forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 8:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 223 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 mar 2017, 16:39 
Po kiego to przenosisz na wysypisko? Coś cię boli w tym poście?
Tu jest jego miejsce.
Manipulujesz w ten sposób dyskusją.

polar pisze:
Usunąłeś mój post?
O ja pierdolę. :lol:

Wobec tego jeszcze raz.
Nie karm Pepek cymbała w zielonym. Takie emocjonalne posty bez żadnej merytorycznej dysputy, to woda na młyn dla manipulatorka. :lol:
Donos Pawłowskiej to nie był spontaniczny gest katolki, a przemyślana akcja zarządu krajowego. Chcieli zostać zauważeni i okazać swoja tolerancje dla katolików. Jesteś duży, powinieneś wiedzieć jak działa się w polityce. Często i gęsto ruchy polityków nie zgadzają się z ich poglądami. Dlatego tym "kurwiskiem" to przesadzasz wpisując się w kołtuńskie reakcje większości lemingów. "Tańczyłeś" z Rozenkiem? Tańczyłeś. Ale ja nie posądzę Cię o rozpierdolenie i ośmieszenie lewicowej partii rozpoznawalnej w mediach. ;)

Zmiana ośmieszyła się tym donosem, tylko taki skutek on przyniósł. Ja osobiście złożyłem zdecydowany sprzeciw, ale nie jestem w kierownictwie Zmiany i mogłem sobie najwyżej pogwizdać. :)

P.S.
A ta na którą donos poszedł, to też lepsza aktoreczka. Znasz druga część tej historii? Nie? Może warto poznać, wtedy nie podejdziesz tak emocjonalnie do tematu. ;)


Stawiam wniosek pod głosowanie userstwa o odwołanie Skorpiona 13 z funkcji moderatora.
Jak demokracja, to demokracja. :lol:


Na górę
  
 
Post: 07 mar 2017, 18:42 
polar pisze:
older pisze:
Jedno i drugie chuja warte bo tylko o żłób pełen chodzi.;)

Nigdy bym się nie domyślił. :lol: Ale...

No i widzisz Older, wszystko rozbija się o to ale.
Skoro wszystkim się o żłób rozchodzi, to w takim razie wybory nie mają sensu, a tym bardziej uczestnictwo w nich.
Niektórych Zmianowiczów, nawet z Zarządu Krajowego, znam osobiście. Nie ma w nich na razie, powtarzam na razie, cynizmu. Mają ten ogień w oczach, którego to nie zauważam w oczach Nowackiej, Jakubowskiej, czy Kalisza.
Piskorskiego znam osobiscie, wódki z nim nie piłem, ale wydaje się sympatycznym, nie zmanierowanych intelektem.
Był już posłem. Siedział z Ikonem na klatce podczas eksmisji. Film z tego wydarzenia jest na YT. I wiesz co? I spójrz w jego oczy. Młody, zagubiony chłopaczek. Nie ma w nim buty faszysty, czy ruchów naziola.Wjebali mu łatę, a Twój kolega, chuj wie czemu, rozpowszechniał te rewelacje.







Nie wiem jaki mój " kolega" ci podpadł.
Owszem wszyscy do gazu!
Na żadne wybory nie bedę chodził już.
Dorosłem.
Póżno, niestety, ale tak się stało.
Nie bedę nigdzie chadzał a ni w oczy zagladał jakimś chujkom prącym do władzy.
Sam se chodź ;)


Na górę
  
 
Post: 09 mar 2017, 22:15 
Offline

Rejestracja: 07 wrz 2014, 9:05
Posty: 127
older pisze:
Jedna baba drugiej babie wsadziła do dupy grabie.
Zmiana.
W gdańsku dzielnica jest: Przeróbka.
Zmiana i Przeróbka to jakby synonimy, nie? W latach `60 tramwaj jeździł koło koscioła św. Barbary, był tam taki smieszny konduktor, który anonsował przystanki.
A to:
Kosciół św. Barbary, wchodzą i wychodzą same pary. A t:
Przeróbka - z wariata na głupka. Było uciechy co nie miara...
To jak, Zmiana czy przeróbka, prolu? Jedno i drugie chuja warte bo tylko o żłób pełen chodzi.;)

Jak w Warszawie autobus 152 dojezdza do petli przy znanym SPA,to kierowca z jajem zawsze mowi: -Bacowka.


Tam sie miesci znane pudlo BIALOLEKA.Adres ul.Ciupagi 1.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 mar 2017, 11:33 
Ten Rejon Umocniony przy Ciupagi nosi szumną nazwę Areszt Śledczy...
A betoniarnię - razem z ,,komuną'' - diabli na drągach ponieśli.


