forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 21:28

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 kwie 2016, 12:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
st1111 pisze:
Ale dlaczego o tym gazety nie pisały?



Pisały za to o tym, że Błasik był w kabinie. I też chuj z tego wynikło. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 kwie 2016, 13:31 
Offline

Rejestracja: 02 lut 2016, 9:52
Posty: 222
Zawsze mowilem,ze lepiej oplacasie hodowla kotow niz arabow,bo tych mamy dosyc u granic UE.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 kwie 2016, 14:52 
wezyr pisze:
w zamkniętym gronie koniarzy, znających się doskonale, istnieje coś takiego jak umowa dżentelmeńska


Ba, w każdym kulturalnym środowisku istnieje coś takiego. Dżentelmen zarządzający spółką skarbu państwa zawiera umowę dżentelmeńską z innym dżentelmenem i ustalają dżentelmeńsko, że spółka skarbu państwa wykona usługę dla drugiego dżentelmena, a ponieważ spółka skarbu państwa nie może wystawić faktury za usługę na podstawie umowy dżentelmeńskiej, to dżentelmen pobierający usługę płaci bezpośrednio dżentelmenowi zarządzającemu spółką skarbu państwa w sposób dżentelmeński bez żadnych kwitów i w żadnym razie skarb państwa na tym nie traci, a wręcz odwrotnie, takie humanistyczne relacje pomiędzy dżentelmenami przynoszą państwu polskiemu prestiż na całym świecie i idą do nas dżentelmeni z całego świata jak w dym.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 12 kwie 2016, 14:58 
WLR pisze:
Faktem jest, że stadniny ponoszą straty na hodowli


No, to o co ma Pan, Panie Rozumny, pretensje do PiS-u? Przecie miernoty PiS-owskie strat nie potrafią zlikwidować, więc wszystko pozostanie po staremu, tak jak Pan lubi, ze stratami.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 12 kwie 2016, 15:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Sratatata, a jak nie, to w mordę. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 kwie 2016, 15:11 
A Pan jest za kuńmi, czy przeciw kuniom?

Adam Barycki

PS. Daj kuniu wody kuniowi.


Na górę
  
 
Post: 12 kwie 2016, 17:17 
Pan, panie Barycki ma dużą rację, samą rację i tylko rację, my dżentelmeni z takich tantiem podstołowych kupujemy sobie buty, za które zaden groszorób oglądajacy się za paragonem nie zapłaciłby tyle ile potrzeba zapłacić za takie buty bez paragonu...


Na górę
  
 
Post: 12 kwie 2016, 20:33 
Paszoł won, chamie, ja jestem dżentelmenem i mi nawet nie przystoi kręcić jakimi plugawymi biznesami. W środowisku dżentelmenów obowiązuje tylko gentleman's agreement. Za wysokie progi na Twoje plugawy chamie koślawe giry w łapciach ze skaju. I jeszcze durne bydlę będzie pisał, co ja myślę o jakim restauratorze, a ja, chamie, nic nie myślę o żadnych restauratorach, dżentelmenowi nie przystoi myśleć o restauratorach, może restauratorowi dać tylko w mordę, jak mu co nie posmakuje.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 13 kwie 2016, 21:13 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
http://kielce.wyborcza.pl/kielce/1,4726 ... Czolka3Img

Informację o zakończeniu współpracy Adam Wyrzyk otrzymał we wtorek od Anny Durmały, p.o. prezesa Stadniny Koni Michałów. - Zadzwoniła do mnie około godziny 16 i poinformowała, że rozwiązuje ze mną umowę. Jako powód podała bezpieczeństwo koni w transporcie - opowiada trener.

Jako pierwszy poinformował o tym na swym blogu hipologika.pl Marek Szewczyk, wieloletni redaktor naczelny miesięcznika "Koń Polski".

Decyzja zarządu michałowskiej stadniny dziwi, biorąc pod uwagę klasę Adama Wyrzyka. W ubiegłym roku zajął on trzecie miejsce na liście trenerów. Szkolił około 40 koni, które wygrały 37 gonitw. Dwukrotnie zdobył tytuł Trenera Roku. - W ubiegłym roku powierzyłem mu pod opiekę osiem najlepszych koni - podkreśla Jerzy Białobok, odwołany w lutym wieloletni prezes stadniny w Michałowie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 kwie 2016, 21:31 
"podkreśla Jerzy Białobok, odwołany w lutym wieloletni prezes stadniny w Michałowie."

:lol: :lol: Mamo chwalą nas. My ciebie a ty nas. :lol: :lol:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group