forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:58

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 223 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 lip 2016, 12:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Skorpion13 pisze:
Funkcja moderatora nie wpływa w moim przypadku na przekonania. [...]
Polałem się ze śmiechu :lol:
Jesteś nad wyraz samokrytyczny, co się bardzo chwali.
Bo to, że twoje przekonania wpływają na sposób moderowania,
widzą nawet pidorasy z frontu wschodniego.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lip 2016, 13:29 
stanax pisze:
Skorpion13 pisze:
Funkcja moderatora nie wpływa w moim przypadku na przekonania. [...]
Polałem się ze śmiechu :lol:

Akurat w Twoim przypadku trzymałbym wary na uwięzi.

Może opowiesz jak to byleś modem w czasach Rozenka i po tygodniu wyleciałeś z hukiem nie tylko z fuchy ale i z forum???
I jak się ma owa netykieta, którą kłułeś po oczach wszystkich wokół do Twojego postępowania?


Na górę
  
 
Post: 10 lip 2016, 13:49 
Offline

Rejestracja: 13 wrz 2014, 4:12
Posty: 2657
Lokalizacja: w cipie
Czarna_Mańka pisze:
Skorpion13 pisze:
--------------
Funkcja moderatora nie wpływa w moim przypadku na przekonania.


coś Ci się Szanowny pomerdało....

a rebours

ps. tj. Twoje oświadczenie mogłoby brzmieć tak: MOJE PRZEKONANIA NIE WPŁYWAJĄ NA SPOSÓB MODEROWANIA


Pustak trepowski sie nie pomylil,on prawde napisal. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lip 2016, 15:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Skorpion13 pisze:
Akurat w Twoim przypadku trzymałbym wary na uwięzi.

Może opowiesz jak to byleś modem w czasach Rozenka i po tygodniu wyleciałeś z hukiem nie tylko z fuchy ale i z forum???
I jak się ma owa netykieta, którą kłułeś po oczach wszystkich wokół do Twojego postępowania?

Wyleciałem za upublicznienie PW, o czym wszyscy wiedzą.
Większość, ci z IQ większym od szympansiego, wie też dlaczego tak zrobiłem.
Ty oczywiście możesz dorobić swoją historyjkę, co tym bardziej nie pozwoli
ci zleźć z drzewa.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lip 2016, 1:30 
stanax pisze:
Skorpion13 pisze:
Funkcja moderatora nie wpływa w moim przypadku na przekonania. [...]
Polałem się ze śmiechu :lol:
Jesteś nad wyraz samokrytyczny, co się bardzo chwali.
Bo to, że twoje przekonania wpływają na sposób moderowania,
widzą nawet pidorasy z frontu wschodniego.

Skorpion13 uzyl mowy dzierzawczej/zaleznej w ktora sie zaplatal jak w siec :lol:


Na górę
  
 
Post: 01 wrz 2016, 13:22 
Cho agronom, widzę że swędzi cię między palcami. :)

Cytuj:
uruchomienie POLSKIEGO PROGRAMU JĄDROWEGO zmierzającego do posiadania przez Polskę broni atomowej, jako że jest to dziś skuteczna gwarancja zachowania suwerenności państwowej oraz najlepszy gwarant nieużycia tej broni jak i narażenia się na atak nią


Pożyw się.
Bardziej energetyczne niż rabarbar.


Na górę
  
 
Post: 02 wrz 2016, 6:42 
agronom pisze:
Jest energia czysta i jest energia brudna (np. kawa to brudna energia). Jest logika posiadająca kontekst i logika pozbawiona kontekstu.


Panie, ja pana zapraszam do stołu, a pan żeś się nażarł i od razu zesrał. I to żeby jeszcze w miejscu do tego przeznaczonym, ale na stół?

agronom pisze:
Jest zmiana powierzchowna, kosmetyczna i jest zmiana wewnętrzna. Co partia Zmiana chce zmienić - konsumpcjonizm eliminować czy wspierać?

Odsyłam was do deklaracji ideowej. Jestem pewien, że właściwie ją zinterpretujecie.

agronom pisze:
A paliwo jądrowe skąd wezmą, wybłagają u kupca czy ukradną móżynkowi?
No, ale okej, rozwiń Pan te szumne tezy z cytatu, bo jak na razie nie mają żadnej wartości odżywczej, nawet dla takiego małego konsumpcjonisty jak ja.

Panie, ja nie mogę pewnych rzeczy na publicznym forum.
Ale na ucho panu powiem, że to dość kontrwersyjny dla mnie punkt. Ktoś kiedyś ograniczał, pewnie są do tego stosowne umowy międzynarodowe, a Zmiana chce bąby ( espeszyly for ju pieszczochu ;) )
Materiał do produkcji można zorganizować, ale jak to cholerstwo potem w przestrzeń wynieść? Nie mam pojęcia. Taką technologią to tylko ruskie dysponują, a my z ruskimi wiadomo jak...chujowo.
Z tym móżynkiem to rozumiem, że chodzi panu o drenaż afrykańczykóf przez europejczykóf?
Panie, Zmiana wyraźnie staje w opozycji przeciwko USA z jego obrzydliwym imperializmem. To i pewnie kąsumpcjonizm też się nie podoba.

(...tylko teraz proszę skorzystać z porcelany...)


Na górę
  
 
Post: 02 wrz 2016, 14:00 
A co panu nie smakuje?
Może ten...uuuu...faszyzm?
Abo nacjonalizm?
Abo ta prorosyjskość?
A może kontakty Piskorskiego z Ikonowiczem?
Wiesz pan, z tym faszyzmem Zmiany to tak jak z kotem prezesa. Wszyscy wiedzą że jest, ale nikt go nie widział.
Ale jak byłem młody i gupi, też mi sie wydawało, że Wałęsa obala komunizm, a mój sąsiad to komuch najwstrętniejszy jest i agent, bo do NRD jeździł.
Pewna moja była "znajoma" z pewnego medium :) przez dwa lata z okładem uśmiechała się do mnie i zdrówka na urodziny życzyła, oglądała se moje focie z życia codziennego, ba, nawet miała wgląd do moich kontaktów i znajomych, i nic panie nie zauważyła. Tak się, kurwa, z tym faszyzmem ukrywałem. A tu panie ino jeden gupek wrzasnął - Zmiana to faszysci! i już zgodnym chórem życzyła mi bolesnej obstrukcji...czy nawet zwykłej sraczki.

Ale jak już sobie tak popiardujemy radośnie, to powiem panu szczerze, że głupi był ten Piskorski, że z Ikonem na jednej klatce siedział. I z tym siedzeniem to mu tak zostało do tej pory. Siedzi i siedzi...

Ale cóż..mówisz pan, że menu Zmiany smakowicie wygląda..a jednak nie jesz pan takich rzeczy...Można wiedziec la czemu? Kuchaża pan znasz i wiesz, że sika do potraw?


Na górę
  
 
Post: 03 wrz 2016, 9:09 
Mnie pan wyrywasz do tablicy, a sam ino lakoniczne: mają brudne ceraty?
Pisz pan po chłopsku o co się rozchodzi?
Próby przeintelektualizowania tego fo to nic dobrego. Zawsze chodzi o to żeby dopierdolić komuś personalnie przy aprobacie upośledów.
Nie to żeby mnie szczególnie interesowało co tam sobie ubzduraliście, ale trochu ciekawy jestem. :)


Na górę
  
 
Post: 03 wrz 2016, 11:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
dla Dudy podobno cichociemni skakali z helikopterow miedzy brzegi i burty by pokazac nieudolnosc obecnej wladzy....podobno

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 223 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group