forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 7:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 186  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 lip 2017, 13:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
Boruch pisze:
Panie Polar trochę dystansu - żartu P{an nie zrozumiał? To też były moje najpiekniejsze lata życia. Nie Pan mnie nie tyka w ten sposób, bo Panu powiem jak Barycki w takich sytuacjach zwykł mawiać. Tylko, że ja na poważnie.

Wy mnie tu nie groźcie, bo ja płochliwy nie jestem. :D

Boruch pisze:
Co do tych jachtów. To Pan był burżuj. Ja pływałem, owszem, ale na oponie samochodowej.

I powiedzcie mi Boruchu za kogo ja mam was uważać? Za konfabulanta, czy zwykłego kłamczuszka? Pan tylko patrzysz na życie przez prywatę. Jeżeli mam coś w garażu, to znaczy, że mam i chuj.
A tamte czasy były troszke inne. Pozwalały korzystać gawiedzi z dóbr których nie musieli trzymac w garażu bo były wspólne.
Wystarczyło, Panie Boruch, do jachtklubu się zapisać i śmigałbyś Pan na Petersonach, Dufurach, Solingach i Tornadach pod żaglami Norda i Elvstroma.

Boruch pisze:
A co do wartości i wartość nabywcza tamtej waluty była inna.

A ten znowu swoje...mamona, mamona, mamona...Ech...i to niby ludzie niszczą ten kraj. :lol:

Boruch pisze:
Osobną sprawą jest to, że jak tu już było cytowane. Głupim narodem jesteśmy.

Nie wrzucaj Pan całego narodu do jednego wora.
Głupią, to mamy elitę co dla własnego samozadowolenie sprzedaje ten kraj wraz z jego społeczeństwem od setek lat.
Przypomnieć Panu kto przechlewał i przegrywał mająteczki? Chłop pańszczyźniany. czy spaślak z sumiastym wąsiskiem i czerwonym nochalem, ubrany w pawie pióra?




Zaczynasz Pan dzielić jak nie przymierzając jeden tu kolega. Jeszcze brakuje żebyś Pan wiarygodnych źródeł żądał. To czy Pan strachliwy czy nie to się okaże. Byli tacy co też twierdzili, że nie a potem prosili o zmiłowanie jak Boruch się wkurwił :D Ale ja rozumiem i nie mam zamiaru pana Polara bić. Bo to nie o to chodzi.


Dziś też możesz Pan korzystać z luksusu, tylko, że nie płacisz Pan Państwu ino prywaciarzowi. Wpozyczysz se Pan udkęm, narty. Jak Pan kce to nawet samochód i rower. I niech mi Pan nie pierdoli, że wtedy było łatwiej bo nie było. Pewne rzeczy były tak nieosiągalne, że nie znajdowały się w marzeniach przeciętnego Polaka się nie pojawiały. Kiedy w roku 84 otrzymałem upragnione mieszkanie(pula zakładowa, w takiej firmie pracowałem, miałem to szczęście) to pod blokiem stały dwa zdezelowane maluchy szczęśliwych właścicieli mieszkań wynajętych od państwa. Kiedy 25 lat później sprzedawałem swoje cztery ściany chcąc mieć lepiej, ogródek i domek pod blokiem stały takie fury, że nie wypowiedzieć, Na parkingu na całym osiedlu trudno było o miejsce. Trawniki niszczyli, a straż miejska miała żniwa.


Mówisz Pan niegłupi naród? Gówno prawda, głupi, żeby kaczystów sobie wybrać i to po raz drugi? To nie jest głupi naród? Jedni są niewolnikami katabasa, kołtuny i hipokryci. O smoleńskokaczystowskiej hołocie wspominałem. A część to ignoranci siedzący w domu, nieodpowiedzialni debile, którym nie che się iść i głosować a później a później pierwsi narzekają, że im źle. Garstka tylko świadomych. I co?


Poza tym jaki naród takie i elity. Bo przecież z nieba nam nie spadają. jak naród hołota to i elita taka sama. Czy normalne jest głosowanie na takiego Kaczyńskiego, Brudzińskiego, Macierewicza, Schetynę, Petru, Piechocińskiego, Kłopotka, Kukiza? Wybacz chłopie ale kreatura wybierze podobna do siebie kreaturę.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lip 2017, 13:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
stary praktyk pisze:
Eeee!
Panie Boruch! - Panie Cweter !
Pax miedzy krześcijany.
Każdy trochę (krakowskim targiem ) spuści z tonu i prawdopodobnie możemy pójść razem na wódkę bez obawy
że się pozabijamy wzajemnie na skutek różnicy poglądów.
Tym czasem po części każdy z Was ma sporo racji. Należy jedynie ustalić granicę poza którą nie wychodzimy i będzie gites.



