forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:34

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174 ... 186  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 mar 2019, 21:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Podejrzewam, ze wyjedzie w bliżej nieznanym kierunku i wyłączy komórkę, dlatego go nie znajdą :lol:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2019, 6:08 
Nach Osten zapewne.:)


Na górę
  
 
Post: 15 mar 2019, 8:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
wa ma pisze:
To bedzie trwało do chwili zmiany władzy, bo mam nadzieję że po przegranych wyborach PiS-lamskie komisje itp. patologie znikną w trybie natychmiastowym. Nie bedzie kasiory i przywilejów oraz bezkarności w okłamywaniu suwerena - skończy sie i Macier & Co. Powinno sie go jeszcze postawić przed TK , a najlepiej ubezwłasnowolnić i wynająć dożywotnio apartament obok Trynkiewicza.


A ja bym tych wszystkich pojebów zapakował w rakietę i na San Escobar. I to o dziwo nie dotyczy tylko PiSdzielstwa ale i POstwa. Bo to ci ostatni pozwolili na to szaleństwo, które zrobiło gówno z mózgu Polaków i co również kosztowało wiele milionów złotych z naszych podatków.

Ale skoro San Escobar nie istnieje a my nie jesteśmy mocarstwem kosmicznym to należałoby wszystkich odpowiedzialnych rozliczyć przed sądem. Zarówno Kaczyńskiego i Macierewicza za sianie zamętu - i tu w pierdlu odsiadka i również Tuska, który lekceważył przez lata tego raka, który się budował.

A tak naprawdę gdyby stało się tak, że PiSdzielstwo przegra wybory to ja nie wierzę w te wszystkie obiecane rozliczenia. Nigdy tego nie było i teraz też nie będzie. A my sami szarzy Polacy nie jesteśmy w stanie wymusić precedensu.

Jesteśmy społeczeństwem, który potrafi przetrwać wiele i powstać z popiołu. Niestety nie jesteśmy zdolni do samodzielnego rządzenia się. Typowi niewolnicy.

Zarzuca się Ukrainie i Ukraińcom, że nie są narodem, co do za państwo. Spójrzmy na siebie. A to co się dzieje u nas obecnie sprowadza się do tego, że na horyzoncie pojawia się nowa zagłada, którą sami sobie zgotujemy.
To taka nasza tradycja odwieczna.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2019, 8:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Jeśli tzw. opozycja wygra wybory, a rozliczeń nie będzie, to sobie przejebią dokumentnie.
I stracą masę doraźnych zwolenników. Takich, przykładowo, jak ja.
Nigdy bym na nich nie głosował, gdyby nie plaga pisdzielstwa.
Mogę na nich zagłosować tylko, jeśli ujebią pisiorów po zwycięstwie.
Jeśli tego nie zrobią, na następne wybory nie pójdę.
Zakładając, ze nie ja jeden tak myślę, to władzy długo nie utrzymają.
A rozjuszeni pisdzelcy rozjadą ich wtedy ostatecznie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2019, 8:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja też jedynie dlatego idę na wybory. Może jestem naiwny. Choć coś mi mówi, że na prawdziwą odnowę nie ma co tu liczyć. W tym kraju rządzi, i rządził ponury klecha i kołtun. Dziś opozycja uderza w tony odnowicielskie, pedofilia w kościele, LGBT, światopogląd, co jest ważne bo bez tego nie będzie zmian w gospodarce również. Niestety obawiam się, że kiedy wygrają wybory tak wszystkie te tematy ucichną.

I możemy zyskać tylko tyle, że będziemy mieli tylko bardziej liberalną władzę. Wróci to co było.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2019, 8:48 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
To przecież oczywiste.......co Wy....na cuda liczycie....?!
Jedyną szansą jest wygrana Biedronia.
Oczywiście jedynie idiota będzie liczył, że natychmiast kraj mlekiem i miodem popłynie......!
Tam istnieją takie siły, że musi upłynąć 50 lat, by się naprawdę coś zmieniła. Najpierw musi się zmienić mentalność aby liczyć było można na coś nowego......... :roll:
Sam Biedroń niewiele zmieni........w jego przypadku jedynie kierunek jest właściwy....... :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2019, 9:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Wielki Wezyr pisze:
Jeśli tzw. opozycja wygra wybory, a rozliczeń nie będzie, to sobie przejebią dokumentnie.
I stracą masę doraźnych zwolenników. Takich, przykładowo, jak ja.
Nigdy bym na nich nie głosował, gdyby nie plaga pisdzielstwa.
Mogę na nich zagłosować tylko, jeśli ujebią pisiorów po zwycięstwie.
Jeśli tego nie zrobią, na następne wybory nie pójdę.
Zakładając, ze nie ja jeden tak myślę, to władzy długo nie utrzymają.
A rozjuszeni pisdzelcy rozjadą ich wtedy ostatecznie.

I to jest, niestety, najbardziej prawdopodobny scenariusz.....
Jeszcze się tak nie zdarzyło w Wolsce,żeby jakakolwiek opozycja po wygraniu wyborów rozliczyła poprzednią ekipę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2019, 11:10 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Ten scenariusz, - Killi, - nie jest prawdopodobny lecz pewny.
Gdyby "oni ich" rozliczali, dziś do rządu cza by brać z łapanki.........! :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2019, 11:53 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Ale PIS rozliczył PO - zero tolerancji na stanowiskach i w rządzie. Ciągłe aresztowania i dochodzenia. Tusku kiedyś powiedział, że największym bęłdem PO po dojściu do władzy był a tolerancja dla PISdzielców. A teraz mają czego nie dopilnowali.

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2019, 13:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
A czy zapadły jakieś prawomocne dotkliwe wyroki,czy tylko trwa nękanie ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174 ... 186  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group