Na górę
  
 
Post: 15 mar 2017, 20:03 
Offline

Rejestracja: 08 gru 2016, 17:26
Posty: 191
Skorpion13 pisze:
Cytuj:
Na chwilę obecną pierdolę wszystko, ale wolę Zmianę, niż Kalisza, Nowacką przełożoną Millerem i Rozenkiem na dosypkę.

To wszystko już było... ochłoń. ;)
Rozenek I Palikot To - w swoim czasie rzecz jasna - były świeżynki. Nowo założone organizacje, nowi ludzie no w ogóle rewolucja miała być.
Skutek - jest aż nazbyt dobrze znany. :shock:
A Ty - z uporem godnym lepszej sprawy - wciskasz nam ten sam kit który ktoś przeżuwa po raz trzeci, bez żadnej refleksji (bo ich podobno ,,znasz'').
Znasz jedynie to co Tobie zechcieli powiedzieć i pokazać. O reszcie - za przeproszeniem gówno wiesz.
Najlepszy dowód Twojego ,,nie emocjonalnego'' podejścia dałeś jak wodza tej nabojki pod zarzutem szpiegostwa zawinęli... :lol: :lol:

I straszliwe obrażanie się (plus próby wywołania awantury za pomocą wycieczek personalnych) Z Twojej strony gdy proponowałem aby kolesie przestali pchać się na Wiejską a zrobili coś dla swoich społeczności lokalnych, wykazali się umiejętnością działania w gminie, powiecie, województwie i dopiero po paru kadencjach startowali na Wiejską - przypomnij sobie co odpowiedziałeś...
A taka odpowiedź propagandysty nowego ugrupowania stawia je z mety na pozycji ,,do skreślenia''.
Bo ciężka praca, chandryczenie się z tumanami za 500 zł diety to nie dla Zandbergowej Elyty... Od razu co najmniej europarlament, a Wiejska - to zupełne minimum. :shock:
Mam nadzieję że nauczeni doświadczeniami dwóch poprzednich rozdań sejmowych wyborcy wysila w kosmos tę kolejną kanapę mieniącą się,,nową lewicą''.


Co prawda to prawda. Patrzy człowiek na partię startująca do parlamentu i tak sobie szuka - kto niby z tej partii ma kierować MSWiA, Min Sprawiedliwości itp itd
I cienko to wygląda

Trzeba budować fundamenty. Poza wspomnianą przez Skorpiona pracą w terenie ja bym postawił na tworzenie zadaniowych think-tanków w róznych dziedzinach. Ich celem byłaby głęboka diagnoza problemów i próby formułowania rozwiązań z uwzględnieniem tego jak się realnie zmienia świat. Nie mam na myśli taniego populizmu w rodzaju damy więcej wszystkim.

Są różne pomysły. Np obecna technologia komputerowa pozwala na pełną wirtualizację waluty. A to już daje szerokie spektrum możliwości w zakresie usuwania, czy zmniejszania patologii związanych z przepływem pieniądza - od niepłacenia podatków, przez przestępczość zorganizowaną, korupcję czy inne zdawałoby sie nierozwiązywalne problemy. Bo te patologie istnieją przynajmniej częściowo dzięki temu że istnieje anonimowy pieniądz umozliwiający dokonywanie całkowicie anonimowych transakcji. Argumenty że wirtualny system będzie słuzył Wilkiemu Bratu do obserwacji Kowalskiego można łatwo obejść agrumentując że system można tak zaprojektować, że to Kowalski będzie mógł bardziej obserwować Wielkiego Brata. Wystarczy na przykład żeby wszystkie przelewy na rzecz wysokich funkcjonariuszy były w pełni jawne, znaczy można by było to obserwowac przez internet :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2017, 20:51 
Ataman pisze:
Wystarczy na przykład żeby wszystkie przelewy na rzecz wysokich funkcjonariuszy były w pełni jawne, znaczy można by było to obserwowac przez internet :mrgreen:


Nie, no...genialne...i...i...i takie nowatorskie. :lol:

Wyobraźcie sobie towarzysze filozofowie, że identyczne rozwiązania funkcjonują w krajach uważanych za prospołeczne i najlepsze do życia wg ekspertów, których prace zapewne nie znajdą poparcia wśród wolskiej elity intelektualnej.
Bo zamiast po prostu skopiować coś co idzie dobrze, coś co jest sprawdzone, coś co z braku kadr będzie służyć całemu społeczeństwu Polak intelekt będzie tworzył własne systemy oparte na swoich prywatnych projekcjach i interpretacjach dzieł Lenina, Hayeka, Smitha i reszty, i dyskutował, dyskutował, polemizował, tworzył prywatne programy intelektualne ( sorry Bronto ) i jak zwykle chuj z tego wyjdzie.
Ale będzie dyskusja. To najważniejsze. Niech widzo jaki ja mondry jestem. ;) :D


