forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 6:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175 ... 186  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 mar 2019, 15:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1496
wa ma pisze:
To bedzie trwało do chwili zmiany władzy, bo mam nadzieję że po przegranych wyborach PiS-lamskie komisje itp. patologie znikną w trybie natychmiastowym. Nie bedzie kasiory i przywilejów oraz bezkarności w okłamywaniu suwerena - skończy sie i Macier & Co. Powinno sie go jeszcze postawić przed TK , a najlepiej ubezwłasnowolnić i wynająć dożywotnio apartament obok Trynkiewicza.


Miś: Powiedz mi po co jest ta komisja smoleńska?
Hochwander: Właśnie, po co?
Miś: Otóż to! Nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ta komisja? Ona odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest komisja na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tą komisją? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie – mówimy – to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest komisja społeczna, w oparciu o sześć instytucji, która sobie pójdzie w cholerę, do jesiennych wyborów i co się wtedy zrobi?
Hochwander: Protokół samorozwiązania…
Miś: Prawdziwe pieniądze zarabia się tylko na drogich, smoleńskich komisjach.
(…)
Miś: Janek, nie mieszajmy myślowo dwóch różnych systemów walutowych. Nie bądźmy Pewex`ami. Dostajemy za tę komisję, jako konsultanci 20% ogólnej sumy kosztów i już. Więc im ona jest droższa, ta komisja tym… no? Koniaczek?
Hochwander: Podwójny…Stać mnie!

:lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2019, 16:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Macierewicz przegrał sprawę ws. bezprawnej degradacji płk.Duszy, bezprawnie zdegradowanemu MON zwróci różnicę (wypłacano mu świadczenie szeregowego)z odsetkami....czyli zapłacimy:ja, pan, pani, my wszyscy, tylko nie Macieresku...

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityk ... -M-0y-sYus


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2019, 9:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Za pierdy rzondzoncych płaci zawsze suferen. Tak było przecież we wrześniu 39-go i w sierpniu 44-go , ale tamto niczego prafdziwych polakóf nie nauczyło. Tego psychola nawet po zamianie rzondzoncych nic przyktrego nie spotka, nie mówiąc o TS dla niego i całej PiS-lamskej grupy przestępczej bo nie bedzie , jak to mówi Kopoczowo - "WOLI POLYTYCZNEJ". Podobnie jak było z Zebrą i Kurdupsonem w głosowaniu o TS dla nich w semje w 2015 tym .

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2019, 9:44 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Zrozumieli.......?!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2019, 20:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1496
Wielki Wezyr pisze:
Jeśli tzw. opozycja wygra wybory, a rozliczeń nie będzie, to sobie przejebią dokumentnie.
I stracą masę doraźnych zwolenników. Takich, przykładowo, jak ja.
Nigdy bym na nich nie głosował, gdyby nie plaga pisdzielstwa.
Mogę na nich zagłosować tylko, jeśli ujebią pisiorów po zwycięstwie.
Jeśli tego nie zrobią, na następne wybory nie pójdę.
Zakładając, ze nie ja jeden tak myślę, to władzy długo nie utrzymają.
A rozjuszeni pisdzelcy rozjadą ich wtedy ostatecznie.


Wy naprawdę wierzycie, tow. Wielki Wezyr, że będą jakiekolwiek rozliczenia? :lol: :lol: Przecież jedna i druga strona ponosi odpowiedzialność za zaistniały burdel. Opozycja po ewentualnym zdobyciu władzy nie pozbędzie zdobyczy systemowych, wypracowanych przez poprzedników. Tylko zacznie ich używać dokładnie tak samo jak to robią teraz rządzący.
:lol: :lol:

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2019, 21:22 
Ja nie idę na wybory właśnie dlatego, że POkraki obiecywali rozliczyć poprzedni rząd PiSdzielców,
ale się "spóźnili" na głosowanie. Niektórzy tego nie zauważyli i wierzą święcie, że teraz rozliczą.


Na górę
  
 
Post: 17 mar 2019, 13:35 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
To WLR nie idź. A potem nie pierdol że władza jest chujowa i nie wiadomo dlaczego.

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 mar 2019, 13:49 
Chodzę od 89. Więcej powiem, zawsze ciągnąłem kolegów leserów.
I co? Władza jest coraz bardziej chujowa. Polacy nie zasłużyli na
żadną niepodległość ani demokrację. Może właśnie jaka wojna
domowa musi polską głupotę wypalić. Takim USrajcom pomogła.
Ale ja w dupie mam już ziemię oną przeklętą.


Na górę
  
 
Post: 17 mar 2019, 13:59 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Polacy nie zasłużyli na
żadną niepodległość ani demokrację.
Obrazek
Taką już widać mamy genetycznie zjebaną mentalność.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 mar 2019, 14:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
WLR pisze:
Chodzę od 89. Więcej powiem, zawsze ciągnąłem kolegów leserów.
I co? Władza jest coraz bardziej chujowa. Polacy nie zasłużyli na
żadną niepodległość ani demokrację. Może właśnie jaka wojna
domowa musi polską głupotę wypalić. Takim USrajcom pomogła.
Ale ja w dupie mam już ziemię oną przeklętą.



Przy dyskusjach w sprawach ukraińskich dano mnie kilka razy na tym forum, na wątku wschodnim wykład jak to Ukraińcy nie są żadnym narodem, nie zasługują na wolność i własne państwo. Nawet nie posiadają własnego języka. Wg mniemania pewnych specjalistów od spraw etnicznych i narodowościowych to jakaś dzika kupa z dalekich stepów.

Uważam więc, że zanim jakieś opinie wysmarują tacy o innych, niech zapytają się we własnym sumieniu kim my jesteśmy? Czy zasługujemy na nowoczesny, choć stary system jak demokracja? Bo mnie się coś zdaje, że ni chuja. Bo owszem o wolność potrafimy walczyć, nawet "waszą i nasza", ale utrzymać ją, szanować siebie ni chuja nie potrafimy. I tylko patrzyć jak ją znowu stracimy. Bo to co się teraz dzieje to jest właściwa droga, ale nie do wielkości jagiellońskiej, lecz upadku i kolejnego rozbioru.

I tu z bólem ale zgadzam się z WLR.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175 ... 186  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 46 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group