forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 16:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 kwie 2016, 16:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
zgrywus.pl pisze:
Polacy zabrali głos ws. finansowania mediów publicznych. Według badania CBOS, aż 60 proc. respondentów chce, by media były finansowane z budżetu państwa, a 30 proc. opowiada się za utrzymywaniem ich z abonamentu lub innej opłaty wnoszonej bezpośrednio przez obywateli.
http://biznes.onet.pl/wiadomosci/media/ ... bos/et8qv1


A kto ich posłucha ????

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 kwie 2016, 16:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:36
Posty: 1179
Ten drugi kuń :lol:

_________________
Najważniejsze w życiu jest zeby sie dzieci samolotów nie czepiały


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 kwie 2016, 18:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Kasa od jeleni będzie potrzebna, oj będzie....

Oglądalność TVP1 spada na łeb na szyję. Stacja właśnie odnotowała najgorszy wynik w historii

W okresie od 18 do 24 kwietnia 2016 roku TVP1 odnotowała najsłabszy tygodniowy udział oglądalności w historii badań telemetrycznych w Polsce - podaje serwis Wirtualnemedia.pl, na którego zlecenie firma Nielsen Audience Measurement przygotowuje cotygodniowe zestawienia.

Wynik stacji to 9,58 proc., co oznacza spadek o 0,79 pkt. proc. w stosunku do poprzedniego tygodnia. Jak pokazują dane, TVP1 w krótkim czasie straciła blisko 42 tys. widzów.

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,147963,1997 ... tacji.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 kwie 2016, 18:49 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Mój Boże!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 kwie 2016, 18:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Ja i moja rodzina tylko TVP oglądamy

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 kwie 2016, 19:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 16:42
Posty: 483
st1111 pisze:
Ja i moja rodzina tylko TVP oglądamy

Ale ankieterzy nikogo w Twojej rodzinie nie pytali :lol:

_________________
Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Georg Orwell


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2016, 18:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
Ociec dyrektor pisze:
st1111 pisze:
Ja i moja rodzina tylko TVP oglądamy

Ale ankieterzy nikogo w Twojej rodzinie nie pytali :lol:

:lol: :lol: :mrgreen: Niedawno pisaliśmy, że opłata audiowizualna na nowe media narodowe może kosztować Kościół nawet 4 mln zł rocznie. Dlaczego? Nowa danina będzie liczona od każdego licznika, ma być dołączana do rachunku za prąd i wynosić 15 zł. W Polsce działa ok. 9960 parafii oraz 800 ośrodków sakralnych. Przy założeniu, że na parafię przypadają dwa liczniki (jeden w kościele i jeden w domu parafialnym), daje to w sumie 21520 punktów poboru prądu. Do tego należy doliczyć opłaty za różne budynki administracyjne, diecezjalne.
Czy księża powinni uiszczać opłatę audiowizualną za telewizory na plebaniach?
Tak
97%
2711 głosów
Nie
3%
94 głosów
Nie mam zdania
0%
6 głosów
:roll: :lol:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... BoxNewsImg

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 maja 2016, 1:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
zgrywus.pl pisze:
Ociec dyrektor pisze:
st1111 pisze:
Ja i moja rodzina tylko TVP oglądamy

Ale ankieterzy nikogo w Twojej rodzinie nie pytali :lol:

:lol: :lol: :mrgreen: Niedawno pisaliśmy, że opłata audiowizualna na nowe media narodowe może kosztować Kościół nawet 4 mln zł rocznie. Dlaczego? Nowa danina będzie liczona od każdego licznika, ma być dołączana do rachunku za prąd i wynosić 15 zł. W Polsce działa ok. 9960 parafii oraz 800 ośrodków sakralnych. Przy założeniu, że na parafię przypadają dwa liczniki (jeden w kościele i jeden w domu parafialnym), daje to w sumie 21520 punktów poboru prądu. Do tego należy doliczyć opłaty za różne budynki administracyjne, diecezjalne.
Czy księża powinni uiszczać opłatę audiowizualną za telewizory na plebaniach?
Tak
97%
2711 głosów
Nie
3%
94 głosów
Nie mam zdania
0%
6 głosów
:roll: :lol:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... BoxNewsImg


Nie bój żaby, PiS-jary ustawowo zwolniom czarne pijawki z opłat audiowizualnych. Przecie wszystke som równe wobec prawa - (nie)boskego.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2016, 19:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:42
Posty: 316
Na gorąco wrażenia z oglądania Wiadomości TVP. Tym, których ta przyjemność ominęła, krótkie streszczenie.

Zaczęło się od ofensywy legislacyjnej rządu i prezia. Ileż to będzie ustaw, jak przyjemnie będzie się żyło, do tego komentarz dwóch "niezależnych" dziennikarzy, że to fantastycznie, że są takie działania rządu i widać zmiany - brzmiało to tak samo szczerze, jak wypowiedzi rzekomo szeregowych ludzi z ulicy, którym TV Mango dało do wypróbowania nowy produkt ("Tak, bardzo się cieszę, że jest taki nóż jak master szef 2000, podoba mi się szczególnie to, jak łatwo się nim kroi").

Następnie wypowiedź niemieckiego prezydenta, atakująca Polskę i Polaków, z której wynika, że musimy nauczyć się kochać obcych. Skomentowano to w ten sposób, że nie będzie nas potomek faszystów uczył miłości.

Zaraz później Francja w chaosie, nie zgadniecie przez kogo. Oczywiście że przez komuchów i uchodźców :) Terror, chaos, niepewność jutra, burdel. Braki prądu, paliwa, gazety tylko w necie, bo zaszantażowano drukarnie. Jakie to szczęście że mieszkamy w Polsce bo...

Bo u nas piękna młodzież i ludzie starsi, kobiety i mężczyźni, wspólnie kontynuują tradycję nabożeństw majowych. Co prawda na materiale filmowym 95% to stare prukwy, ale co tam, zaaferowany widz wiadomości w tym momencie nadal nie otrząsnął się po scenach z Francji.

PiS zapowiadał, że zwiększy nacisk na naukę historii. Jest to kolejna zrealizowana obietnica. Młodzież oglądająca Wiadomości TVP dostaje niesamowitą szansę podróży w czasie do sali kinowej w roku 1952. Dokładnie ten sam schemat serwowania wiedzy o świecie stosowała sowiecka propaganda, czyli w naszym wydaniu Polska Kronika Filmowa.
Najpierw sielanka w kraju, połączona z trudem partyjnych działaczy i przodowników pracy, dzięki którym nasz kraj podnosi się ruin i pięknieje w oczach. Potem relacja z wystawy "Oto Ameryka", jak to murzynów biją, wykorzystują proli i noszą krawaty z dziwkami z Hollywood. Następnie atak stonki i bikiniarzy, robali na szczęście pogonionych przez nieugiętych działaczy partyjnych i organizacje młodzieżowe.

Następne wydanie Wiadomości obejrzę sobie w wersji czarno białej, efekt podróży w czasie jeszcze się zwiększy.
:D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2016, 19:40 
Też pozytywnie otoczenie postrzegasz...


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group