forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 13:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 223 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 mar 2017, 13:05 
Widzę, że już się nad Tamizą zagnieździłeś na dobre. Powodzenia!


Na górę
  
 
Post: 05 mar 2017, 16:19 
Offline

Rejestracja: 07 wrz 2014, 9:05
Posty: 127
Nie.Nad Mersey. ;)
Nie wiem,co bedzie dalej.Z tego co mowia tutaj,to dostane karte pobytu.Wjechalem na dowod i jak na razie nie moge swobodnie sie ruszac poza Wyspy,ale ostatnio parlament bakal,ze wystarczy insuranse number i okazanie biletu lotniczego.Tam jest data wjazdu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2017, 19:13 
To świetnie.
Od razu widać, że nie mają nikogo zamiaru na siłę wyrzucać.
Stąd możliwie proste procedury przyznawania prawa pracy i pobytu.
A ponieważ wychodzą z unii - jakąś datę musieli uchwalić. 15 marca dobry jak każdy inny dzień w roku.


Na górę
  
 
Post: 05 mar 2017, 22:11 
Offline

Rejestracja: 07 wrz 2014, 9:05
Posty: 127
Jakos to bedzie,a ZMIANIE,to moge gest Kozakiewicza pokazac.Tez mi partia,jeszcze z tym kurwiskiem Pawlowska na czele.Pierwszy kosciolkowy kapus.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 mar 2017, 11:03 
Toś już jego świętobliwość prola fqrwił.... ;)


Na górę
  
 
Post: 06 mar 2017, 16:59 
Jedna baba drugiej babie wsadziła do dupy grabie.
Zmiana.
W gdańsku dzielnica jest: Przeróbka.
Zmiana i Przeróbka to jakby synonimy, nie? W latach `60 tramwaj jeździł koło koscioła św. Barbary, był tam taki smieszny konduktor, który anonsował przystanki.
A to:
Kosciół św. Barbary, wchodzą i wychodzą same pary. A t:
Przeróbka - z wariata na głupka. Było uciechy co nie miara...
To jak, Zmiana czy przeróbka, prolu? Jedno i drugie chuja warte bo tylko o żłób pełen chodzi.;)


Na górę
  
 
Post: 06 mar 2017, 18:38 
older pisze:
Jedno i drugie chuja warte bo tylko o żłób pełen chodzi.;)

Nigdy bym się nie domyślił. :lol: Ale...

No i widzisz Older, wszystko rozbija się o to ale.
Skoro wszystkim się o żłób rozchodzi, to w takim razie wybory nie mają sensu, a tym bardziej uczestnictwo w nich.
Niektórych Zmianowiczów, nawet z Zarządu Krajowego, znam osobiście. Nie ma w nich na razie, powtarzam na razie, cynizmu. Mają ten ogień w oczach, którego to nie zauważam w oczach Nowackiej, Jakubowskiej, czy Kalisza.
Piskorskiego znam osobiscie, wódki z nim nie piłem, ale wydaje się sympatycznym, nie zmanierowanych intelektem.
Był już posłem. Siedział z Ikonem na klatce podczas eksmisji. Film z tego wydarzenia jest na YT. I wiesz co? I spójrz w jego oczy. Młody, zagubiony chłopaczek. Nie ma w nim buty faszysty, czy ruchów naziola.Wjebali mu łatę, a Twój kolega, chuj wie czemu, rozpowszechniał te rewelacje.

I dla mnie najważniejsze - urbanowi nawet się nie zająknęli na ich temat. To nie elita polityczna. Nie serdeczni przyjaciele.
Może kiedyś, jak wypuszczą Piskora, Zmiana zrobi jakieś spotkanie. Przyjdź, popytaj, oskarż w oczy i wysłuchaj wyjaśnień. A potem pisz co ci się nie podoba. Na razie, to wolę koziołka na łące popatrzeć, niż te brednie rozczytywać.

Kiedyś też myślałem, że jak coś ma w nazwie lewica, to musi być cool.
Te mordy czerwone od wódy, ten patos panóff oficerów, co to kurwa wszystkie rozumy pozjadali.
Na chwilę obecną pierdolę wszystko, ale wolę Zmianę, niż Kalisza, Nowacką przełożoną Millerem i Rozenkiem na dosypkę.
Zaprzeczysz?


Na górę
  
 
Post: 06 mar 2017, 20:38 
Cytuj:
Na chwilę obecną pierdolę wszystko, ale wolę Zmianę, niż Kalisza, Nowacką przełożoną Millerem i Rozenkiem na dosypkę.