Ja tam mogę isć na wódkę nawet z Baryckim, ale z jednej szklanki pił z nim nie będę. Może mieć pierwotniaki.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lip 2017, 13:31 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
:lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lip 2017, 13:41 
Boruch pisze:
Dziś też możesz Pan korzystać z luksusu, tylko, że nie płacisz Pan Państwu ino prywaciarzowi. Wpozyczysz se Pan udkęm, narty. Jak Pan kce to nawet samochód i rower. I niech mi Pan nie pierdoli, że wtedy było łatwiej bo nie było.

Aha...Czyli dając w lapę 50 dolarów w paszportowym i wyjeżdżając na pół roku do germańców, można se było domek i trzy samochody kupić, a jeszcze na wesele dla syna starczyło, i to było to trudniej. Teraz Pan wyjedź i zrób to samo w pół roku.
Panie, mój kolega na dezodorantach Derby majatek zbił w latach 80-tych. A teraz? Amer Goldy trza zakładać i synów premierów zatrudniać.
Boruch, miejta wy litość nad biednym prolem i głupotów mu nie opowiadajta.


Boruch pisze:
Pewne rzeczy były tak nieosiągalne, że nie znajdowały się w marzeniach przeciętnego Polaka się nie pojawiały. Kiedy w roku 84 otrzymałem upragnione mieszkanie(pula zakładowa, w takiej firmie pracowałem, miałem to szczęście) to pod blokiem stały dwa zdezelowane maluchy szczęśliwych właścicieli mieszkań wynajętych od państwa. Kiedy 25 lat później sprzedawałem swoje cztery ściany chcąc mieć lepiej, ogródek i domek pod blokiem stały takie fury, że nie wypowiedzieć, Na parkingu na całym osiedlu trudno było o miejsce. Trawniki niszczyli, a straż miejska miała żniwa.

Taaa...miernik szczęścia. Fura na parkingu.
Taaa...do dlaczego, kuźwa, ponad połowa społeczeństwa mile wspomina ten brak fur?
Dlaczego to głupie społeczeństwo, wg Borucha, spodziewało się, że będzie lepiej?

Sam jeżdżę starym, zdezelowanym samochodem. Po dwudziestu latach pracy w tym cudownym systemie w którym jest lepiej. No tak, ale ja głupi jestem.

Boruch pisze:
Poza tym jaki naród takie i elity. Bo przecież z nieba nam nie spadają. jak naród hołota to i elita taka sama.

Wiesz Pan panie Boruch, ktoś, kiedyś powiedział, że gdyby wybory mogły coś zmienić zostałyby zakazane.
Te głupie niewolniki wybierajace tych faraonów, masowo ginący przy budowie piramid.
Ten głupi chłop ze spokojem czekający, aż panisko skończy ruchać mu żonę.
Ten głupi prol pozwalający żeby prezes jego stoczni kradł 95% jego wypracowanych pieniedzy.
Tak, Panie Boruch, czas stąd spierdalać. Sami idioci wokół nas.

;)


Na górę
  
 
Post: 30 lip 2017, 13:51 
polar pisze:
I powiedzcie mi Boruchu za kogo ja mam was uważać? Za konfabulanta, czy zwykłego kłamczuszka?


W przyrodzie naszej planety nie występują Boruchy w sposób naturalny, to jest sztucznie wytworzony produkt dla realizacji określonych zadań. No, a jak każdy produkt, ma swoją cenę, koszty produkcji, a następnie, koszty eksploatacji.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 30 lip 2017, 13:55 
agronom pisze:
Kurde, jakby barycki popił z liderem frakcji kołtunów


To ludzkość wymazałaby mnie ze swojej pamięci, nie mogłaby takiej hańby pamiętać, bo umarłaby ze wstydu.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 30 lip 2017, 14:02 
polar pisze:
Ten głupi prol pozwalający żeby prezes jego stoczni kradł 95% jego wypracowanych pieniedzy.


To już, Panie Polar, nie ma Pan żalu do czerwonych kacyków, że zarabiali, aż trzy/pięć razy więcej od proli?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 30 lip 2017, 14:02 
całe szczęście, że nie jestem ludzkość.


Na górę
  
 
Post: 30 lip 2017, 14:17 
To znaczy, Panie LadaCo, że chce mi Pan powiedzieć, iż nie wstyd Panu obojętnie przyglądać się, jak plugawe kanalii mi dokuczają?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 30 lip 2017, 14:23 
w sumie nie, lubie widzieć cele.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 186  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 80 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group