forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 9:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 186  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 sie 2017, 13:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1500
starykizior pisze:
Ja tam nadwrażliwy nie jestem. Widziałem i przeżyłem dosyć aby się tej wrażliwości pozbyć. Dorośli mnie kompletnie nie interesują, (Piękne Panie i owszem), mają rozum i wolną wolę, ale dzieciaki i zwierzyna, szczególnie koty to co innego. Tu reaguję z furią jak ktoś krzywdzi. Zaniedbanie i zaniechanie opieki to też krzywda. Może pociągnąć tragiczne skutki jak wyżej. Co nie znaczy, że w sytuacji zagrożenia życia dorosłemu bym nie pomógł.


No to skop takiemu dupe ode mnie.

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje, ... 38237.html
Cytuj:
Podwieszonego na wysięgniku traktora psa nagrała wolontariuszka fundacji pomagającej zwierzętom. Sprawą zajęła się policja. Nie wiadomo, czy zwierzę żyło w czasie przewożenia.

O całej sytuacji poinformowała na swoim facebookowym profilu Fundacja Zwierzęca Polana. Z ostrzeżeniem, że nagranie "jest drastyczne".
"Zakrwawiony łeb"
Na krótkim film widać jadący traktor i podwieszonego z tyłu pojazdu psa. Zarejestrowała go wolontariuszka, która chce zachować anonimowość.
- To wydarzyło się w piątek 11 sierpnia około godz. 21. Jechaliśmy z Lublina do znajomego na działkę. Jadąc od strony Osiecka w stronę Natolina wjechaliśmy do lasu i zauważyliśmy ciągnik. Minął nas i mój znajomy zauważył, że z tyłu coś wisi - relacjonuje.
W pierwszej chwili myśleli, że to sarna. Zawrócili i wówczas zauważyli, że to pies. Przez pewien czas jechali za nim. Jak podkreśla wolontariuszka, nie było możliwości wyprzedzenia i zatrzymania ciągnika na wąskiej, leśnej drodze. Całe zdarzenie nagrywała i zadzwoniła na 112. I zaznacza, że po pewnym czasie, ze względu na zły stan drogi, musieli zrezygnować z jazdy za traktorem.
- Pies miał zakrwawiony łeb. Nie jestem w stanie stwierdzić ze stuprocentową pewnością, że żył – podkreśla.
"Jest w areszcie"
Sprawą zajęła się policja. Wolontariuszka spisała numery rejestracyjne. Podała funkcjonariuszom. Ale jak podkreśla, prawdopodobnie źle je spisała pod wpływem emocji. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania kierowcy traktora. I znaleźli mężczyznę.
Został zatrzymany. - To 57-letni mężczyzna. Jest podejrzewany o zabicie psa, to jest o czyn z artykułu 35 ustawy o ochronie zwierząt. Grozi za to do dwóch lat więzienia - mówi komisarz Monika Brodowska z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.
57-latek jest w policyjnym areszcie. Policja ustala okoliczności zdarzenia i zbiera dowody. W sprawie będzie musiał się wypowiedzieć również biegły z zakresu weterynarii.
Fundacja poinformowała również, że wolontariuszka usłyszała od policji, że robią burzę, "a być może właściciel po prostu jechał pochować psa".
"Komendant KPP w Otwocku zlecił przeprowadzenie czynności wyjaśniających w sprawie rozmowy wolontariuszki z policjantem z KP Karczew" - poinformowała tvnwarszawa.pl asp.szt. Anna Wasilewicz z komendy w Otwocku.

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sie 2017, 13:49 
Tymczasem w Stolycy odbył sie pokaz naszej realnej mocy- parada Wojska jakiej i na Kremlu nie widzieli.
Wprzódy lazur nieba przeorały dymiące biało-czerwono Iskry w liczbie pięć. (Putin przestał się uśmiechać)
Za Iskrami chyłkiem , przyczajone, lekkie kawaleryjskie Puchacze, niszczące wszystko na swej drodze- Putin znieruchomiał i bezwiednie opuścił dłonie.
Za Puchaczami cztery Casy i grzmiąc rykiem silników Herkulesy chyba ze trzy.Ziemia drżała i Putin za(d)rżał.

Kamera pokazywała marsowe oblicze Ministra Wojny, wpatrzonego sokolim wzrokiem w dal a Oblicze Jego wyrażało pewność- nikt nam , kurwa, nie fiknie.
Potem przeszły oddziały zaciężne, pojazdy zatrzęsły ziemią, armaty i gazy łzawiące, kurwa.


