forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 3:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2544 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 255  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 kwie 2016, 14:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Zapowiada się wspaniale. Być może nawet 10 kwietnia ustanowiony zostanie śfentem narodoowym kato-polakóf przez prezesa i jego PiS-szwadrony, warto zatem reaktywować wątek ze starego fo-NiE. Tym bardziej, że wybijają się coraz to bardziej wariackie pomysły na czczenie wycieczkowiczów do Smoleńska z 2010 rok, szczególnie tych od wawelskiego Lecha.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/szesc-la ... ody/3zrr74


Cytuj:
10 kwietnia 2016 r. Szczecin 8.41 – uruchomienie syren alarmowych rozpoczynających obchody upamiętniające katastrofę lotniczą pod Smoleńskiem.

_________________
***** ***


Ostatnio zmieniony 22 gru 2017, 3:50 przez wa ma, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2016, 16:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:36
Posty: 1179
Podobno naczelnik robi casting na członków rodziny (kuzyni i takie tam) bo już nie długo razem z Martą nie da rady obskoczyć wszystkich uroczystości pomnikowych :lol:

_________________
Najważniejsze w życiu jest zeby sie dzieci samolotów nie czepiały


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2016, 17:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Antoni Macierewicz trząsł się ze zdenerwowania. On się bał. Bał się do tego stopnia, że kazał obsłudze pociągu, którym delegacja wracała ze Smoleńska, pozamykać wagony i pozamykać drzwi od przedziałów. Wszyscy mieli opuścić zasłony w oknach, żeby przypadkiem jakiś snajper, zamachowiec nie wiedział kto w jakim przedziale podróżuje. To były pierwsze sygnały, że Antoni Macierewicz pójdzie tropem zamachu na całe polskie władze - mówił Wiktor Bater, reporter którzy jako pierwszy był na miejscu tragedii.

http://www.superstacja.tv/wiadomosc/201 ... o-zamachu/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2016, 17:49 
Uważa Pan, że wariat może Polsce narobić więcej szkody od naszych wielkich mężów stanu - Balcerowicza, Mazowieckiego, Kwaśniewskiego, Millera, Pawlaka i Tuska?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 10 kwie 2016, 18:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Dla każdego znajdzie się miejsce...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2016, 18:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6452
barycki pisze:
Uważa Pan, że wariat może Polsce narobić więcej szkody od naszych wielkich mężów stanu - Balcerowicza, Mazowieckiego, Kwaśniewskiego, Millera, Pawlaka i Tuska?

Adam Barycki


panie Barycki, Kwasniewski Alexander jest jednak nie pasujacy do innych wielkich, uwazam ze Kwasniewski jest postacia pozytywna w tym burdelu jaki sie dzoeje od ponad dwudziestu lat z hakiem lat osiemdziesiatych minionej slusznie epoki.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2016, 18:42 
Panie Iro, powinien Pan wiedzieć, że ja mam w dupie to, co Pan uważa, natomiast nie może być odwrotnie, Pan nie może mieć w dupie tego, co uważam ja, ponieważ ja jestem światłością, a Pan ciemniakiem, który jak ćma musi leźć do światłości.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 10 kwie 2016, 18:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Może pan jakieś te pozytywy przedstawić? Bom ciekaw?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2016, 18:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6452
barycki pisze:
Panie Iro, powinien Pan wiedzieć, że ja mam w dupie to, co Pan uważa, natomiast nie może być odwrotnie, Pan nie może mieć w dupie tego, co uważam ja, ponieważ ja jestem światłością, a Pan ciemniakiem, który jak ćma musi leźć do światłości.

Adam Barycki


to dla mnie ogromy zaszyczyt, ze raczyl pan miec w dupie to co ja uwazam....i ma pan racje, ja nie mam wdupie tego co pan uwaza bo mnie to kolo chuja lata, a z tym zaszczytem to byl tylko taki jock taki byl.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2016, 19:20 
IroB pisze:
ja nie mam wdupie tego co pan uwaza bo mnie to kolo chuja lata


Bardzo mnie dziwi, że jeszcze nikt z tu obecnych nie zwrócił Panu uwagi, aby Pan poważnie przemyślał swoje stanowisko, a świadczy to o tym, że nienawidzą Pana i źle Panu życzą, ponieważ obecna Pańska postawa wobec mnie bardzo Panu szkodzi, oj, bardzo. Niechże Pan zrozumie, że energia promieniejącej ze mnie mądrości jest tak wielka, że wirując wokół Pańskiego huja wytworzy tak silne pole magnetyczne, że huja urwie. I co wtedy?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2544 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 255  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group