forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 18:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 186  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 sie 2017, 18:06 
Cytuj:
Po całej tej paradzie zamiast zamiast być dumnym z polskiej armii poważnie się zaniepokoiłem. Nie dość, że jesteśmy pod tym względem słabeuszami, to jeszcze mamy głupków i idiotów u władzy, którym ubzdurało się prowadzić zaczepna politykę z całą Europą i to najbardziej z tymi najsilniejszymi.

Ale dobra, życia już niewiele mi pozostało. Po Rosyjsku jakby co troche umiem, a w Niemczech mam znajomości. Jakoś sobie radę dam.
Sama parada, jak parada, ekstra, ładnie, w szyku. Ale tuż obok klęska żywiołowa i żaden chuj jej nie ogłosił, bo trzeba by było kasę dodatkową uruchomić. Dzisiaj (mamy wtorek) premier postanowiła pojechać do najbardziej poszkodowanych, słowem dobrym ich będzie wspierała. Wojsko? Jakie kurwa wojsko, wojsko to było, teraz jest kółko modlitewne. Z łachy wielkiej rzekę oczyszczają z tych zwalonych drzew.
Po innej stronie globu niejaki prezydent Donald Trump, przerwał urlop, bo zginęła jedna osoba, na skutek zamieszek. Nie było klęski, nie ma dachów pozrywanych, ludzi bez prądu i dostępu do wody pitnej. Prezydent jednak przerwał urlop, a nasze ''elity'' mają w dupach potrzebujących. Adrian list napisał.
Ludzie sami się organizują, im trzeba wszystkiego, Pił, łańcuchów do pił, paliwa, jedzenia, ludzi z fachem, ciuchów... rąk do pracy.. No, ale skoro PANI Szydło odwiedza, to pewnie wszystko, to załatwi..


Na górę
  
 
Post: 15 sie 2017, 18:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Czytelniku - pytanie - czy nie masz wrażenia, że my wszyscy jesteśmy wielkim szpitalem? Wszyscy jesteśmy na coś chorzy. Jedni tak jak na tym rysunku, a drudzy na to, że są normalni. Bo normalność to w tym kraju najgorszy stan umysłu czyli szajba. :( :(

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sie 2017, 18:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
AGAFIA pisze:
Cytuj:
Po całej tej paradzie zamiast zamiast być dumnym z polskiej armii poważnie się zaniepokoiłem. Nie dość, że jesteśmy pod tym względem słabeuszami, to jeszcze mamy głupków i idiotów u władzy, którym ubzdurało się prowadzić zaczepna politykę z całą Europą i to najbardziej z tymi najsilniejszymi.

Ale dobra, życia już niewiele mi pozostało. Po Rosyjsku jakby co troche umiem, a w Niemczech mam znajomości. Jakoś sobie radę dam.
Sama parada, jak parada, ekstra, ładnie, w szyku. Ale tuż obok klęska żywiołowa i żaden chuj jej nie ogłosił, bo trzeba by było kasę dodatkową uruchomić. Dzisiaj (mamy wtorek) premier postanowiła pojechać do najbardziej poszkodowanych, słowem dobrym ich będzie wspierała. Wojsko? Jakie kurwa wojsko, wojsko to było, teraz jest kółko modlitewne. Z łachy wielkiej rzekę oczyszczają z tych zwalonych drzew.
Po innej stronie globu niejaki prezydent Donald Trump, przerwał urlop, bo zginęła jedna osoba, na skutek zamieszek. Nie było klęski, nie ma dachów pozrywanych, ludzi bez prądu i dostępu do wody pitnej. Prezydent jednak przerwał urlop, a nasze ''elity'' mają w dupach potrzebujących. Adrian list napisał.
Ludzie sami się organizują, im trzeba wszystkiego, Pił, łańcuchów do pił, paliwa, jedzenia, ludzi z fachem, ciuchów... rąk do pracy.. No, ale skoro PANI Szydło odwiedza, to pewnie wszystko, to załatwi..