To wszystko już było... ochłoń. ;)
Rozenek I Palikot To - w swoim czasie rzecz jasna - były świeżynki. Nowo założone organizacje, nowi ludzie no w ogóle rewolucja miała być.
Skutek - jest aż nazbyt dobrze znany. :shock:
A Ty - z uporem godnym lepszej sprawy - wciskasz nam ten sam kit który ktoś przeżuwa po raz trzeci, bez żadnej refleksji (bo ich podobno ,,znasz'').
Znasz jedynie to co Tobie zechcieli powiedzieć i pokazać. O reszcie - za przeproszeniem gówno wiesz.
Najlepszy dowód Twojego ,,nie emocjonalnego'' podejścia dałeś jak wodza tej nabojki pod zarzutem szpiegostwa zawinęli... :lol: :lol:

I straszliwe obrażanie się (plus próby wywołania awantury za pomocą wycieczek personalnych) Z Twojej strony gdy proponowałem aby kolesie przestali pchać się na Wiejską a zrobili coś dla swoich społeczności lokalnych, wykazali się umiejętnością działania w gminie, powiecie, województwie i dopiero po paru kadencjach startowali na Wiejską - przypomnij sobie co odpowiedziałeś...
A taka odpowiedź propagandysty nowego ugrupowania stawia je z mety na pozycji ,,do skreślenia''.
Bo ciężka praca, chandryczenie się z tumanami za 500 zł diety to nie dla Zandbergowej Elyty... Od razu co najmniej europarlament, a Wiejska - to zupełne minimum. :shock:
Mam nadzieję że nauczeni doświadczeniami dwóch poprzednich rozdań sejmowych wyborcy wysila w kosmos tę kolejną kanapę mieniącą się,,nową lewicą''.


Na górę
  
 
Post: 06 mar 2017, 22:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6460
Palikotowi i Rozenkowi nie daliscie szansy na sprawdzenie, wiec i skutku nie mozna ocenic, ale jedno mozna ocenic, ze saciankowy polski wyborca trzyma sie kurczowo zabobonu, tak na wszelki wypadek i dla pewnosci..... ze kurwa, nie dozna odrzucenia...bo....a jak mu proboszcz pochowku odmowi...

a nakgorci to sa te , kurwa, leniwce co nie poszli do wyborow tzw protestanci, nie glosuje bo to jeden chuj...i macie jeden chuj.......mam wiekszosc mimo ze mniejszosc mnie wybrala i teraz mordy w kubel.

eh, wytykac Palikotowi i Rozenkowi skutki, no nie wiem, ale mi sie wydaje ze oni nic za to nie moga, to takm jak w dowcipie o bogu, sasiedzie, totolotku, wygranej i niewygranej.........puenta jest TY mi daj kurwa szanse, ty zagraj.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2017, 16:30 
Skorpion13 pisze:
Rozenek I Palikot To - w swoim czasie rzecz jasna - były świeżynki.

I Ty w to wierzysz? Naprawdę ?
:shock:

Skorpion13 pisze:
A Ty - z uporem godnym lepszej sprawy - wciskasz nam ten sam kit który ktoś przeżuwa po raz trzeci, bez żadnej refleksji (bo ich podobno ,,znasz'').

Aha...Czyly jak Skorpion wierzył w Palikota, to nie był to kit przeżuwany po trzykroć. Ten kit zaczyna sie od...? Ruchu Palikota? Do Ruchu wszyscy byli bezinteresowni i empatyczni, a po Ruchu wszyscy ściemniają, bo chcą się dostać na Wiejską. Ok. Powaliłeś mnie tą logiką. 1:0 dla Ciebie.

Skorpion13 pisze:
Znasz jedynie to co Tobie zechcieli powiedzieć i pokazać. O reszcie - za przeproszeniem gówno wiesz.

Łał 2:0.

Skorpion13 pisze:
jak wodza tej nabojki pod zarzutem szpiegostwa zawinęli...

Hatrick! 3:0!
:lol:

Skorpion13 pisze:
przypomnij sobie co odpowiedziałeś...

Naprawdę nie pamiętam. Przypomnij. :o


Zanim zaczniesz wymyślać niestworzone historie rodem z powieści Tolkiena, a przynajmniej Żacholeckiego Lasu, pomyśl co robi szpieg? Jakie informacje zdobywa? Potrafisz?
Może razem przez to przebrnijmy. Otóż szpieg zdobywa informacje tajne/poufne/niejawne, ukryte przed oczami szarego członka społeczeństwa. Można pokusić się o teorię, że taki szpieg musi mieć dostęp do takich informacji dzięki swojej pracy, albo dzięki powiązaniom rodzinno-towarzyskim. Podpowiem Ci na ucho, że Piskorski ani nie miał dostępu do takich informacji, ani jego rodzina nie pracowała w MON, banku PKO, czy innym PZU. Kumasz?
Teoretycznie mógł robić smartfonem zdjęcia polskich baz wojskowych z krzaczorów, ale kto nie może?
To na czym zależało ruskim, a do czego miał dostęp Piskorski? Hmmm....ceny marchewki w Biedronce? Czekaj, czekaj...a może te gazetki z datami promocji w marketach? Ruscy mieli się rzucić na "polskie" sklepy trzebiąc je do cna, powodując fale głodu w całym kraju. Ty, dobre co? Musisz podpowiedzieć prokuratorce ten trop. Od roku babina szuka dowodów na szpiegostwo i znaleźć nie może. A tu taki sztos. Karierę zrobisz nie tylko na forum NIE. :lol:

A może Prezes, znany ze swej pamięci i mściwości, trzyma Piskorskiego pod ryglem. bo ten chce książkę o Lepperze napisać? Był jego przyjacielem. Może dużo wiedzieć. A to może być niewygodna wiedza. Co? Może tak być Skorpion?
No bo po kiego grzyba trzymać na wikcie i opierunku społeczeństwa gościa, który jest liderem nic nie znaczącej, kanapowej partyjki?
;)


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 223 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 184 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group