Ja to bym skopiował pomysł Ticy. Chyba jest tu, w tym kraju, paru prawników, którzy poradziliby sobie z prawnymi problemami, pewnych posunięć, pewnych dawnych rządów.
A na pewno poradzi sobie Skorpion i Barycki. :lol:


Na górę
  
 
Post: 15 mar 2017, 21:08 
Offline

Rejestracja: 08 gru 2016, 17:26
Posty: 191
Uważasz kolego, że w Danii nie mozna wręczyć premierowi łapówki pod postacią walizki z milionem Euro ? A to niby dlaczego?

W systemie z w pełni zwirtualizowaną walutą nie byłoby już można tego zrobić(ale system musiałby objąć większość świata). Nawet dawanie łapówek pod postacią wartościowych przedmiotów by nie przesżło bo prosta kontrola wykazałaby że pan premier jest ich posiadaczem, a nie jest ich nabywcą (brak w systemie zapisu o nabyciu przez niego przedmiotu X). Dzisiaj może powiedziec że ten drogi zegarek, futro czy co tam kupił za oszczędności. I już nic na niego nie macie

No więc to o czym mówię to jest pewna innowacja


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2017, 23:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Proponuję każdemu obywatelowi przyznawać różnokolorowe punkty za które będzie mógł nabywać przedmioty zgodnie ze swoją klasą przydatności dla społeczeństwa.

"Limes inferior"

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2017, 1:05 
Ataman pisze:
ja bym postawił na tworzenie zadaniowych think-tanków w róznych dziedzinach. Ich celem byłaby głęboka diagnoza problemów i próby formułowania rozwiązań z uwzględnieniem tego jak się realnie zmienia świat.


Czytając Pana, od razu czuje się takie promieniejące od Pana dobro, można by wiele napisać o Pańskim szlachetnym sercu humanisty, ale czas, och ten przeklęty czas, nas goni, więc powiem krótko, jest Pan bardzo dobrym człowiekiem i tak samo, jak jest Pan bardzo dobrym, tak i jest Pan bardzo durnym. Think-tanki, jak już mamy się trzymać tej niepolskiej nomenklatury, to organizacje non-profit, a więc nie można, jak Pan w swojej dobroci proponuje, ich tworzyć, z istoty ich definicji, one muszą tworzyć się same. No, ale humanistyczne definicje, oczywiście, są piękne, ale życie brzydzi się pięknem i rzeczywistość jest taka, że grupy interesu, właśnie sobie tworzą te niby organizacje non-profit, a w rzeczywistości sowicie opłacają ich członków, aby pod płaszczykiem humanistycznej bezinteresowności produkowali analizy sprawiające wrażenie obiektywnych, a praktycznie kłamliwie uzasadniały interesy grupy, która to finansuje. Tak i tworzone przez Pana think tanki, których pracę musiałby Pan finansować, tworzyłyby analizy, które spełniałyby oczekiwania Pańskich interesów, a jeszcze póki co, interes Pański, jak i interesy innych panów, nie spełniają warunków definicji obiektywnego interesu społecznego. Czyli mówiąc krótko, Pan przepełniony dobrem, pragnie gorąco zastąpić interesy tych złych, interesami swoich dobrych. Z tym, że nie ma w tym nic innowacyjnego, bo tak właśnie się to wszystko cały czas dzieje, zawsze dobrzy starają się zastąpić złych, a następnie jeszcze bardziej dobrzy starają się zastąpić tych mniej dobrych i tak ad infinitum. Z tym, że jak Pan pewnie zauważył, to jednak zamiast lepiej, jest coraz gorzej, więc, wniosek z tego prosty, im więcej dobra zwycięża, tym więcej zła na świecie. Więc, proszę się zastanowić, czy nie byłoby dla ludzkości lepiej, gdyby Pan zaprzestał być dobrym, a zaczął być złym, bo być może na zasadzie odwrotności, kiedy zło będzie zwyciężać, to na świecie pojawi się więcej dobra.

Adam Barycki


Ostatnio zmieniony 16 mar 2017, 2:56 przez barycki, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 16 mar 2017, 1:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Nie pamiętam już kto, proponował urządzić, miast dobrego święta bożego narodzenia, święto złe, jakiego biedaka wieszanego na krzyżu, pomysł co dziwne, został nawet zrealizowany, jednak dobra nie przybyło :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 223 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 23  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 217 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group