forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 10:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176 ... 186  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 mar 2019, 18:45 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
No i tu wracamy do sedesu sprawy. Jak kol. Boruchacz stwierdził, że chyba siem z nim zgadzam. Ale jak siem pierdoli takie kocopoły jak to kol. WLR pisuje to hadko czytać. A ić Ty na chuj w ramiona np. Orbana (nie mylić z Urbanem) i zaznaj dymokracji. A że nasze elyty (patrz tytułowy Antoś) pchajom nas w kierunku San Eskobar to inna insziśc i SPChIwD.

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 mar 2019, 23:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1499
Parafon pisze:
To WLR nie idź. A potem nie pierdol że władza jest chujowa i nie wiadomo dlaczego.

Żeby wybrać, trzeba mieć najpierw z czego...

WLR pisze:
Chodzę od 89. Więcej powiem, zawsze ciągnąłem kolegów leserów.
I co? Władza jest coraz bardziej chujowa. Polacy nie zasłużyli na
żadną niepodległość ani demokrację. Może właśnie jaka wojna
domowa musi polską głupotę wypalić. Takim USrajcom pomogła.
Ale ja w dupie mam już ziemię oną przeklętą.


To jest konsekwecja selekcji negatywnej. Nie wybieram rządzących bo są chujowi, ale fakt ich chujowosci nie zmusza opozycji do ruszenia dupska i poprawienia chujowej sytuacji. Ludziska głosują na opozycję tylko dlatego, że jest ona opozycją. To klasyczna ustawka my - oni. I tak ruchają nas tam na Wiejskiej od 30 lat.
Teraz opozycja do spółki z rządzącymi tumani mieszczucha, grając listami wyborczymi do PE. Że niby wyborca ma coś do gadania? Oni robią nas w chuj jak mogą, a my się podniecamy ustawką z LGBT... :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 mar 2019, 11:20 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Co prawda to prawda. Mieliśmy chujowego wójta (ale tylko trochę chujowejo) to kołtuny wybrały poprzedniego wójta, który był całkiem chujowy. A teraz płaczom, kto takiego chujowego wójta wybrał co już kiedyś był chujowy, a teraz jesy jeszcze chujowszy.
Ot, taka logika chujowości.
I teraz mamy Bob Dylemat - czy wybierać obecną chujową władzę czy równie chujową opozycję?
:mrgreen:

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 mar 2019, 11:48 
logik pisze:

To jest konsekwecja selekcji negatywnej. Nie wybieram rządzących bo są chujowi,


Tak "po prawdzie" powinienem głosować na Morawieckiego, bo tylko on na wejściu do polityki coś stracił,
mianowicie posadę wartą miliony, za marną pensję premiera, niższą trzykrotnie od wynagrodzenia flamy
prezesa NBP. Cała reszta wypełzła z kolejki do pośredniaka i się pasie na państwowym. Taki absurdzik.


Na górę
  
 
Post: 18 mar 2019, 12:17 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Oficjalnie to on może i ma ze 15 tysi (ten, przepraszam za wyrażenie, premier). Ale ile na boczku... a to działeczka, a to wycieczka, a to flameczka etc. :mrgreen:

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 mar 2019, 12:29 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Tak se Was czytam i dochodzę do wniosku, że jednak Wiarek ma rację.
I żeby nie było; - nie sugerując się niczyim zdaniem, - jeśli "Wiosna" się nie zorganizuje i nie zgłosi swoich do wyborów, - też mnie przy urnie nie zobaczą....... :roll:
W dupie albowiem mam ciągłe wybieranie pomiędzy kiłą a rzeżączką.........! :evil:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 mar 2019, 12:37 
maerose pisze:
Cytuj:
Polacy nie zasłużyli na
żadną niepodległość ani demokrację.
Obrazek
Taką już widać mamy genetycznie zjebaną mentalność.


Przepraszam, ja zasłuzyłem. A, że te prawie 40 milionów to pojeby..........


Na górę
  
 
Post: 18 mar 2019, 14:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1499
Parafon pisze:
Co prawda to prawda. Mieliśmy chujowego wójta (ale tylko trochę chujowejo) to kołtuny wybrały poprzedniego wójta, który był całkiem chujowy. A teraz płaczom, kto takiego chujowego wójta wybrał co już kiedyś był chujowy, a teraz jesy jeszcze chujowszy.
Ot, taka logika chujowości.
I teraz mamy Bob Dylemat - czy wybierać obecną chujową władzę czy równie chujową opozycję?
:mrgreen:

Nikt wam nie każe wybierać między opozycją a rządem. Tow. Kuroń powiedział - Nie palcie komitetów, zakładajcie wlasne... :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 mar 2019, 15:01 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
stary praktyk pisze:
Tak se Was czytam i dochodzę do wniosku, że jednak Wiarek ma rację.
I żeby nie było; - nie sugerując się niczyim zdaniem, - jeśli "Wiosna" się nie zorganizuje i nie zgłosi swoich do wyborów, - też mnie przy urnie nie zobaczą....... :roll:
W dupie albowiem mam ciągłe wybieranie pomiędzy kiłą a rzeżączką.........! :evil:

Jak Wiosna się zorganizuje to co innego będziesz miał w dupie :lol:

I tego się obawiam, bo jakimś przyzwyczajony do tradycji... ruchać - tak, być ruchanym - nie! :lol:

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Ostatnio zmieniony 06 kwie 2019, 10:16 przez Parafon, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 kwie 2019, 10:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1499
Zapierdalam jak Antoni, i nikt mnie nie dogoni..

Cytuj:
O 9.44 wyrusza z domu, o 9.59 już chodzi po sejmowym korytarzu. Antoni Macierewicz 11 kilometrów przez zakorkowaną Warszawę przejechał w niecały kwadrans. Byli szefowie służb mówią o "nadużyciu" lub "skandalu, który nie powinien mieć miejsca". Sam Macierewicz twierdzi, że to "naturalne". - Widocznie kierowca i ochrona uznały, że jest w danym momencie niezbędne użycie sygnału - przekonuje. (http://www.tvn24.pl)


https://www.tvn24.pl/polska-i-swiat,33, ... 25025.html

:lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176 ... 186  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group