forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 11:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 186  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 paź 2017, 10:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Generalnie, to samo twierdzenie, że reszta jest manipulowana, a ja nie, jest paradoksem i bardzo prymitywną, a przez to łatwą do odczytania formą manipulacji.
Słabiutko z Baryckim w tej materii. :)

Posiadasz zbyt małą wiedzę podstawową, jesteś upośledzona w czytaniu ze zrozumieniem i nie wykształciłaś umiejętności logicznego myślenia.
To wszystko w/w poprzez zestaw demonstracyjny twojej nieudolnej twórczości na tym forum dyskwalifikuje ciebie i twoje oceny w stosunku do kogokolwiek i czegokolwiek, bo zwyczajnie nie rozumiesz co czytasz i co piszesz legendo tego forum.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 paź 2017, 10:52 
Jest, Pani Agafio, stratyfikacja znana ludzkości od tysiącleci, pozwalająca na rozróżnianie w tej kwestii. Samodzielne myślenie definiowane jest, jako posługiwanie się argumentami logicznie niesprzecznymi wewnętrznie, a myślenie zindoktrynowane, definiuje się, jako posługiwanie się argumentami logicznie sprzecznymi wewnętrznie. A Pani, zdaje się, miała tu wespół z pozostałymi humanistami, problem z elementarną logiką niesprzeczną wewnętrznie, Wasze odczucia były wewnętrznie sprzeczne z elementarną logiką definicji dokumentu, więc, takie rozróżnienie nie jest manipulacją, a logicznym faktem, zdefiniowana idiotko.


Na górę
  
 
Post: 05 paź 2017, 11:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Pan pszerarzony pisze:
[...]
niesprzecznymi wewnętrznie
sprzecznymi wewnętrznie
niesprzeczną wewnętrznie,
wewnętrznie sprzeczne
Już prawie dorównujesz mistrzowi bronto w bełkocie.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 paź 2017, 11:11 
Cytuj:
A Pani, zdaje się, miała tu wespół z pozostałymi humanistami, problem z elementarną logiką niesprzeczną wewnętrznie,

Słowem kluczowym jest ''zdaje się''. Tak Panu się zdaje i to na wielu płaszczyznach. Zdaje się Panu, że ktoś kto wspiera Pana w forumowych zadymach jest inteligentny, sympatyczny, ciekawy, ktoś kto podziela pańskie poglądy też, itd.. a reszta to kupa gnoju.
To jedynie świadczy o sposobie pańskiego rozumowania, ale żeby być sprawiedliwą, każdy z nas reaguje podobnie, z tym, że ja o tym wiem, a Pan usilnie temu zaprzecza, przez co nie jest wiarygodny.
Czuć od Pana tchórzem na kilometr.
Pan bardzo się boisz, potknąc o prawdę.


Na górę
  
 
Post: 05 paź 2017, 12:21 
A Pani, Pani Agafio, dalej o odczuciach i wrażeniach, które nie mają nic wspólnego z logiczną rzeczywistością, jednak może Pani przecie spróbować argumentować logicznie za swoimi wrażeniami i odczuciami, przecie nikt Pani tego nie zabrania, poza tylko Pani upośledzonym umysłem.


Na górę
  
 
Post: 05 paź 2017, 12:35 
Ale cóż tu argumentować?
Jesteś użytkowniem tego samego forum, częścią tej samej społeczności? No jesteś.
Wie Pan, jak mnie knajpa nie odpowiada, bo twierdzę, że siedzą w niej samej menele, to do niej nie chodzę.

Szach-mat kołtuniku. :)


Na górę
  
 
Post: 05 paź 2017, 12:42 
Pani Agafio, dla przyjemności obcowania z Panem Bronto i jeszcze kilkoma upojonymi winem osobami, jestem zmuszony znosić towarzystwo meneli, inaczej, menelstwo pozbawiłoby mnie radości życia, a to się Pani nie uda, despotyczny menelu.


Na górę
  
 
Post: 05 paź 2017, 12:45 
Smutno byłoby tu bez Pana.
Pan jesteś wesoły, masz charyzmę, bogaty zasób bluzgów, jak dla mnie ekstra.


Na górę
  
 
Post: 05 paź 2017, 12:50 
AGAFIA pisze:
Ale cóż tu argumentować?

Otóż to, Pani Agafio, niczego. Analfabeci nie tylko nie widzą takiej potrzeby, ale i nie są do tego zdolni. Co prawda, ludzie cywilizowani mają taką dziwną fanaberię i odczuwają potrzebę argumentowania, ale to są dziwaki i humanistom nawet nie przystoi brać z nich przykładu.


Na górę
  
 
Post: 05 paź 2017, 12:57 
Panie pszerarzony, epicherematy można stawiać , warunkując, że jest o co. Tu takiej potrzeby nie ma.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 186  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group