forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 8:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 186  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 lip 2017, 7:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Bogdan Lis: Trudno było wtedy być liderem, to wiązało się z odpowiedzialnością za ludzi. Ja tych wszystkich osób, które chcą teraz zmieniać historię, tam nie widziałem. Antoni Macierewicz w 1983 roku chciał się ze mną spotkać, miał coś ważnego do powiedzenia. Wyszedł na przepustkę z obozu dla internowanych. Zwrócił się o spotkanie i ja się z nim spotkałem, a to zawsze jest problem, gdy się w podziemiu spotykasz z kimś, kto nie jest w strukturach podziemia, bo trzeba się odpowiednio ubezpieczyć. Szybko uciekłem z tego spotkania, bo uznałem go za agenta KGB. On namawiał mnie do tego, żebym się ujawnił, mówił, że “Solidarność kaputt, że to koniec z Solidarnością” - i mówię to z ręką na sercu - “że tak naprawdę jedynym ratunkiem jest, żebyśmy tak autentycznie, naprawdę pokochali ZSRR, bo tylko, jak oni nam uwierzą, że my ich kochamy, to dadzą nam więcej wolności”. Taki człowiek! On ma być dziś liderem tamtej Solidarności?!

http://natemat.pl/212439,ten-wywiad-spr ... gentem-kgb


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lip 2017, 20:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
Piszą w gazetach, mówią w tv, nawet książkę wydano i co ?? Mimo to Antonio trzyma się dobrze. Uśmiecha się bezczelnie do kamery, rzuca kolejne oskarżenia, wymyśla nowe teorie i nikt mu nic nie jest wstanie zrobić. Wszyscy popełniają błąd czepiając się podstarzałego "satyra-idioty", tu uderzać trzeba w Prezesa już niedługo "naczelnika" o cesarskich uprawnieniach. Trzeba znaleźć "sposób na Jarosława", a gdy się znajdzie taki sposób to Antonio sam się pogrzebie .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lip 2017, 14:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
Tak jak kiedyś robili rozruby pod domem Generała
teraz co mieśiąc robic u niego pod domem .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lip 2017, 15:02 
I niech odda kota!!!
Obrazek


Na górę
  
 
Post: 17 lip 2017, 15:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
Jakaś sugestia ?
że kot na jego widok na dupie siada.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lip 2017, 8:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1500
Prezydent wetuje, Macierewicz komentuje. "Wojna hybrydowa", "na pewno się nie cofniemy"

Minister obrony Antoni Macierewicz był w poniedziałek wieczorem gościem TV Trwam i Radia Maryja. Padły m.in. pytania o zmiany w sądownictwie.
- Od 28 lat społeczeństwo czekało na reformę systemu sprawiedliwości, dziś od prezydenta usłyszeliśmy dwa razy weto - zaczął rozmowę z szefem MON prowadzący ks. Piotr Dettlaff.
- To trudna sytuacja - odpowiedział Macierewicz. I od razu zapewnił, że - jak mówiła w orędziu premier Beata Szydło - rząd na pewno się nie cofnie.
- Bez względu na trudności, jakie napotykamy, ta kwestia jest kluczowa dla możliwości przeprowadzenia reform i odbudowy państwa polskiego - powiedział Macierewicz.

Wojna hybrydowa

Działania wszystkich przeciwnych reformie wymiaru sprawiedliwości minister określił jako rodzaj:
wojny hybrydowej, bazującej na dezinformacji i na presji, mających charakter przemocy
Jeśli chodzi o międzynarodową presję na rząd, minister ocenił, że to „bardzo szeroko zakrojona operacja”. - Olbrzymią rolę odgrywają środowiska antychrześcijańskie, antykatolickie – te środowiska, które kwestionują w ogóle istnienie niepodległych państw narodowych - powiedział.

:lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lip 2017, 9:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Już dawno temu pisałem, że określenie "wojna hybrydowa" to tekst wymyślony przez idiotów dla kretynów. Określenie, którym można opisać dokładnie każde zjawisko. które nam się nie podoba. Ponieważ nie znaczy dokładnie nic. Słowa idioty Antka kolejny raz potwierdzają moją teorię.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lip 2017, 9:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
To,co rząd chce "odbudować",to nie jest państwo polskie,tylko państwo pisowskie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lip 2017, 10:55 
Wielki Wezyr pisze:
określenie "wojna hybrydowa" to tekst wymyślony przez idiotów dla kretynów


A określenie „wolne i niezależne media”, to określenie oddające prawdę, prawdę wybitnych intelektualistów dla ludzi mądrych, których ci u nas na forum, dostatek, oprócz kilku kretynów, do których i ja się zaliczam. Oczywiście, oprócz polskich mediów państwowych, te nie są wolne i niezależne, wolne i niezależne są tylko polskojęzyczne media należące do zagranicznych koncernów wolnego świata demokracji i humanizmu.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 25 lip 2017, 11:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Killashandra Ree pisze:
To,co rząd chce "odbudować",to nie jest państwo polskie,tylko państwo pisowskie.



W twierdzeniu, że Polska ma być katopisowska, albo jak kto woli katobolszewicka oni już się nie kryją.

Ciekawe jak daleko by się posunęli gdyby adrian im się naprawdę zbuntował? Bo to co teraz się dzieje z wetem to tylko pozorowanie niezależności adriana. kaczyński przestraszył się rosnących protestów i to młodych ludzi.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 186  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group