forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 223 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 sty 2018, 8:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
To było w roku 2017? A ABW to pod jakiego mninistra pisdzielskiego podlega? Jakbym stalinowski smrodek ubecki czuł od pisiarni.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sty 2018, 12:31 
Interesujecie się losem faszystowskiego przywódcy faszystowskiej partii na faszystowskim wątku założonym przez faszyzującego prola?
Tylko dlatego żeby dopierdolić Ziobrze?
Poproszę tylko raz... Odejdźcie w pokoju.


Na górę
  
 
Post: 18 sty 2018, 12:33 
Panie Polar, to czekiści..., oni nie muszo rozumić..


Na górę
  
 
Post: 18 sty 2018, 12:52 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Z tego co pamietam, to tylko z jednym interlokutorem się wadziles w tej materii .I czego histeryzujesz no czemu. Masz tego Piskorkiego na wyłączność czyco?
To dopolara było ,ktoś się wcisnął między posty iglupio wygląda.


Aaaaa przypomniało mi się to był wrl czy jakoś tak :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sty 2018, 13:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
Interesujecie się losem faszystowskiego przywódcy faszystowskiej partii na faszystowskim wątku założonym przez faszyzującego prola?
Tylko dlatego żeby dopierdolić Ziobrze?
Poproszę tylko raz... Odejdźcie w pokoju.


Panie Polar, znowu Pan jedzie w płot zamiast popierdalać swoim wytyczonym torem jazdy, czy jak kto woli właściwą trajektorią aby nie wyjebać w pas bezpieczeństwa. To taka metafora z torów żużlowych którego to sportu fanem jestem.

Nie chodzi mi o tegoż osobnika nazwiskiem Piskorski, kim jest, czy faszystą, czy komunistą. To człowiek i skoro taki rzeczy jak opisano dzieją się w poletku "jebanej zmiany" to mnie to wqrwia. Także samo wqrwiłoby mnie, kiedy Panu wjeb spuściłby ktoś w celi, lub areszcie, np przesłuchujący Pana szkieł, choć Pana nie bardzo lubię. Człowiek Pan jest a człowiekowi choćby nie wiem jakim skurwysynem był szacunek i godność się należy. Tak więc spierdalać nie mam zamiaru. A Ziobrze i innym podobnym do niego sukinsynom dopierdalać trzeba, bo to oni odpowiedzialni są za to, że ten kraj staje sie powoli "Generalna Gubernią" PiSu. Dziwić się tylko mogę temu, że Pan nie widzi co sie tu dzieje.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sty 2018, 13:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
polar pisze:
Interesujecie się losem faszystowskiego przywódcy faszystowskiej partii na faszystowskim wątku założonym przez faszyzującego prola?
Tylko dlatego żeby dopierdolić Ziobrze?
Poproszę tylko raz... Odejdźcie w pokoju.


Panie polar - BEZ OBRAZY MAJESTATU - ale przecie to Pan żeś założył ten wątek pt. "Program Partii Zmiana" - a Mateusz Piskorski jest przewodniczącym tejże partii, z pewnością nie faszystowskiej. Amen.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sty 2018, 10:56 
beton pisze:
Z tego co pamietam, to tylko z jednym interlokutorem się wadziles w tej materii

No. A reszta z mordami ucieszonymi od ucha do ucha siedziała cichutko żeby rykoszetem nie oberwać.
Popełnili grzech zaniechania, a to równoznaczne jest ze sprawstwem i akceptacją jawnej niesprawiedliwości której doświadcza Piskorski.
Więc odmawiam im z powodu podwójnych standardów moralnych możliwość komentowania sytuacji.
Bo chujkom nie chodzi o sprawiedliwość, a jedynie o dalszą zabawę w "politykowanie"
Nie ma mojej zgody na wycieranie sobie ich obrzydliwych mord nazwiskiem Piskorskiego.

Ty jedna odważyłaś się delikatne poparcie wyartykułować. Pamiętam i za to pełen szacun.
Wamy też mój wpis nie dotyczy.

P.S.
Jeżeli syn w dalszym ciągu obserwuje sytuację, pewnie wie o programie Osada Obywatelska?
Fajna rzecz promująca świadomość/postawę obywatelską i spółdzielczość, mająca na celu wyeliminowanie wykluczenia.


Na górę
  
 
Post: 30 sty 2018, 19:54 
Agronom...słuchajta, sprawa jest.
Poszukuję koalicjanta do opozycji...wchodzicie w temat?


Na górę
  
 
Post: 30 sty 2018, 20:28 
kurwa, Panowie, ciszej troche..., chodźcie na AA, tam pogadamy..


Na górę
  
 
Post: 30 sty 2018, 22:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Czy warto kupić mielone ziarna lnu?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 223 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group