Pełna zgoda - Pamięta Pani jak Tusk w czasie powodzi zaraz na drugi dzień pojawił się na miejscu. Wtedy te sukinsyny z PiSu kpili, że się lansuje. Jak ocenią to Polacy. Za kilka dni okaże się, że PiSowi wzrosło do 50%. Nie rozumiem tego narodu. Ile już było takich sytuacji, że aż prosiło się wyjsć na ulicę, wyrwać brukowca z chodnika i jebnąć gdzie trzeba.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sie 2017, 18:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
Racjia, w 84-roku kazdy zakład wysyłał z pomocą po ileś sam.
ja się z kolegami załapałem na powódz w Kole
tam przez 3-miesiace woziłem piasek i gline na wały przy warcie
zresztą ;) jeden do dziś pewnie spoczywa na dnie zeki
znaczy samochod .
Kolega nie zdarzyl zjechac podczas deszczu i stoczył sie do zeki


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sie 2017, 18:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
Boruch pisze:
AGAFIA pisze:
Cytuj:
Po całej tej paradzie zamiast zamiast być dumnym z polskiej armii poważnie się zaniepokoiłem. Nie dość, że jesteśmy pod tym względem słabeuszami, to jeszcze mamy głupków i idiotów u władzy, którym ubzdurało się prowadzić zaczepna politykę z całą Europą i to najbardziej z tymi najsilniejszymi.

Ale dobra, życia już niewiele mi pozostało. Po Rosyjsku jakby co troche umiem, a w Niemczech mam znajomości. Jakoś sobie radę dam.
Sama parada, jak parada, ekstra, ładnie, w szyku. Ale tuż obok klęska żywiołowa i żaden chuj jej nie ogłosił, bo trzeba by było kasę dodatkową uruchomić. Dzisiaj (mamy wtorek) premier postanowiła pojechać do najbardziej poszkodowanych, słowem dobrym ich będzie wspierała. Wojsko? Jakie kurwa wojsko, wojsko to było, teraz jest kółko modlitewne. Z łachy wielkiej rzekę oczyszczają z tych zwalonych drzew.
Po innej stronie globu niejaki prezydent Donald Trump, przerwał urlop, bo zginęła jedna osoba, na skutek zamieszek. Nie było klęski, nie ma dachów pozrywanych, ludzi bez prądu i dostępu do wody pitnej. Prezydent jednak przerwał urlop, a nasze ''elity'' mają w dupach potrzebujących. Adrian list napisał.
Ludzie sami się organizują, im trzeba wszystkiego, Pił, łańcuchów do pił, paliwa, jedzenia, ludzi z fachem, ciuchów... rąk do pracy.. No, ale skoro PANI Szydło odwiedza, to pewnie wszystko, to załatwi..



Pełna zgoda - Pamięta Pani jak Tusk w czasie powodzi zaraz na drugi dzień pojawił się na miejscu. Wtedy te sukinsyny z PiSu kpili, że się lansuje. Jak ocenią to Polacy. Za kilka dni okaże się, że PiSowi wzrosło do 50%. Nie rozumiem tego narodu. Ile już było takich sytuacji, że aż prosiło się wyjsć na ulicę, wyrwać brukowca z chodnika i jebnąć gdzie trzeba.

Narud ma to wszysko w dupie nasłuchałem się dziś komentarzy w knajpie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sie 2017, 19:15 
Cytuj:
Pełna zgoda - Pamięta Pani jak Tusk w czasie powodzi zaraz na drugi dzień pojawił się na miejscu. Wtedy te sukinsyny z PiSu kpili, że się lansuje. Jak ocenią to Polacy. Za kilka dni okaże się, że PiSowi wzrosło do 50%. Nie rozumiem tego narodu. Ile już było takich sytuacji, że aż prosiło się wyjsć na ulicę, wyrwać brukowca z chodnika i jebnąć gdzie trzeba.

