twój głos oburzenia na obecność w publicznym, nie małych krętaczy, a ordynarnych złodziei? Czyli posła Pięty albo Jojo.
No, dalej. Co, oni gorsi od Kijowskiego?
Napisali coś na ten temat w biuletynie dla aktywistów?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sty 2017, 18:00 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
no ! albo czemu nie przypierdoli się do tego kruciaka z kotem , co to za kierowcę robi z tylnego siedzenia (jak to dobrze że ja wysoka jestem )

po za tym ja tu czegoś nie kapuję, gdzieś musi być jakiś myk, bo skoro KOD nie miał zastrzeżeń i za każdą fakturę płacił bez mrugnięcia okiem, to chyba były wystawione prawidłowo.

Małgoska no powiedz sama , dostajesz fakturę do zapłaty i co tak sobie szast prast przelewasz grosz czy dwa bez weryfikacji sprawdzenia co z czym się zjadło

a z prokuratorem to chyba na wyrost , prokurator w tej sprawie sam z siebie , to nawet długopisem nie ruszy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sty 2017, 18:43 
Beton, Kijowski to kręt jakich mało. I tu z bólem, ale Skrorpion ma rację. Kolo robił wałki z fakturami, by go komornik za zaległe alimenta nie ścignął. Zarabiał bo 15 tysi, a z zasądzonych 2,1 tysia płacił połowę..7 lat już za te alimenty zalega..
U nas na wsi wałek zrobił, że niby go kibole atakowały..Leżałam z zapaleniem płuca, nie byłam na spotkaniu, podałam tu info, okazało się że bzdura. Nie było kiboli, a dwóch najebanych 16 latków.. no, ale tak na bierząco mi pisali.. Kijowski to kręt jakich mało, cwaniak i szuja. Ludzie z KOD-u chcą by odszedł i nie szkodził sprawie, a pajac kasę zwąchał i się siłowo stołka trzyma. Przez co KOD utopi..
Będzie tu u nas spotkanie z Wałesą, od początku chciałam iść, już antybiotyki mi odstawili, już mogę..Akredydacji mi trzeba, przez opolski KOD muszą ludzie załatwiać, to normalne? Ja już ją mam,bo trochę dla tego miasta działam, ale na litość boską, co ma KOD do Wałęsy?

I myk pewnie jest, taki jaki był w Kongresie Kobiet...weź pojedź na ''szkolenie'' a sobie z Nowicką i Senyszyn fotkę zrobisz. A jak się spiszesz, to cię na listy wpierdolimy. Może nawet wójtem zostaniesz jak Magda z Serocku..A że jakaś tam babka została bez środków do życia i z 3 dzieci, to ją olały, feministki pierdolone. Mogła dzieci nie rodzić, mogła chłopu nie ufać, nawet 10 zł wysłać kobiecinie na chleb nie potrafiły.. Żenada i chujnia, tu o koryto chodzi, o nic więcej.


Na górę
  
 
Post: 18 sty 2017, 18:55 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Ja nie twierdzę że nie jest przekrętas , ino pod rozwagę daję ,że ktoś mu na te wałki pozwolił, ponieważ średnio rozgarnięta księgowa wyłapie w try miga że śmierdzi, zatem ten kod i ten Kijowski po jednych pieniądzach. Nie mówię tu o szeregowych członkach i zwolennikach tego KOD-u lecz o ty co przy papierach grzebią na wysokich stołkach. Znowu doły zostaną oszukane, tak jak za czasów Palikota i spółki, zostanie ino niesmak w odbycie.
Sprawa alimentów też jakaś dziwna , niby nie płaci a z żoną ma spółkę


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sty 2017, 18:59 
Ma spółkę z drugą żoną. Co to jak kręty z fakturami wyszły, nagle napisała, że raka miała, i pomocy im było trzeba na leczenie..


Na górę
  
 
Post: 18 sty 2017, 19:01 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Jak wszędzie Aga, jak wszędzie............!
Tylko naiwne lemingi myślą, że rząd nic ino mysli jak się biednymi zająć by zostali bogatymi..........


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 439 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 44  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 192 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group