forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 12:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1566 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 157  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dobre nowiny.
Post: 24 lut 2016, 18:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2014, 11:57
Posty: 1998
Witacje skurwisyny.
Jak tak oglądam to forum pierdolone, zauważam że nie ma tu nic pozytywnego. Aby Golem i pożoga, gówno i chujoza oraz ten co sondaże wkleja.
Ale przecie nawet kurwa statystycznie w pizdu musi sie zdarzyć czasem cos ładnego, albo chociaż akceptowalnie ładnego, a nie aby sam kanał i obornik.
Świnia oczywiście może tu pisać, menda, ale raczej proszę żeby rzadko.


http://www.wprost.pl/ar/532425/Prezes-Gaz-Systemu-Terminal-w-Swinoujsciu-nie-ma-usterek-Komercyjna-eksploatacja-od-16-lipca

Oczywiście nie mam złudzeń, to sie nie może udać. Już inni czynni szatani o to zadbają, zwłaszcza ruska i niemiecka agentura. Ale jaka piękna wiadomość.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2016, 18:56 
A ja myślałem, że wy Kutas macie coś konkretnego do powiedzenia na tym fo...
A wy mnie z czymś takim?
No bez jaj...

Czas umierać. Kutasy nie stają.
Na wysokości zadania.


Na górę
  
 
Post: 24 lut 2016, 19:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Miałem kiedyś taki temat "Milionowa tona Stali" ale w pizdu pod rządami PO o nim zapomniałem dobrze że pan Kutas przypomniał bo teraz pod rządami Prezesa będzie o czym pisać. Podobno niedoszli emeryci będą mierzeję Wiślaną przekopywać pod dowództwem TW Bolka.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2016, 19:37 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
A jak znajdą jakieś glizdy, to sobie zjedzą w zamian za emeryturę?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2016, 19:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Dobrze pani wie że odpowiem potrawką z kota.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2016, 20:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Jak nie ma kiedy są, sukcesy....

Wyburzą rotundę by wybudować Rotundę

Obrazek

Cytuj:
Dlatego postanowiliśmy, że nowy budynek powinien nie tylko nawiązywać do stylu obecnej Rotundy, ale także stać się miejscem publicznym i przyjaznym warszawiakom – mówił „Gazecie Wyborczej” Zbigniew Jagiełło, prezes zarządu PKO BP. Rotunda zostanie zburzona....W jej miejscu przed Euro 2012 ma stanąć nowa Rotunda. W środku przewidziano bank, centrum dla kibiców i restaurację


Sukces! co prawda nie na miarę marzeń ale za to jaki gustowny!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2016, 8:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
:twisted:
W XXI wieku nad światem zawisło śmiertelne niebezpieczeństwo. W podziemiach banków wykuto „finansową broń masowego rażenia”. Ewentualny wybuch w jednym z arsenałów owego oręża, grozi końcem światowego systemu bankowego.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Deutsch ... 28797.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2016, 9:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Świetna wiadomość...

Ceny nieruchomości w Słupsku spadną..... :D

Rędzikowo i Słupsk w przypadku wojny pierwszym celem dla rosyjskich rakiet.

Departament Stanu USA podpisał kontrakt, rusza budowa kluczowego elementu amerykańskiego systemu antyrakietowego w Polsce pod Słupskiem w Redzikowie - dawna baza lotnicza 31 pułku lotnictwa myśliwskiego, eksploatująca MIG-23 MF.
Stara metoda USA walczyccudzymi rękoma na cudzym terytorium. Na marginesie, ceny nieruchomości i mieszkań w Słupsku powinny spaść, wszak nikt normalny nie chce mieszkać w miejścu w którym na 100% walnie głowica jądrowa.

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2016, 20:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2014, 11:57
Posty: 1998
Jak dobrze pójdzie i uda sie uruchomić więcej nacisków, Tomasz Gross dostanie fuchę w IPN, a może nawet fotel senatora.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/apel-francuskich-naukowcow-do-prezydenta-andrzeja-dudy-ws-grossa/7gp651


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2016, 20:35 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
st1111 pisze:
Miałem kiedyś taki temat "Milionowa tona Stali" ale w pizdu pod rządami PO o nim zapomniałem dobrze że pan Kutas przypomniał bo teraz pod rządami Prezesa będzie o czym pisać. Podobno niedoszli emeryci będą mierzeję Wiślaną przekopywać pod dowództwem TW Bolka.


Slusznie pan prawi panie Swiniak. Polityka historyczna wymaga sprawiedliwosci dziejowej. Nie ma tak ze jedni kopali kanal Wolga Don a inni na emeryturach oplywaja w dostatki.

Pan preses kupi lopaty i wszystkich pyskujacych do kopania merzei wislanej zapedzi.
Sosn Dzugaswili wiedzil co robi A pan prezes wie, ze trzeba uczys sie od najlepszych.

A jak pyskujacych zabraknie to dobierze sie z zadowolonych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1566 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 157  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group