forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 439 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 paź 2020, 21:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Kościół w Polsce chyli się ku upadkowi...

Apel księży „5 x NIE, 5 x TAK”
++++++++++++
W apelu księża wzywają m. in. do zaprzestania używania religii do celów politycznych i porzucenia przekonania, że rozstrzygnięcia prawne mogą przynieść trwałą zmianę wrażliwości sumień, czego pragniemy głosząc Ewangelię. Sygnatariusze zachęcają do szczerej i realnej „otwartości na myślących inaczej i dialog z nimi, w miejsce często spotykanej postawy oskarżeń wrogów Kościoła i mentalności oblężonej twierdzy”.
Pod apelem podpisali się m. in. o. Maciej Zięba OP, ks. Andrzej Szostek, ks. Adam Boniecki, o. Adam Szustak OP, o Tomasz Dostatni OP, o. Wojciech Jędrzejewski OP, o. Stanisław Jaromi OFM Conv, ks. Andrzej Luter, ks. Grzegorz Michalczyk, o. Wacław Oszajca SJ, ks. Andrzej Perzyński, o. Jacek Prusak SJ.
=============
https://misyjne.pl/apel-ksiezy-5-x-nie-5-x-tak/

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2020, 0:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1496
MagnificencjaS pisze:
Kościół w Polsce chyli się ku upadkowi...

Apel księży „5 x NIE, 5 x TAK”
++++++++++++
W apelu księża wzywają m. in. do zaprzestania używania religii do celów politycznych i porzucenia przekonania, że rozstrzygnięcia prawne mogą przynieść trwałą zmianę wrażliwości sumień, czego pragniemy głosząc Ewangelię. Sygnatariusze zachęcają do szczerej i realnej „otwartości na myślących inaczej i dialog z nimi, w miejsce często spotykanej postawy oskarżeń wrogów Kościoła i mentalności oblężonej twierdzy”.
Pod apelem podpisali się m. in. o. Maciej Zięba OP, ks. Andrzej Szostek, ks. Adam Boniecki, o. Adam Szustak OP, o Tomasz Dostatni OP, o. Wojciech Jędrzejewski OP, o. Stanisław Jaromi OFM Conv, ks. Andrzej Luter, ks. Grzegorz Michalczyk, o. Wacław Oszajca SJ, ks. Andrzej Perzyński, o. Jacek Prusak SJ.
=============
https://misyjne.pl/apel-ksiezy-5-x-nie-5-x-tak/


Jakoś nie mogli się sami przemóc przez 27 lat. I dopiero gdy zapaliło im się pod dupami, ruszyło ich sumienie.

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2020, 11:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1496
Cytuj:
Szef Falangi: 10 tys. narodowców w Warszawie. Nawet połowa z nich przeszkolona z taktyki walki
Lider Falangi Bartosz Bekier opowiada o tym, jak będzie wyglądał najbliższy weekend w Warszawie z perspektywy narodowców. Ugrupowania narodowe jednoczą się i mobilizują duże siły. Wobec tak dużej liczby ludzi w mieście, targanej problemami policji będzie bardzo trudno kontrolować sytuację.


https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... h,79cfc278

Polska = Rosja 1918-21

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2020, 11:22 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Jak na 39mln. kraj, - to garstka. Jak na protestujące kobiety, oraz wsparcie policji i żandarmerii, - wystarczy...... :oops:
Martwię się....! :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2020, 11:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1496
stary praktyk pisze:
Jak na 39mln. kraj, - to garstka. Jak na protestujące kobiety, oraz wsparcie policji i żandarmerii, - wystarczy...... :oops:
Martwię się....! :(


Nie jestem jasnowidzem, tylko analizuję bifurkacyjne modele reakcji nieodwracalnych. Z teorii podobieństw wynika, że kobitki...przegrają. Wiele osób zginie. Opóźni się ich proces rewolucyjny jedynie do śmierci Kaczyńskiego. Ale rewolucja październikowa 2020 przyniesie efekty w postaci całkowitej DEKACZYZACJI i laicyzacji.

UPDATE
Cytuj:
Wszyscy żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej otrzymają powiadomienie o konieczności stawienia się w swojej jednostce wojskowej - poinformował płk. Marek Pietrzak, rzecznik prasowy WOT. Wezwanie związane jest ze zwiększonym zaangażowaniem terytorialsów w walkę z koronawirusem.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... =BoxOpLink

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2020, 12:32 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Niestety ale chyba masz rację....!
Jedynie jakiś cut.....ale ja w te rzeczy nie wierzę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2020, 12:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1496
stary praktyk pisze:
Niestety ale chyba masz rację....!
Jedynie jakiś cut.....ale ja w te rzeczy nie wierzę.


Oby tylko ofiar było jak najmniej. Chciałbym, żeby nazwisko Kaczyński było tym, co Hitler w Niemczech. Żeby zostało WYMAZANE z historii Polski. Obiecałem sobie, że splunę na jego grób. :evil:

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2020, 14:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1496
W mediach społecznościowych pojawia się coraz więcej zdjęć z Warszawy, na których widać oddziały Żandarmerii Wojskowej. Z kolei pod Sejmem pojawiła się wojskowa ciężarówka. "Przed wieczornym protestami Sejm zbroi się z wykorzystaniem wojska. Manifestacje i blokady w różnych punktach Warszawy rozpoczynają się o 17:00" - napisał na Twitterze Roch Kowalski, reporter TOK FM.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... #s=BoxMMt2

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2020, 20:42 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
Nie wiem, jak to u Was wygląda, ale u mnie jest konflikt pokoleń i wprowadzony dopiero dzisiaj ok. 16:00 zakaz wstępu na cmentarze od jutra, zaowocował awanturą rodzinną:)
Bo powinnam dzisiaj, a planowałam na jutro - bo dzisiaj były sprawy ważniejsze dla żywych.
Taki malutki cwany myk i Macierz moja postawiła mnie po drugiej stronie barykady.
Przypuszczam, że nie tylko u mnie taki ambaras.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2020, 21:20 
Na cmentarze? Proszę bardzo. Trzeba umrzeć i już!


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 439 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group