forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2544 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219 ... 255  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 kwie 2018, 18:42 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Tę kretynkę ja bym na wsiaki pożarnyj słuczaj zamknął w tiurmu za przywożenie rozmaitych śmieci z tamtej strony. Łacno sie bowiem może zdarzyć, że jakiegoś gówna skażonego jakiś dureń nawiezie i sie na robi bałaganu. I kto za to odpowie......hę ?! :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 kwie 2018, 18:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
stary praktyk pisze:
Tę kretynkę ja bym na wsiaki pożarnyj słuczaj zamknął w tiurmu za przywożenie rozmaitych śmieci z tamtej strony. Łacno sie bowiem może zdarzyć, że jakiegoś gówna skażonego jakiś dureń nawiezie i sie na robi bałaganu. I kto za to odpowie......hę ?! :oops:

Na 100% ziemi z Smoleńska nie przywiozła
bo nawet jak wiozłem sadzonki sosny białej syberyjskiej
celniki sprawdzają czy na nich nie ma ziemi
morze być tylko torf
a na pewno miała rewizję na granicy
celnicy by zabrali i jeszcze karę przyjebali
ps. w Smoleńsku jest ziemia czarna jak smoła
wiem bo pare razy zaliczyłem glebę pod wpływem :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 kwie 2018, 22:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Ja pierdole, współczesne relikwie :shock: :lol:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 kwie 2018, 22:55 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
No wiesz;
Skoroś tak ostro w glebę zaliczył, to i nie dziwota,
żeś wszytko czarno zobaczył......... :lol:
Ale skoro tak sprawdzają jak piszesz.........znaczy baba oszukuje. Znaczy, tez w tiurmu........! ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 kwie 2018, 7:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
To taka polska świecka tradycja żeby ziemię w woreczkach z Krużewnik wozić.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 kwie 2018, 14:56 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Spłakane żałobniki poszły od pałacu prezedenckiego i zostawiły brud i smród.

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 kwie 2018, 15:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ich nabożne skupienie nie pozwala na inne czynności. Trzeba im wybaczyć, że w ekstazie niestety zwieracze popuszczają niektórym.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2018, 9:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Pani Krystyna Łuczak Surówka napisała:

"Dzisiaj 19 kwietnia 2018 roku o świcie złamano moje konstytucyjne prawa w demokratycznym kraju. Mimo orzeczenia Sądu Okręgowego w Warszawie, które skierowało sprawę w 2017 roku do Trybunału Konstytucyjnego wraz z decyzją o wstrzymaniu ekshumacji Jacka Surówki do czasu wyroku TK. Minął ponad rok. Decyzji TK nie doczekałam się ani nawet odpowiedzi na pisma kiedy możliwym będzie zajęcie się tą sprawą? TK milczy a kontaktować się z nimi można jedynie wysyłając pisma, na które nie ma odpowiedzi. Polsko, gdzie jesteś? Gdzie serce twoje? Gdzie prawo i sprawiedliwość nie tylko z nazwy? Nie zapomnę Ci tego Polsko. Nigdy nie zapomnę Ci tego dzisiejszego świtu nad grobem, kiedy złamano moje prawa i serce. Walczyłam godnie i zgodnie z literą prawa o spokój ciała mojego męża. „Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie”. Kościół katolicki nie stanął za swoimi owieczkami. Wam też tego nie zapomnę hierarchowie. Polityka okazała się ważniejsza. „Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili”. Pamiętam dobrze nauki. Pamietam jak w 1998 roku przysięgałam przed ołtarzem „i że Cię nie opuszczę aż do śmierci”. Dzisiaj stałam przed grobem, mimo mej niezgody, właśnie dlatego. Ja jeszcze żyje i obietnic dotrzymuje. Dziś obiecuje, że nie zapomnę Ci tego Polsko. Upokorzenia. Bólu. Bezradności. Tego, że robisz ponownie to, co już zostało zrobione. Tego, że doszło do dzisiejszego świtu. Tego, że nawet nie wiem kiedy będę mogła odebrać ciało, by móc ustalać ponowne jego złożenie do grobu. Tego, że czuje się zniewolona w ponoć wolnym kraju. Tego, że po ponad 8 latach z krzywdy mojej i innych bliskich robisz spektakl na oczach narodu. Teatrzyk kukiełek, w którym politycy szarpią za sznurki, media włączają światło i dźwięk a tłum gapi się. Okrutna zabawa, która nawet zamkniętą żałobę jest w stanie znów rozerwać na strzępy. Wyrywać po kawałku tak jak dziś płyty poziomów grobu. Ekshumacje zbiorowe wbrew woli najbliższych nie dotyczyły nawet ofiar wojennych. Tymczasem w XXI wieku w demokratycznym kraju prawo staje się narzędziem w rękach rządzących. Nawet kościół zapomina jakich uczy praw. Nie mam już zrozumienia. Uleciało dziś w niebo wraz z odrywaną płytą nagrobną. Nie mam słów by opisać mój żal, rozgoryczenie, odarcie z godności, ogrom emocji gorzkich. Nie wybaczę Ci tego Polsko ani Wam wszyscy Polacy, którzy nie wyraziliście sprzeciwu, którzy uważacie, że nic się stało. Stało się. Świat się zatrzymał."


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 kwie 2018, 7:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Cytuj:
Szokujący obraz w kościele- ludzie w wyrwanymi sercami:

Obrazek

Ogień i krew, przerażone twarze ofiar i wyrywające się z ich ciał serca, a w środku biało-czerwona szachownica prezydenckiego Tu-154 - to obraz ?Smoleńsk?

Wielka Sobota. Warszawiacy tłumnie podążają do pokamedulskiego kościoła Niepokalanego Poczęcia NMP. W jego mrocznych podziemiach charyzmatyczny proboszcz ks. Wojciech Drozdowicz święci przyniesione w koszykach pokarmy. By zejść do krypty, wierni przechodzą przez nawę świątyni, a tutaj, tuż za drzwiami, wita ich zawieszony w poprzek wnętrza wielki obraz "Smoleńsk". Mierzący 3,6 m na 4,6 m olej na płótnie przedstawia moment katastrofy smoleńskiej. W środku widać wybuch i kawałki samolotu z biało-czerwoną szachownicą, wokół - latające w powietrzu ludzkie postacie. Mają przerażone twarze, szeroko otwarte oczy i usta, zmierzwione włosy, poszarpane ubrania, a z ich piersi wyrywają się ociekające krwią serca. Dramatyzm sceny potęgują jaskrawe kolory.



http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1, ... rcami.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 kwie 2018, 7:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nie łazić tam i niech sobie wisi dla idiotów.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2544 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219 ... 255  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group