forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 17:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 wrz 2016, 9:13 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Biedny ten Tuwim, dobry na kazda okazje!
Porawiaja go i nawet podpisuja sie jako autorzy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 wrz 2016, 9:35 
Cytuj:
Porawiaja go

Co to ma być???? :shock:
Czyżby autor miał na myśli ,,poprawiają'''? Albo ,,przerabiają''? ;)


Na górę
  
 
Post: 29 wrz 2016, 9:38 
Zmieniając 30% teoretycznych linii konstrukcyjnych w projekcie statku, jachtu czy innego pływadła otrzymujemy całkiem nowy statek/jacht/pływadło. Poprzedni projektant nie ma podstaw rościć sobie żadnych praw.
W tym wierszu wspólne jest tylko "całujcie mnie wszyscy w dupę", czyli na 63 wersy tylko jeden jest od Tuwima. Policzcie kumie jaki to procent, bo mi wiedzy nie staje. Zmieniliście los milionów, to z taką błahostką sobie na pewno poradzicie.


Na górę
  
 
Post: 29 wrz 2016, 9:52 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Skorpion13 pisze:
Cytuj:
Porawiaja go

Co to ma być???? :shock:
Czyżby autor miał na myśli ,,poprawiają'''? Albo ,,przerabiają''? ;)


Pan panie Skorpion ma racje..rozmyslalem czy napisac poprawiaja czy przerabiaja i wyszlo co wyszlo.
Teraz sie wstydze.

Ale ze podpisany pod poprawionym czy tez przerobionym wierszem pan autor sie nie wstydzi to chyba gorzej?Jak pan mysli...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 wrz 2016, 9:57 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
polar pisze:
Zmieniając 30% teoretycznych linii konstrukcyjnych w projekcie statku, jachtu czy innego pływadła otrzymujemy całkiem nowy statek/jacht/pływadło. Poprzedni projektant nie ma podstaw rościć sobie żadnych praw.
W tym wierszu wspólne jest tylko "całujcie mnie wszyscy w dupę", czyli na 63 wersy tylko jeden jest od Tuwima. Policzcie kumie jaki to procent, bo mi wiedzy nie staje. Zmieniliście los milionów, to z taką błahostką sobie na pewno poradzicie.


Panie Polar wlasciwie ma pan racje. Zawsze mozna uzyc przykladu krzesla jako dowodu nie do obalenia.
Krzeslo z przymiotnikiem elektryczne jest to absolutnie cos innego i nowego od krzesla bez przymiotnika...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 wrz 2016, 10:00 
Taaa...przykład waszej logiki możemy organoleptycznie sprawdzić w życiu codziennym tego grajdoła.
Pełen szacunek.


(...odchodząc siedemdziesiąt trzy razy wali łbem w ścianę...)


Na górę
  
 
Post: 29 wrz 2016, 15:25 
Cytuj:
Ale ze podpisany pod poprawionym czy tez przerobionym wierszem pan autor sie nie wstydzi to chyba gorzej?Jak pan mysli...

A czego ma się wstydzić?
To nie pierwszy przykład kabaretowej przeróbki literatury pięknej.
A ten ,,kawałek'' Tuwima wydaje się być wyjątkowo nośny.


Na górę
  
 
Post: 29 wrz 2016, 15:28 
polar pisze:
Zmieniając 30% teoretycznych linii konstrukcyjnych w projekcie statku, jachtu czy innego pływadła otrzymujemy całkiem nowy statek/jacht/pływadło. Poprzedni projektant nie ma podstaw rościć sobie żadnych praw.

Nie koniecznie.
Na przykład - jeżeli wykorzystamy cokolwiek z zakresu tej konstrukcji, co było przedmiotem zabezpieczenia patentowego - to pomimo takiej ,,kosmetyki'' projektant weźmie w dupę. ;)


Na górę
  
 
Post: 29 wrz 2016, 17:06 
Jakbyś nie zauważył, ja nie piszę o rozwiązaniach konstrukcyjnych i materiałowych. ;)
Podobnie jest z samochodami. Mają cztery koła, kierownicę, silnik, drzwi i nikt tego nie opatentował.
Dizajn zewnętrzny to się Scorpi nazywa. ;)


Na górę
  
 
Post: 29 wrz 2016, 17:57 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
polar pisze:
Jakbyś nie zauważył, ja nie piszę o rozwiązaniach konstrukcyjnych i materiałowych. ;)
Podobnie jest z samochodami. Mają cztery koła, kierownicę, silnik, drzwi i nikt tego nie opatentował.
Dizajn zewnętrzny to się Scorpi nazywa. ;)



to sprawdź sobie kto wymyślił ABS, poduszki boczne , przednie , ASP ..... i czy nie jest to opatentowane

nie mówiąc o składaniu dachu w cabrio


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 178 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group