forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 12:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 186  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 lip 2017, 8:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
stary praktyk pisze:
I tu niejako zgadzam sie z Boruchem:
Albowiem, gdyby tato protestował przeciwko przestępcom z Solidarności w sprawie zmiany ustroju, wszyscy dziś mieli byśmy po równo. I nie musiał byś się szanowny Tausen wkurwiać obglondając co chwilę mordę Antoniego na ekranie TV albowiem całe to towarzystwo siedziało by grzecznie w Rawiczu albo i we Wronkach albowiem tam ich miejsce.
Poza tym nie musiał byś się wkurwiać oglądając co dziennie, jak somsiad odjeżdża do roboty Mercedesem, którego kupił sobie, bo udało mu się ukraść pół państwowego zakładu albowiem wszyscy jeździli by Maluchami albo Syrenkami.
Co najwyżej w dieslu........



W myśl zasada "...nie będzie bogatych, wszystkie bedo biedne".

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lip 2017, 8:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
barycki pisze:
Wiele udałoby się zaoszczędzić, gdyby ministrowie siedzieli w Warszawie i do pracy jeździli tramwajem, a jeszcze więcej, gdyby polikwidowano telefony we wszystkich urzędach państwowych.

Adam Barycki




W w krajach skandynawskich, gdzie polityk z uwagi na swoje humanistyczne podejście do wykonywanych obowiązków nie musi bać się obywatela. Jest wielu polityków niższego, średniego a nawet wyższego szczebla, którzy dojeżdżają do swoich urzędów środkami komunikacji miejskiej, a nawet rowerami. I nikt im nie da w mordę, nie mówiąc już o podpierdoleniu roweru. Tylko tam, to są dzikie kraje. Bo przecież Wikingowie byli dzicy, nie to co my Słowianie

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lip 2017, 9:08 
Boruch pisze:
W myśl zasada "...nie będzie bogatych, wszystkie bedo biedne".


Ano takie jest naturalne prawo naszego wszechświata, Panie Boruch, że nie występują w nim nieskończoności, a tylko wielkości skończone i taka właśnie, jest też nasza planeta, skończona w swoim wymiarze, a tym i w możliwościach, dlatego mamy skończoną ilość dóbr i tylko tę skończoną ilość możemy rozdzielić pomiędzy ludzkość. Tak więc, jeżeli tu pośród grona naszych serdecznych przyjaciół ukonstytuujemy sobie rozdział jednego tysiąca w taki sposób, że ja dostanę 990, co jest ze wszech miar sprawiedliwe, a Pan z całym gronem naszym serdecznych przyjaciół dostaniecie po 1, co jest jeszcze bardziej sprawiedliwe, to pośród grona naszych serdecznych przyjaciół będzie występowało bogactwo i każda kanalia spośród naszego grona serdecznych przyjaciół będzie usatysfakcjonowana nadzieją możliwości zajęcia mojej pozycji pośród naszego grona serdecznych przyjaciół, a gdybyśmy ukonstytuowali podział, że każden z nas dostaje po 100, to szlag trafia nadzieję każdego z nas na humanistyczne ubogacenie, a bez możliwości ubogacenia pozostaje nam już tylko wspólna bieda, no, a mnie to już nagła krew zaleje, jestem stratny całe 890 i jak tu żyć, kurwa Wasza mać, pierdolona dziadowszczyzno.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 30 lip 2017, 9:18 
też, kurwo, jesteś skończony.


Na górę
  
 
Post: 30 lip 2017, 9:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
barycki pisze:
Boruch pisze:
W myśl zasada "...nie będzie bogatych, wszystkie bedo biedne".


pośród grona naszych serdecznych przyjaciół

Adam Barycki




Nichuja nie dostaniesz ani złotówki. A wiesz dlaczego? Bo nie należysz do "grona naszych serdecznych przyjaciół" kurwo stara. I idź lepiej spać kanalio, bo jak zdążyłem zauważyć napierdalasz bez przerwy od wczoraj w klawiaturę. Pewnie ci już paluchy popuchły. To sobie je wsadź w dupę i usnij.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 30 lip 2017, 9:44 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lip 2017, 9:47 
Z zasady nie komentuję plugawych wypowiedzi wulgarnych chamów, plugawy chamie.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 30 lip 2017, 9:48 
Numer1000 pisze:
też, kurwo, jesteś skończony.


A nie słyszałeś, barani łbie, o wyjątkach potwierdzających regułę? Ano właśnie, durna owco, nikt na świecie nie może w sposób ściśle matematycznie naukowy zaprzeczyć, że to właśnie ja jestem tym wyjątkowym wyjątkiem w naszym wszechświecie i moja wszechwiedza, i wszechdobroć są nieskończenie wielkie, kanalio plugawa.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 30 lip 2017, 9:52 
Boruch pisze:
W myśl zasada "...nie będzie bogatych, wszystkie bedo biedne".


Za tej "biedy" plywałem łodziami wielokrotnie przewyzszającymi wartość najnowszego mercedesa. Tak było biednie Panie Boruch. :lol:
Widzę, że to forum jest coraz bardziej lewicowe. :lol:

Wasza logika i zdolność postrzegania, bardzo podobna jest do aktualnego poziomu mediów w Polsce i konferansjerów tam występujących.
Otóż wyobraźcie sobie Boruchu, że tefałenowy celebryta Chajzer junior, z bólem w głosie strofował te masy idiotów przed telewizorami, że należy z szacunkiem podejść do Powstania Warszawskiego i jego uczestników. Za sekund dwie, po tej pełnej dramaturgi i pompy wypowiedzi, Pan Chajzer własną, napuchniętą mordą reklamował Projekt Lady. Szacun jak chuj.

Strofuj mnie Pan wiency. :lol:


Na górę
  
 
Post: 30 lip 2017, 10:21 
polar pisze:
Za tej "biedy" plywałem łodziami wielokrotnie przewyzszającymi wartość najnowszego mercedesa.


Za to teraz w dobrobycie może Pan budować łodzie wielokrotnie przewyższające wartość Rolls-Royce’a, czerpiąc z tego ogromną satysfakcję, a pływać Pan nie musi, na huj Panu pływanie, kiedy ma Pan tak satysfakcjonującą pracę.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 30 lip 2017, 10:53 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Boruch cytował Redlińskiego, Panie Polar.

Co do Chajzera, wyczytałam na blogu Prof Jaczewskiego, że tenże wesołek wymyślił zbiórkę dla podupadłych finansowo powstańców warszawskich.
Pieniędzy dla kilku starców nie było, ale bojownicy o wolność i dobrobyt (Romaszewski, Rokita itp) brali z wywalczonego dobrobytu garściami.
Polar, odpuść żale nad rozlanym dzieciakiem, nic nie da się zrobić, bo palenie komitetów nie wchodzi w rachubę, i tak gówno z tego by wynikło, kiedy wszystko rozkradzione.

Kizior rzekł w nocy:
Polacy własnymi rękami zniszczyli swój kraj i niszczą go do tej pory.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 186  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group