forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 gru 2017, 2:29

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1435 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126 ... 144  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

ja to już sam nie wiem, może przy takim durniu mamy szansę na przetrwanie...

Awatar użytkownika

ladaco pisze:
ja to już sam nie wiem, może przy takim durniu mamy szansę na przetrwanie...

Ja tam jestem optymistą Tu już wszyscy rządzili i Ziuk i Hans Frank i kapuś elektryk, nawet gorzelnik z gumowym hujem próbował. :mrgreen:

Awatar użytkownika

Czas na Zulus Czakę. :D

Awatar użytkownika

No ja pierdolę...

Nowy pomysł szefa MON: sanktuarium Wojska Polskiego na Świętym Krzyżu
:twisted: :twisted:

Awatar użytkownika

ksionc pisze:
Czas na Zulus Czakę. :D

Fakt, żaden Mandingo jeszcze nie rządził ale do tego potrzebna jakaś Susan George a o blondynki coraz trudniej.

Awatar użytkownika

O, rączka rączkę myje.

Polsat News: Policjant zamieszany w śmierć Igora S. trafił do pracy w Żandarmerii Wojskowej

Reporterzy Polsat News dowiedzieli się, że potencjalny sprawca śmierci Igora S. na posterunku policji we Wrocławiu otrzymał pracę w Żandarmerii Wojskowej.

http://polityczek.pl/uncategorised/5440 ... -wojskowej

Awatar użytkownika

Dziwne - czemu nie od razu do WOT pod skrzydła pana antoniego? On takich zwyrodnialców potrzebuje i ceni.

Awatar użytkownika

Antoni przynosi dary. :lol: :lol:
Ten to czego się nie tknie, to spierdoli.
Naprawdę utalentowany osobnik z tego wioskowego głupka. :lol:

Antoni Macierewicz podczas “słynnej” wizyty na terenach dotkniętych przez nawałnice obiecał strażakom-ochotnikom z Brus wóz strażacki. Słowa dotrzymał, bo wóz przyjechał, a nawet dwa. Jest jednak pewne ALE. Stan techniczny obu pojazdów pozostawia wiele do życzenia. Jeden zepsuł się już po przejechaniu kilku kilometrów, a na remont drugiego trzeba będzie wydać ok. 20 tys. zł. O sprawie informuje gazeta “Czas Chojnic”

Pierwszy z samochodów, który trafił do remizy w Leśnie, nie zdążył nawet wyjechać z Brus, a już zaczął się psuć. Strażacy nie chcą jednak otwarcie mówić o problemach, bo mogłoby to zostać odebrane jako wyraz niewdzięczności. Jednak nieoficjalnie przyznają, że są problemy z hamulcami i zaworami, a armatka wodna przecieka. “Po cichu druhowie z Leśna mówią, że ten nabytek to złom” – napisano w “Czasie Chojnic”.

Problemy są także z drugą maszyną. Już zepsuło się sprzęgło, które strażacy naprawiają na własną rękę. Burmistrz Brus bagatelizuje problem: – Jestem pewien, że gdyby MON wiedział, że istnieją usterki, to nie przekazywałby tych wozów – powiedział Witold Ossowski w rozmowie z tygodnikiem “Czas Chojnic”. Dodał jednak, że nie będzie prosił o pieniądze na naprawy, bo “to byłby wstyd dla gminy”. Na razie więc samochody stoją i czekają, choć miały służyć usuwaniu skutków sierpniowej wichury.

https://wiesci24.pl/2017/09/14/mon-zali ... strazakom/

Awatar użytkownika

Wielki Wezyr pisze:
Jaki kraj reprezentuje Antoni. :lol: :lol:

Obrazek

On nawet to spierdoli, gupek już tak ma.

Awatar użytkownika

Wielki Wezyr pisze:
Antoni przynosi dary. :lol: :lol:
Ten to czego się nie tknie, to spierdoli.
Naprawdę utalentowany osobnik z tego wioskowego głupka. :lol:

Antoni Macierewicz podczas “słynnej” wizyty na terenach dotkniętych przez nawałnice obiecał strażakom-ochotnikom z Brus wóz strażacki. Słowa dotrzymał, bo wóz przyjechał, a nawet dwa. Jest jednak pewne ALE. Stan techniczny obu pojazdów pozostawia wiele do życzenia. Jeden zepsuł się już po przejechaniu kilku kilometrów, a na remont drugiego trzeba będzie wydać ok. 20 tys. zł. O sprawie informuje gazeta “Czas Chojnic”

Pierwszy z samochodów, który trafił do remizy w Leśnie, nie zdążył nawet wyjechać z Brus, a już zaczął się psuć. Strażacy nie chcą jednak otwarcie mówić o problemach, bo mogłoby to zostać odebrane jako wyraz niewdzięczności. Jednak nieoficjalnie przyznają, że są problemy z hamulcami i zaworami, a armatka wodna przecieka. “Po cichu druhowie z Leśna mówią, że ten nabytek to złom” – napisano w “Czasie Chojnic”.

Problemy są także z drugą maszyną. Już zepsuło się sprzęgło, które strażacy naprawiają na własną rękę. Burmistrz Brus bagatelizuje problem: – Jestem pewien, że gdyby MON wiedział, że istnieją usterki, to nie przekazywałby tych wozów – powiedział Witold Ossowski w rozmowie z tygodnikiem “Czas Chojnic”. Dodał jednak, że nie będzie prosił o pieniądze na naprawy, bo “to byłby wstyd dla gminy”. Na razie więc samochody stoją i czekają, choć miały służyć usuwaniu skutków sierpniowej wichury.

https://wiesci24.pl/2017/09/14/mon-zali ... strazakom/

I masz tu bakałarzu wdzięczność za pomoc w odkopaniu gnoja z błota. A kopa w dupę zasadzić łachmycie.!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1435 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126 ... 144  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.