Podobne zainteresowanie co Casy i Herkulesy wzbudziły przyczepy samozbierające do siana na pokazach maszyn rolniczych w Ułężu :lol:


Na górę
  
 
Post: 15 sie 2017, 14:16 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
(Putin przestał się uśmiechać)
Putin znieruchomiał i bezwiednie opuścił dłonie..
Ziemia drżała i Putin za(d)rżał.
Obrazek

Dniało.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sie 2017, 14:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
maupa pisze:
Jak nie było kiedy były NMT w Polsce działało od 1092r Centertel

:shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sie 2017, 14:26 
Numer1000 pisze:
Tymczasem w Stolycy odbył sie pokaz naszej realnej mocy- parada Wojska jakiej i na Kremlu nie widzieli.
Wprzódy lazur nieba przeorały dymiące biało-czerwono Iskry w liczbie pięć. (Putin przestał się uśmiechać)
Za Iskrami chyłkiem , przyczajone, lekkie kawaleryjskie Puchacze, niszczące wszystko na swej drodze- Putin znieruchomiał i bezwiednie opuścił dłonie.
Za Puchaczami cztery Casy i grzmiąc rykiem silników Herkulesy chyba ze trzy.Ziemia drżała i Putin za(d)rżał.

Kamera pokazywała marsowe oblicze Ministra Wojny, wpatrzonego sokolim wzrokiem w dal a Oblicze Jego wyrażało pewność- nikt nam , kurwa, nie fiknie.
Potem przeszły oddziały zaciężne, pojazdy zatrzęsły ziemią, armaty i gazy łzawiące, kurwa.


Podobne zainteresowanie co Casy i Herkulesy wzbudziły przyczepy samozbierające do siana na pokazach maszyn rolniczych w Ułężu :lol:



Mistrz!!! :mrgreen:
Porwałam na fejsa, szkoda by taka perełka przepadła w czeluściach.


Na górę
  
 
Post: 15 sie 2017, 15:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Niech to ktoś wklei na "Nasza Norwegia", proszę.
Nie mam tam konta a dla jednego posta nie opłaca
mi się tam rejestrować :(

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sie 2017, 15:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Najfajniesze były komentarze do parady różnych takich znawców w TV. Jeden stwierdził, poważny gościu zajmujący się zawodowo obronnością, że stosunkowo najnowocześniejszym pionem sił zbrojnych polskiej armii są siły powietrzne. Mamy samolot iskra, orliki, śmigłowce puszczyk, maszyny szkolenia podstawowego, za to nie nie mamy praktycznie śmigłowców szturmowych i wielozadaniowych. Te, które mamy czyli z serii Mi, jak stwierdził fachowiec nadają się jedynie na defilady. Na polu walki straciły już swoją przydatność. Np w kwestii niszczenia celów naziemnych takich jak czołgi, do czego były przeznaczone. Su22 do wymiany - wszystkie jak leci, Mi29 za kilka lat stracą swoją przydatność. Jedyną wartość przedstawiają F16. Casa dobra ale niepojemna. Herkulesy- też nie takie jak trzeba, ale już nie pamiętam co im tam jest. Jeżeli siły powietrzne są najbardziej zmodernizowaną częścią polskiej armii to co mówić o reszcie? Zresztą przysłuchiwałem się i ocenom sprzętu lądowego. Najlepiej podobno wygląda artyleria.

Do tego dochodzi rozpędzenie dowództwa przez obecnego wizjonera Macierewicza, awansowanie ludzi nowych. Biada nam jeżeli są to dowódcy o podobnej proweniencji jak słynny Sławek Misiewicz.

Po całej tej paradzie zamiast zamiast być dumnym z polskiej armii poważnie się zaniepokoiłem. Nie dość, że jesteśmy pod tym względem słabeuszami, to jeszcze mamy głupków i idiotów u władzy, którym ubzdurało się prowadzić zaczepna politykę z całą Europą i to najbardziej z tymi najsilniejszymi.

Ale dobra, życia już niewiele mi pozostało. Po Rosyjsku jakby co troche umiem, a w Niemczech mam znajomości. Jakoś sobie radę dam.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sie 2017, 17:26 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Ja nawet tego nie obglondałem ( nie wolno mnie się denerwować ) ale jak by co, mam podobnie.
Język rosyjski na poziomie swobodnej konwersacji a w Niemiecku rodzina.
Znaczy, mogo nam naskoczyć......!
Nawet w tajdze sobie poradzę. Grzybów się nazbiera, ryb się nałowi a ryb u nich ponoć więcej jak w Dunajcu.......

Łaził ceper po górach aż trafił na Dunajec:
Wody nie znał a przejść musiał.
Pyta więc górala; - gazdo ! - głęboka ta woda ?!
A do kolan panocku..........
A ryby tu są....?! molestuje górala dalej.....?1
Do chuja panocku....odpowiada tubylec;
Tu tu, - panie wiency ryb jak wody.......?! - dziwi się turysta.......!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sie 2017, 17:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
stary praktyk pisze:
Nawet w tajdze sobie poradzę.


No póki nie trafisz na niedźwiadka. Abo watahę basiorów, abo na rosomaka.:lol: :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sie 2017, 17:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 186  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 166 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group