_________________

Pamiętam Boruch, pamiętam.. Ale najwidoczniej inna jakaś jestem, bo nie rozumiem, dlaczego nikt tego głąba Macierewicza nie odsunie od władzy, nie pozbawi stanowiska. Wszak nawet Adrian dziś powiedział, że Armia nie jest niczyją własnością..I to nie był tekst w próżnię rzucony.. to aluzja była. I co? Nic..


Na górę
  
 
Post: 15 sie 2017, 21:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja adrianowi nie wierzę. To nie jego słowa. Tego dziamdziaka na coś takie nie stać. To cyngiel. Moim zdaniem mamy konflikt pomiędzy Kaczyńskim a Macierewiczem. Kaczor uwikłał się a Maciora wykorzystuje sytuację. Gdyby nie smoleńsk już dawno Jaruś by go skasował.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sie 2017, 21:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sie 2017, 23:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
O idiocie Antku powinien powstać serial.
Ten błazen jest lepszy od Jasia Fasoli. :lol:

Samochód z Macierewiczem zakopał się w błocie. Ministra uratowali mieszkańcy

http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiast ... Czolka3Img


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sie 2017, 1:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
O jakości wojska nie decyduje, że mają ładne mundury i maszerują w szyku. O jakości decyduje nowoczesne wyposażenie, poziom wyszkolenia. Kompania honorowa to jeszcze nie wszystko. Praktycznie to my prawdziwego wojska nie mamy. Oglądałem te jasełka z czystej ciekawości T jakaś żenada. Po pierwsze komentatorzy; powinni wylecieć z roboty niezwłocznie. Jeden debil zapomniał nazwiska prezydenta Narutowicza. Pozostali gadali o czymś o czym nie mieli pojęcia. Lasia zatrudniona jako reporterka plątała się po lotnisku i zadawała infantylne pytania.
1. Iskry - praktycznie straciły swoją wartość jako samolot szkoleniowy, co najwyżej do pokazów.
2. Su-22 samolot myśliwsko-bombowy. Przy dogłębnej modernizacji miałby swoją wartość przez przynajmniej 10 lat, jako myśliwiec wielozadaniowy -wsparcia pola walki.
3. MiG-29 pomimo lat i przedłużanego resursu ciągle wartościowy samolot myśliwski. Podobno modernizują (jak i Su) i zmodernizowali; aż cztery maszyny.
Należy dodać, że Rosjanie przekazali nam pełną dokumentację i kody źródłowe.
4. Również dot. to śmigłowców desantowo-szturmowych Mi-24D. To ciągle wartościowy śmigłowiec bojowy.
5. Puchacz - po doposażeniu nie jest zła maszyna. Taki miś na miarę naszych możliwości. produkcja poszczególnych egzemplarzy ślimaczy się bo produkują go włoskie PZL Świdnik, obecnie Leonardo. W interesie Włochów nie leży inwestowanie w naszą konstrukcję, skoro startują u nas w przetargach na śmigłowce wielozadaniowe i morskie SAR z serii AW. Przejęły tę funkcję cztery Mi-14 które miały być wycofane. Mi-17 bezwzględnie się starzeją. Miały być zastąpione przez Caracale, wyszło jak zwykle. Nasza Kawaleria Powietrzna (?!), niedługo będzie naziemną. Praktycznie już jest.
5. Lotnictwo morskie ma leciwe Bryzy, cztery pokładowe Kamany, i Anakondy o których wspomniałem wyżej.

6. Transportowe Casy-jedna aut, Herkulesy -jeden aut. Herkulesy to muzealny sprzęt.
7. Celowo nie wspomniałem o F-16, o których coś tam brzdąkali, ale nie było ich widać.
W oglółe nie chce mi się na razie.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 186  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 171 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group